ALLAH IN YARATTIĞI İLK ŞEY NEYDİ?

Sıradaki içerik:

ALLAH IN YARATTIĞI İLK ŞEY NEYDİ?

RUSYA'NIN ZOMBİ PLANI İFŞA OLDU! 3000 Yıllık İskit Mezarları
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

RUSYA’NIN ZOMBİ PLANI İFŞA OLDU!

Dünya şokta. Rusya’nın Zombi planı ifşa oldu! Rus lider Putin’in en güvendiği isim Rusya Savunma Bakanı, Sibirya’da bulunan 3000 yıllık donmuş İskit mezarlarındaki antik savaşçıları kopyalayacaklarını açıkladı. Rusya’dan gelen ‘yeni ordu’ açıklamasına duyanlar inanamadı. Zombi ordusu geliyor…

Ölüler ordusu! Rusya’dan akılalmaz plan…

Gelen son dakika haberi dünyayı şoka soktu. Rus lider Putin’in en güvendiği isimlerden Rusya Savunma Bakanı, Sibirya’da bulunan donmuş iskit mezarlıklardaki antik savaşçıları kopyalayacaklarını açıkladı.

Rusya’dan gelen ‘yeni ordu’ açıklamasına duyanlar inanamadı. Herkes Ukrayna’ya kilitlenmişken, gözler Sibirya’ya çevrildi. Yeni ordu bir nevi zombilerden kurulacak. Zombi planı Rusya’nın en üst düzey isimlerince açıklandı.

Rusya’nın Savunma Bakanı Açıkladı! Zombi Ordusu

Rusya’nın savunma bakanı, eski kraliyet savaşçılarını ve onların ödül atlarını, donmuş toprakta korunan DNA’larını kullanarak klonlamak istediğini açıkladı.

Vladimir Putin’in en yakın müttefiklerinden biri olan Sergey Şoygu, Sibirya’da bulunan dağlık yerli Tuva’daki 3 bin yıllık olağanüstü İskit mezarlarının potansiyeli hakkında konuştu.

Göçebe savaşçıların çoğu zaman atlarıyla birlikte gömüldüğü antik Tunnug mezar alanı, Tuva’daki Krallar Vadisi olarak bilinen bir bölgede bulunuyor.

65 yaşındaki Şoygu, üç yıl önce burada Rus-İsviçre arkeolojik kazılarını başlattığında, kazıların ruhları kızdırmamasını sağlamak için modern bir şaman bile hazır bulundurdu.

ZOMBİ PLANI İFŞA OLDU!

Savunma Bakanı, Çarşamba günü Putin’in de uzaktan katıldığı Rus Coğrafya Derneği’nin bir oturumunda şunları söyledi: “Tabii ki, organik maddeyi bulmayı çok istiyoruz.”

Şoygu, Zvezda TV tarafından yayınlanan bir yayında “Bundan sonra ne çıkacağını anladığınıza inanıyorum” dedi.

Mezarlar donmuş topraktaydı ve bilim insanlarına göre organik madde orada muhafaza edilmiş halde duruyor. Şoygu, “Oraya zaten birkaç kez gittik, bu büyük bir uluslararası sefer. Pek çok şey onaylandı ancak daha yapılacak çok şey var.”

Mezar, daha önceki İskit kalıntıları arasında bulunuyor. M.Ö. 5’inci yüzyılda Yunan tarihçi Herodot, İskitlerin zaferden sonra kurbanlarının kafa derilerinden pelerin yaptığını iddia etmişti.

Efsane, yenilmiş düşmanlarının kanını içtiklerini söylüyor!

Vahşi savaşçıların düşmanlarının kafataslarını bardak olarak kullandıklarına inanılıyor. Efsane, yenilmiş düşmanlarının kanını içtiklerini söylüyor.
Vadi, İskit döneminden kalma “çar” höyüklerini içeriyor. Şoygu, bilim insanları tarafından DNA için araştırılabilecek ‘organik’ maddeyi bulmaktan da ilk kez bahsetmiyor

Heyecan verici kalıntılar bulunsa da, höyüklerde daha derine inme ve Sibirya’nın Altay Dağları’ndaki bir höyükte keşfedilen dövmeli bir prensese benzer kalıntılar bulma umutları hala var.

Konu ile ilgili Popüler Videolar:

Zombi Salgını Sonrası! 2030 YILINDAN GELEN MESAJ – 2. Bölüm
ZOMBİ SALGINI NASIL BAŞLADI? 2030 YILINDAN GELEN MESAJ – 1. Bölüm
ZOMBİ VİRÜS SALGINI – BİR BU EKSİKTİ 2020
YA DOĞRUYSA! Yapay Kıyamet Projesi (Zombi) 2020
Yeni Tehlike Salgın Hastalıklar (2019 YAPIMI)
Zombi Salgını Rehberi – Kıyamet Virüs Programı Hazır mısınız?

Ve daha fazlası youtube kanalımızda…

Bakmış Kanalına Abone Olmayı Unutma!

Bakmış en çok merak edilen konuların başında gelen kehanetler ve bu kehanetler hakkındaki araştırmaları, gizemli olayları ve merak edilen arkeoloji çalışmalarını detaylı bir şekilde incelemektedir. Birbirinden farklı kategorilerde onlarca içerik ve video sizleri beklemektedir. Sizler de tüm bu içerikleri kolayca takip etmek, videoları izlemek için hemen ücretsiz yerinizi alın!

ÜCRETSİZ abone olmayı unutmayın; http://bit.ly/2ReyspU

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.