Zombi Salgını – Fight Kulüp Başlıyor mu? Ebola Vtr Mrsa

Sıradaki içerik:

Zombi Salgını – Fight Kulüp Başlıyor mu? Ebola Vtr Mrsa

ODAKLAN – Zombi kıyameti, Virüs Salgını, Fema, Dünya nüfusu azaltma
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Odaklan bölümü ilk videomuz sizlerle!

Odaklan İlk bölümünde zombi kıyameti, virüs salgını, fema kampı, dünya nüfusu azaltma projesi gibi konular hakkında röportaj tadında ilginç bir video hazırladık.

BAKMIŞ ABONE OL.!

NOT..! Arkadaşlar, odaklan için ilk video olduğu için biraz heyecanlıydık. Bir hatamız olduysa bunu maruz görün. İlk kez kamera karşısına geçiyoruz. Profesyonel değiliz fakat olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Desteklerinize ihtiyacımız var; videoyu paylaşarak, yorum yaparak bizlere destek olabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerli çünkü yorumlarınıza göre şekillendireceğiz bu seriyi. Yorum bölümüne mutlaka gördüğünüz yanlışları, fikir ve görüşlerinizi, önerilerinizi yazmayı unutmayın…

Zombi nedir?

Zombi, vudunun Afro-Caribbean ve Creole ruhani inanç sistemlerinde ölümsüz bir insandır. Bu folklorik zombiler doğaüstü güçler ve şamanistik hekimliği vasıtasıyla, yaşayanlar arasında korku yaratmak amacı ile ölü insan bedenlerinin yeniden canlandırılmasıdır.

Fema nedir?

Fema kısaltmasıyla bildiğimiz Amerikan federal acil durum yönetim ajansı 2008 li yıllara kadar deprem, yangın, sel ve fırtına gibi afetlere karşı insanların neler yapması gerektiği konusunda toplumu bilinçlendirme amacı ile kurulmuş bir devlet kurumu. Fema, 2008 yılında kazandığı yeni yetkilerle birlikte, milli güvenlik tehlikeye girdiğinde seçimsiz olarak hükumeti ve tüm yönetimi devralacak kurumdur. Fema’daki (federal acil yönetim ajansı) değişim, olası bir savaş durumu tehdidine karşı inanılmaz ve korkutucu yetkilerle donatılan fema, bir süredir yeniden yapılanıyor. homeland security adlı yasa ile ülkedeki olağanüstü hal durumunu değiştiren yeni bir sistem kuruluyor. ve fema da bu sistemin tam ortasında.

Komplo teorisi nedir?

Komplo teorisi, var olmayan veya var olduğu iddia edilen bir komploya duyulan korku veya diğer açıklamalar daha olanaklı iken bir komplonun gereksiz ön kabulü olarak tanımlanır. Teoriyi yalanlayan bulgular veya teoriyi doğrulayan bulguların yokluğu, teorilere inananlar tarafından teorinin doğruluğuna dair kanıt olarak yorumlanmakla beraber bu durum teoriyi çürütülemez kılar. Siyaset bilimci Michael Barkun’a göre komplo teorileri; evrenin bir tasarım ile işlediği görüşüne dayanıp; hiçbir şeyin rastlantı olmaması, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmaması ve her şeyin bağlantılı olması biçimindeki üç ilkeyi bünyesinde barındırır. Komplo teorilerinin sık görülen başka bir özelliği de kendilerine karşı olan tüm bulguları kapsayacak şekilde değişim geçirmeleri, böylelikle yanlışlanamaz kapalı sistemler haline gelerek “kanıt alanından inanç alanına” geçmeleridir.

Bu videoda neler var?

Odaklan Video serisinde ; gündem konularını, ilginç bilgileri ve bilinmeyen olaylar hakkında konuşacağız.
Çok merak edilenler yani komplo teorisi, gizemli videolar ve belgesel tadında eğlenceli videolar çekmek amacımız. Türkçe olarak inanılmaz olaylar dan bahsedeceğiz. Amacımız trend olmak değil. Bu yeni video içerisinde röportaj yapar gibi Bakmış kanalında işlediğimiz konular olan zombi kıyameti, fema kampları ve dünya nüfusu azaltma projesi gibi apocalypse konuları konuştuk. virüs salgını gerçekşleşebilir mi? Fema kampları neden ve nasıl yapıldı. Zombi virüsü gerçek olabilir mi? Zombi salgını ne zaman gerçekleşecek? Zombi oyunlarda nasıl işleniyor? Zombi modu neden her oyunda karşımıza çıkıyor? Sübliminal mesaj nerelerde nasıl geçiyor?

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.