ZOMBİ VİRÜS KIYAMETİ! Zombi istilası ve zombi salgını NE ZAMAN! – CDC ZOMBİ KILAVUZU!

Sıradaki içerik:

ZOMBİ VİRÜS KIYAMETİ! Zombi istilası ve zombi salgını NE ZAMAN! – CDC ZOMBİ KILAVUZU!

Müştak baba 2022 Türkiye Kehanetleri mehdi akparti timsah serhat ahmet tan youtube video
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kehanetler ve kahinler çok tartışmalı konular. Kahinlerin söyledikleri sözler bire bir gerçekleşebilir. Ya da kehanetlerini biz çözememiş olabiliriz. Ya da bir kehanet kesin olarak gerçekleşme yedebilir. Gördüğünüz gibi başlangıçta kendimizle bile tartışmaya başladık bu konuda. Kâhinlerde böyle tartışılan kişiler.

Müştak Baba 2022 Türkiye Kehanetleri

Serinin bir önceki videosunda araştırdığımızda El serhendi efendi diyede geçen İmam Rabbaninin kehanetlerinin kurgu olduğunu anlamıştık ki bu güne kadar çok tartışılıyordu. En tartışmalı kahinlerden biri de şüphesiz Müştak baba kehanetleri.

Müştak babanın kehanetleri neler ve neden tartışmalı gelin yakından inceleyelim ve araştıralım.

Bu arada  2022 Kehanetleri serimizin 7. Bölümüne hoşgeldiniz. Eğer ilk defa videolarımdan birine denk geliyorsan Ben Halil bakmış.

Müştak baba Osmanlının son demlerinde yaşamış bir bilge ve aynı zamanda bir şair.

Kadiri tarikatına üye olduğu için de İslamcılar tarafından tutulan bir kahin. Hatta diğer kahinlerin düpe düz yalan olduğunu Müştak Babanın gerçek ve tarih vererek kehanette bulunduğunu savunan çok insan var. Tabi böyle düşünmelerinin başlıca sebebi de 1830’lu yıllarda bulunduğu kehanet.

Müştak Baba 2022 Kehanetleri

Bu kehanette

1923 yılında Ankarada bin yönetici olacağını söylüyor. Başta Sultan varken ülkenin başkentini Ankaraya taşıyacaklar diyor.

Büyücülük yaptı iddaasıyla 1830’larda idam edildi. Şair Müştak Baba temeli sayılara dayanan ve geleceği öğrenmeye yardımcı olduğu iddaa edilen EBCED ilminde ustalaştığı iddaa ediliyor.

Müştak babanın bir diğer kehanetinde ise 2011’in sonunda Kuzey Irağa girilecek diyor. Bu yıllarda TSK tarafından yapılan sayısız operasyonlarla da bu kehanetin gerçekleştiğini söyleyebiliriz. Müştak Baba, şiirlerinde sıra sıra kehanetlerde bulunmuş, hatta öldürüleceğini bile yazmıştır!

Tartışmalara konu olan kehaneti ise 93 hicri sene geçince başkentin İstanbul olacağına dair sözleri.

Başta söylediğimiz gibi İslamcılar tarafından benimsenen bir kahin olması da bu yüzden.

Müştak babanın kehanetlerine göre İstanbulda’ki bir tepeye TBMM inşa edilecek Genelkurmay bakanlıklar yani Ankarayı başkent yapan ne varsa istanbula taşınacak 2023 senesi sonrası da ankarayı başkent yapan hiçbir şey kalmayacak diyor.

Bu kehanetler İslamcılar tarafından şu anki iktidara yorumlanıyor. Bu yüzden de İktidarı tutanlar tarafından nerdeyse kesin olarak bakılıyor. Çünkü hali hazırda hazine istanbula taşındı. İktidar olunan süre boyunca da hükümet İstanbul da çok çalıştı. Son olarak da kanal İstanbul projesi var. Bu kehanetlere inandıklarından mıdır bilinmez son seçimlerde istanbulu kaybetmemek için çok uğraştılar.

Yani bu sefer hükümet ile ilişkilendirilen ve direkt türkiye’yi konu alan kahinimiz ve kehanetlerimiz var.

Bildiğiniz gibi siyasetle işimiz olmaz bu yüzden kehanetleri inceleyip yorumu sizlere bırakıyorum.

Müştak Baba 2022 Kehanetleri. 2022 Türkiye Kehanetleri

2022 Kehanetleri. 2022 Türkiye Kehanetleri

Müştak Baba’nın şiirine ebcedle gizlediği ‘Ankara’ detayı ilk kez, Milli Mücadele zamanında Konya’daki Kuvayi Milliye teşkilatının en önemli ismi, eski Meclis-i Mebusân üyesi, sonrasında TBMM Konya Milletvekili Mehmet Vehbi Efendi tarafından çözüldü.

Ancak Müştak Baba’yı Türkiye’nin gündemine taşıyan isim, araştırmacı-yazar Serhat Ahmet Tan oldu. Tan, eski metinlerde bugünleri anlatan bir ‘kehanete’ ulaşıldığı zaman araştırmacıların normal olarak o metni yazan kişiyi daha ayrıntılı şekilde incelemeye başladığını, Müştak Baba’nın da ‘Ankara’ kehanetinin kesinleşmesinin ardından yazdığı diğer şiirlere daha dikkatle bakılır hale geldiğini belirtiyor.

Müştak babanın bir diğer tartışmalı kehaneti ise:

2023’te İsrail ile sınır komşusu olacağız.

Bu kehanetin söylendiği yıllarda Osmanlı devleti olduğu için Müştak babanın Osmanlı ile Türkiye cumhuriyetini bir olarak gördüğünü varsayabiliriz. Bu nedenle komşu olmamız imkansız gibi ama ırak Suriye taraflarından yapılan operasyonlarla 82 musul 83 kerkük söylemlerinin kaynağı da buradan geliyor Olabilir? Zaten hali hazırda mülteci akınına uğruyoruz komşu olabileceğimiz ülkeler yani Suriye ve ırak gibi ülkeleri toprağımıza katmasak da himayemize alabiliriz. Böylelikle dolaylı yoldan komşu olabiliriz. Tabi böyle bir şeyin ardından sınırlarında fiilen kalkmasıyla şu anki Türk halkı daha büyük bir mülteci akınını kabul eder mi orası meçhul. Yada buna Rusya ve ABD izin verir mi?

Tüm detaylar ve daha fazlası videoda….

Ben Halil BAKMIŞ Kanalıma ÜCRETSİZ abone olmayı Unutma! TIKLA!!

► Instagramdan beni takip et: https://bit.ly/3CgoLyU

Bu videolarıda izlemelisin:

Simpsonlar Hakkında 9 Gizemli Sır ve Gerçekleşen Gelecek Kehanetleri.

23 SAYISININ GİZEMİ ÇÖZÜLEMİYOR. Sayıların Gizli Sırrı Numeroloji.

Gizemli Sesin Sırrı Çözüldü! Yunanistan da Yeraltından Gelen Ses

TikTok Neden Bu Kadar Popüler ve Nasıl Bağımlılık Yapıyor?

2022 İSTANBUL DEPREMİ? İmam Rabbani Kehanetleri Gerçek Değil. 2022 Türkiye Kehanetleri.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.