Azerbaycanlı Şaman 2020 Türkiye Kehanetleri

Sıradaki içerik:

Azerbaycanlı Şaman 2020 Türkiye Kehanetleri

avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Komplo Teorisi: Sahte Uzaylı istilası

Adım adım sahte uzaylı istilası komplo teorisi gerçek oluyor! Uzay komutanlığı kuruldu Bluebeam (Mavi ışık) Projesi tamamlandı, Pentagon ufo itirafı yapıldı. Sırada ne kaldı?

Sahte uzaylı istilası yeni sayılmayan fakat gündeme tekrar gelen bir komplo teorisi. ABD son günlerde bu teorinin adeta gerçekleşmesi için adım adım hazırlıklarını sürdürüyor. Uzaylıların varlığını kabul eden Pentagon ve akabinde kurulan Uzay kuvvetleri komutanlığı. Ve mavi ışık projesi… Herkesi şaşırtan gelişmeler atılan adımlar peş peşe geliyor ve hazırlıklar insanları hazırlama çalışmaları hızla devam ediyor.

Uzaylı istilası teorisi amacı?

Uzaylı istilası teorisinde ABD’nin dünya üzerindeki gücünü artırmak için uzaylı istilası kurgulayacağı öne sürülüyor kısaca. Geçen aylarda bu sahte uzaylı istilasının kasım ayında gerçekleşeceğine dair dedikodular olsa da hiçbir belirtinin olmadığını sadece iddialardan ibaret olduğunu daha önce kasım komplo teorileri videomda belirtmiştim… Ama artık her şey daha net.. son adımlar atıldı…

Komplo teorisi nedir?

Komplo teorileri üzerine araştırma yapan önemli akademisyenlerden Michael Barkun’a göre, bir komplo teorisi üç önerme içerir:

Hiçbir şey tesadüf değildir.

Hiçbir şey göründüğü gibi değildir

Her şey birbirine bağlıdır.

başlamadan önce bu cümleleri sizlere hatırlatmak istedim çünkü son zamanlarda yaşanan gelişmeler, dünya çapında tüm komplo teorisyenleri tarafından çokça konuşulan sahte uzaylı istilası teorisine adeta zemin hazırlar nitelikte. Birçok kişi fark etmedi ama geçen hafta dünyada ilk defa bir uzay kuvvetleri komutanlığı kuruldu. Daha öncesinde ufo varlığını kabul eden ABD tarafından atıldı bu adım. Biraz önce demiştim ya size hiçbir şey tesadüf değildir, hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve her şey aslında birbirine bağlıdır.

ABD Başkanı Donald Trump

ABD Başkanı Donald Trump’ın Ulusal Savunma Yetkilendirme Yasası olarak da bilinen 2020 savunma bütçesini onaylaması ile birlikte ABD Uzay Kuvvetleri Komutanlığı resmen kuruldu. Ağustos 2019’da “birleşik muharip komutanlık” olarak ABD Uzay Kuvvetleri Muharip Komutanlığı’nın kurulmasının ardından söz konusu yasa kapsamında Uzay Kuvvetleri, altıncı “ana askeri hizmet kuvveti” olarak göreve başladı.

New York Times gazetesi

Daha önce New York Times gazetesi, Pentagon’un UFO araştırmaları için 22 milyon dolarlık bir programı yürüttüğünü açığa çıkartmıştı.

Ünlü komplo sitesi Return of Kings

Ünlü komplo sitesi Return of Kings, sahte uzaylı istilası teorisi için şu notları yazdı: ”Kulağa ne kadar delilik gibi gelse de ABD hükümeti, dünyayı olası bir uzaylı istilasının çok yakın tarihte gerçekleşeceğine ikna etmeye hazırlanıyor, bu 11 Eylül’den bu yana düzenlenecek en büyük yanıltma harekâtı.”

‘Sahte uzaylı istilası tüm ülkeyi (ya da tüm dünyayı) ortak bir düşmana karşı birleştirebilir ve ayrıca gücü ele geçirmek için bir bahane olabilir.’

Uzay Kuvvetleri Komutanlığı

Geçtiğimiz Eylül ayında Amerikan ordusundan Joseph Gradisher ABD Donanması tarafından Kayda Alınan UFO Görüntülerinin Gerçek Olduğunu Açıklamıştı. Gradisher yaptığı açıklamada Pentagon’un bu ürkütücü videoları halk ile paylaşmadığını belirtti yani halktan gizlenecekti sözde ama sızdırıldı diyerek insanları yavaş yavaş uzaylıların farlığını etrafımızda dönüp durdukları algısını bize empoze ettiler. Şimdi ise sırada bu düzenlenecek tiyatro da büyük rol oynayacak uzay kuvvetleri komutanlığında…

Trump çok dikkat çeken sözleri

Uzay komutanlığını Trump çok dikkat çeken şu sözlerle açıkladı… “Bu büyük bir an ve hepimiz bunun için buradayız” “Uzay… uzayda birçok şey olacak. Uzay dünyanın en yeni savaş alanı. Çünkü ulusal güvenliğimiz ciddi tehditler altında, Amerikanın uzayda üstünlüğü kesinlikle çok önemli. Ama çok kısa bir süre içerisinde çok fazla şeye önderlik edeceğiz. Uzay Gücü, saldırganlığı caydırmamıza ve nihai yüksek zemini kontrol etmemize yardımcı olacak. ”

ABD Uzay Kuvvetleri Komutanı Orgeneral J. Raymond

Bu kurulan Uzay kuvvetleri komutanlığını öyle küçük bir birlik olarak görmeyin. Konuyla ilgili gazetecilere açıklama yapan ABD Uzay Kuvvetleri Komutanı Orgeneral J. Raymond, bu akşam itibarıyla Hava Kuvvetleri bünyesinde görev yapan 16 bin askeri ve sivil personelin Uzay Kuvvetleri’ne atandığını ifade etti.

ABD ORDUSU

ABD ordusu, 1986’da “Savunma Bakanlığının Yeniden Organize Edilmesine İlişkin Yasa” kapsamında “ana askeri hizmet kuvvetleri” ile “birleşik muharip komutanlıklar” olarak ikiye ayrılmıştı.

Ana askeri hizmet komutanlıkları eğitim ve idameden sorumlu iken, muharip komutanlıklar savaş ve operasyonları yürüten birleşik kuvvetlerden oluşuyor.

ABD ordusu, kara, hava, deniz, deniz piyadeleri ve sahil güvenlik komutanlıkları olarak 5 ana askeri hizmet komutanlığına ayrılıyordu. Uzay Kuvvetleri Komutanlığı ile birlikte bu komutanlıkların sayısı da 6 oldu.

Bluebeam Projesi

Sadece bunlarla da sınırlı değil. Birde Bluebeam projesi var…

Peki nedir bu Bluebeam projesi. Diğer adıyla Mavi Işık Projesi; gökyüzünde hologramlar, lazer görüntüler, sonik seslendirmeler oluşturarak toplumların inançlarını temelden yıkma ve insanları toplu olarak bir şeylere inandırma olarak en kısa haliyle anlatılabilir. Bu proje kapsamında gökyüzünde inanç üzerine ve uzaylılar üzerine görseller oluşturarak bu görselleri insanların temel inançlarını yıkma için kullanılması amaçlanıyor. Böyle bakınca nasıl olabilir ki diye düşünülebilir. Birçok kaynağa göre projenin amacı insanları Hz. İsa, Mehdi, deccal ya da uzaylı istilasına inandırma. Bir şekilde tüm insanlığı kendi kontrolleri altında tutmayı ve ABD’nin dünya üzerindeki gücünü artırmayı amaçlıyorlar.

HAARP Projelerinden biri Mavi Işık Projesi

Nasa’ya ait HAARP projelerinden sadece biri olan Mavi Işık Projesi, hologram teknolojisinin son aşaması kullanılarak, gösterilmek istenen figürleri insanlara göstermektir. İngilizlerin çok ünlü bir sözü vardır: SEEING IS BELIVING. Yani: görmek inanmaktır. Zaten çok uzun bir zamandır, büyük bütçeli filmler, diziler, animasyonlar ve benzeri medyatik sunumlar sayesinde, beynimize kazınan subliminal mesajlarla onların istediği şeylere inandırılmaya çalışılmıyor muyuz?

Bu proje sadece görüntü yaratarak algılarımızla oynamayı hedeflemiyor. Yaratılan görüntüler, bir çeşit sinyaller vasıtasıyla telepatik işlevler yaparak, sürekli beynimizde yankılanacak emirleri seslendirecek. O emirlerin neler olabileceğini tahmin edebilirsiniz.

Araştırmacı G.F. Shapits 1974’te

1974´te araştırmacı G.F. Shapits yaptığı araştırmaların birini anlatırken; “Araştırmalara göre hipnotizörün kullandığı kelimeler elektromanyetik enerjiye çevrilebilir ve bu enerji doğrudan insan beyninin bilinç altına, sahsın bilgisi veya herhangi bir araca bağlı olmadan yerleştirilebilir ve sahsın bu iletiyi bilinçli bir şekilde kontrol veya bloke etme imkanı yoktur! Bu sayede sahsın kişisel kontrolü elinden alınabilir ve özgür iradesi bastırılabilir.

Bu mavi ışık projesinin geldiği son noktayı hayal edin… ufo araçlarının varlığının kabul edilmesi ve uzay komutanlığının kurulması da mavi ışık projesi gibi sahte uzaylı istilası komplo teorisinin sadece birer basamağı.

Bunlar varsayım değil…

Bunlar gerçek… Artık her şeye hazır olun..!

Bir komplo teorisi adım adım gerçek oluyor sanki gözlerimizin önünde… peki ya siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum bölümüne yazdıktan sonra yeni videolardan ilk sizin haberinizin olması için bildirimleri açmayı unutmayın.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

Önerilen videolar;
DONDURUCU SOĞUKLAR GELİYOR! Mini Buzul Çağı 2020
UFO larla Yakın Temasa Hazır Olun!
Duhan Suresinin Sırrı – Sahte Deccal / Hz mehdi 2019
Epifiz Bezi Nasıl Temizlenir Zihin Gözü ilacı 3. Göz
Göz perdesi kalkarsa ne görürüz? Kalp gözü, Kuran Büyük Sır
NEDEN Tarihçilerimiz Kripto YAHUDİ
Türklerin Anayurdu Kayıp MU KITASI Mı?
Zaman Yolcusu Noah Deşifre Oldu!

Youtube kanal gelirlerimiz çeşitli bağış kampanyalarına harcanmaktadır;
Fidan Bağışı Yaptık 

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları.
Gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi… Antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz. kıyamet

Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.