Zombi Kıyameti mümkün mü?

Sıradaki içerik:

Zombi Kıyameti mümkün mü?

Pentagon’un Olası Zombi Kıyameti ne Karşı Hazırladığı Plan CONOP 8888
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pentagon’un Olası Zombi Kıyameti ne Karşı Hazırladığı Plan CONOP 8888

Pentagon’un olası zombi virüs kıyametine karşı hazırladığı plan CONOP 8888 ortaya çıkartıldı. Türkçe olarak hazırladığımız videoda orjinal belgeleri de ifşa ettik. Abd de yaşanan olay sonrası bazı pentagon yetkilileri de açıklama yaptı. Videoyu sonuna kadar izlemenizi öneririm.

Bilim kurgu ve korku eserlerinden hatırladığımız,

televizyon dizilerine ilham veren zombi efsaneleri, yeryüzündeki en gelişmiş askeri oluşum tarafından düşünmediğiniz kadar ciddiye alınıyor. ABD’nin kalesi olan Pentagon’un sır gibi sakladığı CONOP 8888 programında oldukça şaşırtıcı detaylar var.

Pentagon’un bugüne kadar UFO’larla, uzaylı varlıklarla ilgilendiğine dair pek çok söylenti ortaya çıktı.

Bu söylentilerin çok küçük bir kısmı resmi belgelerle karşılık bulabildi. Günümüzün en gelişmiş savunma merkezinin, insanlığı tehlikeye atacak senaryolara karşı önlem mekanizmaları geliştirmesi doğal, ancak işin içine zombiler dahil olunca tablo ilginçleşiyor. Videomuz hoşunuza giderse beğenmeyi paylaşmayı ve yeni videolardan haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayınız.

Pentagon’un olası zombi virüs kıyametine karşı hazırladığı plan CONOP 8888 ortaya çıkartıldı. Türkçe olarak hazırladığımız videoda orjinal belgeleri de ifşa ettik. Abd de yaşanan olay

Pentagon’un olası zombi virüs kıyametine karşı hazırladığı plan CONOP 8888 ortaya çıkartıldı. Türkçe olarak hazırladığımız videoda orjinal belgeleri de ifşa ettik. Videoyu sayfanın üst tarafında izleyebilirsiniz…

Türkiye’de 3000 Gerçek Vampir
Zombi Kıyameti Hayatta Kalmanızı Sağlayacak Yetenekler
Sanal Bir Oyunun İçinde Mi Yaşıyoruz? Simülasyon Teorisi
MOMO Kimdir? Nedir?
Küresel Elektrik Kesintisi

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.
Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ
bakmisonline@gmail.com

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.