Tehlikeli yarış! Örümcek adam, Hulk, Süperman

Tehlikeli yarış! Örümcek adam, Hulk, Süperman, Batman, Şimşek Mcqueen yarış arabaları ile yarışıyor. AfacanAli Kids Tv çocuklar ve bebekler için yarışıyor.

ÖRÜMCEK ADAM, SÜPERMEN, HULK

ÖRÜMCEK ADAM, SÜPERMEN, HULK ve YARAMAZ ÇOCUK SOLUCAN DELİKLİ PARKURDA YARIŞIYOR- Çizgi film tadında videolarımız hoşunuza gittiyse “BEĞEN” tuşuna mouse’unuz ile TIKLAYIVERİN SEVGİLİ ÇOCUKLAR YENİ VİDEOLARI KAÇIRMAMAK İÇİN BURADAN ABONE OLABİLİRSİNİZ..

Örümcek Adam Şimşek McQueen yeni bölümde DeadPool, Flash, Hulk, Süpermen ve Kaptan Amerika uçağa araba bağlayıp uçma yarışması yapıyorlar. Bu eğlenceli ve ilginç yarışmada uçağa en çok arabayı bağlayıp uçabilen ve iniş yapabilen yarışmayı kazanacak. Sizce kazanan hangi süper kahraman olacak ? Çizgi film gibi süper ÖRÜMCEK ADAM ŞİMŞEK MCQUEEN videosu hoşunuza gittiyse “BEĞEN” tuşunu kullanın çocuklar 🙂

Süperman zorlu görevde. Süperman örümcek adam ile birlikte zorlu ve bir o kadar da bomba görevi sizin için yapıyor. Yeni bölüm videolardan haberdar olmak için abone olun.

Örümcek Adam ve süper kahraman dostları

Örümcek Adam ve süper kahraman dostları Deadpool, Hulk, Flash ve Wolverine tehlikeli bir parkurda Zentorno süper arabalarla yarış yapıyorlar. Çok zorlu ve tehlikeli bu yarışta bakalım kim galip gelecek. Çizgi film gibi süper ÖRÜMCEK ADAM ŞİMŞEK MCQUEEN videosu hoşunuza gittiyse “BEĞEN” tuşunu kullanın çocuklar 🙂 YENİ VİDEOLARI KAÇIRMAMAK İÇİN BURADAN ABONE OLABİLİRSİNİZ (tabiiki ücretsiz)

AfacanAli Kids Tv Youtube Kanalı

Yeni çocuk kanalımızın ilk videosunu yükledik. Çocuklar için AfacanAli youtube kanalı sizce nasıl olmuş. Önerileriniz neler özellikle bu işte pro olanlardan öneriler alabilirsem memnun olurum.

Afacanali Kids Tv kanalına hoşgeldiniz.

Çocuklar için eğitici ve eğlenceli, oyuncak videoları AfacanAli kanalında. Bebekler ve çocuklar için hazırlanan videolar, çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak için hazırlanmıştır. Kanalımız çocukları eğlendirirken onlara okul öncesi eğitici bilgiler vermeyi de ihmal etmiyor. Birlikte eğlenecek ve zaman zaman da birlikte öğreneceğiz…

AfacanAli Çocuk kanalı; Okul öncesi çağındaki çocuklara uygun içerikli etkinlikler, bebekler için eğlenerek öğrenecekleri videolar ve oğlumuz Ali’nin dünyasından paylaşımlarımız olacak. Ali’nin bu güzel deneyimlerini izlemek için bizi takipte kalın, çok eğleneceğiz…

Bu eğitici kanal çocuklar için.

Oyuncaklarla oynamak sever misin? O zaman kanalımıza katılın. Kaçırmayın en eğlenceli çizgi filmi ve en sevdiğiniz kahramanlarla eğitici videoları. Oynuyoruz, öğreniyoruz ve keyifli zamanımızı geçiriyoruz.

AfacanAli ile eğlenceye hazır mısın?

Çocuk şarkıları, eğlenceli oyunlar, oyun havaları, çocuk bilmeceleri, bulmacalar, okul öncesi eğitici içerikler, ve dahası. AfacanAli ile eğlenceli şarkılar söyleyelim, renkli danslar edelim.

Bu kanal, Ali BAKMIŞ’ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Video içeriklerinde asla çocukları olumsuz etkileyecek davranışlar yer almaz.

#çocukşarkıları #youtubekids #forkids #kids #forbaby #çocuk #childrenplay #kidssong #kidssongs #kidsvideos

https://www.youtube.com/channel/UC2kbm72BAGKQiFSah44GoZA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz