2020 Türkiye Dünya Kehanetleri – Azerbaycanlı Şaman Kimdir?

Sıradaki içerik:

2020 Türkiye Dünya Kehanetleri – Azerbaycanlı Şaman Kimdir?

avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kim bu Azerbaycanlı Şaman? Türkiye ve Dünya Kehanetleri

2020 Türkiye ve Dünya Kehanetleri Gerçekleşiyor! Azerbaycanlı Şaman Kimdir? Kahin Baba Vanga ve Nostradamus daha öngörülü olduğu söyleniyor. 2020 kehanetleri gerçekleşen Azerbaycanlı Şaman Türkiye ve Dünya da en çok konuşulan kahinler arasına girdi. Peki 2020 yılında neler olacak? Azerbaycanlı Şaman kimdir? v nereli? Azerbaycanlı Şaman zaman yolcusu mu ? Zamanda yolculuk mu yapıyor? Şamanlar geleceği görebilir mi? Kısaca kim bu Azerbaycanlı Şaman?

 

2020 yılına girmeden önce paylaşmıştık Nostradamus, Baba Vanga ve Azerbaycanlı Şaman kehanetlerini. Nostradamus ve Baba Vanga Türkiye ve dünya kehanetleri her sene tekrar ediliyormuş gibi gözükse de Azerbaycanlı Şaman kehanetleri ilk başlarda uydurma gibi gözükmüştü. Özellikle yayınladığımız videonun belli izlenmeler üzerine çıkması akabinde bir gazetecinin hayali kahramanı ile isim benzerliği olması da bu düşünceyi desteklese de zaman ilerledikçe ve dedikleri, en uçuk kehanetleri bir bir gerçekleşmeye başlayınca herkesin dikkatini çekti!

Bakmış kanalı olarak youtube da hep ilkleri ve gerçekleri paylaşmak için uzun süredir olağan üstü bir çapa içerisindeyiz. 2020 Türkiye ve Dünya kehanetlerini ilk paylaşan kanal olmak için de belli araştırmalar ve gerçek Azerbaycanlı Şaman’ye ulaşmak için yaklaşık 3 ay gibi bir zaman harcadık. Bu 3 ay da sadece abonelerimizin desteği değil özellikle Azerbaycan, Kırgızistan, Türkmenistan, Özbekistan ve Moğolistan da ki dostlarımız ve Türk Birliği grubu toplamda 50 yi aşkın dostumuz yardım etti. Hepsine ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim. Ve nihayet Azerbaycanlı Şaman’ye ulaşmayı onunla konuşmayı ve 2020 kehanetlerini almayı başardık.

Dünya tarihinde kahinlere ait kehanetlerin bağlayıcılığı çok olmasa da insanlar tarafında daima ilgi ile takip edilmiş, merak uyandırmıştır. Başta Nostradamus ve Baba Vanga olmak üzere dünyaca ünlü kahinlerin gerçekleşen ve gerçekleşmeyen yüzlerce kehaneti bulunmakta. Ama 2019 yılının sonlarında paylaştığımız 2020 Türkiye ve dünya kehanetleri oldukça merak uyandırdı izleyenlerimiz de. Özellikle Şaman Azerbaycanlı Şaman nin kehanetleri. 2020 yılı felaketler ile geldi resmen. Daha 2020 ilk günleri itibariyle Azerbaycanlı Şaman nin kehanetleri de arka arkaya gerçekleşmeye başlayınca sizlerin yorumlarda kim bu Azerbaycanlı Şaman şeklinde değişmeye başladı. Evet bu video muzda Azerbaycanlı Şaman kimdir sorusu gibi sorularınıza cevap verirken Azerbaycanlı Şamannin gerçekleşen gerçekleşmeyen tüm kehanetlerini ele alıp sorularınızın hepsine cevap vermeyi düşünüyorum.

Azerbaycanlı Şaman İsmini duymuşsunuzdur daha önce. Azerbaycanlı Şaman, Orta Asya doğumlu bir kadın Şaman… Müthiş bir kâhin. Nostradamus dan daha öngörülü olduğu söyleniyor. Ve genelde küçük kelime oyunları ile mesaj vermeye çalışıyor. Azerbaycanlı Şaman ismini Eğer duymadıysanız ve videonun burasına kadar izlediyseniz merak içindesinizdir kim bu Azerbaycanlı Şaman diye. Videoyu sonuna kadar dikkatle izleyin çünkü çok şaşıracak ve aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulacaksınız. Azerbaycanlı Şaman nin 2020 Türkiye ve dünya kehanetleri videomun altında en çok sorulan sorulardan yanıt vererek devam edelim daha sonra gerçekleşen kehanetlerini ve gerçekleşmeyen diğer kehanetlerini ele alacağız.

Azerbaycanlı Şaman Hayal ürünü mü?

2020 Türkiye ve Dünya Kehanetleri Gerçekleşiyor! Şaman Selenge Kimdir? Kahin Baba Vanga ve Nostradamus daha öngörülü olduğu söyleniyor. 2020 kehanetleri...

2020 Türkiye ve Dünya Kehanetleri Gerçekleşiyor! Şaman Azerbaycanlı Şaman Kimdir?

Bildiğiniz gibi youtube da videoları ilk yapan her zaman bir adım öndedir ve kanalımız genelde hep ilkleri paylaşmak için bir çaba sarf etmekte bu nedenle de 2020 kehanetleri için Azerbaycanlı Şaman ye ulaşmaya çalıştık. Ve nihayet Selenge ye ulaşmayı onunla konuşmayı ve 2020 kehanetlerini almayı başardık. Fakat daha sonra Azerbaycanlı Şaman ile konuşmamızda daha önce kehanetlerini hiçbir gazeteci ile paylaşmadığını öğrendik.

Peki kimdir bu Azerbaycanlı Şaman

Azerbaycanlı Şaman Azerbaycan doğumlu Kadın bir şaman. Şamanizm inancını ve ritüellerini atalarından edindiği bilgi birikimi ile yaşatmaya devam eden bunun için kendini insanlardan soyutlayan ulaşılması gerçekten zor biri.

52 yaşında olmasına rağmen oldukça genç gözüküyor. Elimizde video ve ses kayıtlarıda bulunmasına rağmen onunla yaptığımız anlaşma gereği bunları paylaşamıyorum sizlerle. Azerbaycanlı Şaman nin gerçek ismi farklı olsada kendisine Azerbaycanlı Şaman denmesini ve kahin olarak değilde bir şaman olarak anılmayı tercih ediyor. Azerbaycan da yaşayan Azerbaycanlı Şaman kesinlikle para için hiçbirşey yapmıyor. Bunun talep edilmesini bile istemiyor açıkçası. Umarım 2021 kehanetlerini hazırlarken onuda kamera karşısına alabilir ve kendine has konuşmasından ediniriz yeni kehanetlerini.

Şaman ve Şamanizm nedir?

2020 Türkiye ve Dünya Kehanetleri Gerçekleşiyor! Şaman Selenge Kimdir? Kahin Baba Vanga ve Nostradamus daha öngörülü olduğu söyleniyor. 2020 kehanetleri...

2020 Türkiye ve Dünya Kehanetleri Gerçekleşiyor! Şaman Azerbaycanlı Şaman Kimdir?

Şamanizm, Türklerin Müslümanlığa geçmezden önceki inanç sistemi idi. Eğer yok oyle bir şey diyenler olacaktır ki sizde onlardan biriyseniz birde şunları araştırın;  kurşun dökmek, dilek tutmak, ölüler için mezar taşları yapmak, mevlit törenleri düzenlemek, türbelere ya da ağaçlara çaput bağlamak , tahtaya vurmak yada nazar inancı hep Şamanizm kökenli adetler ve hala daha bu inancı bilmesekte yaşatıyoruz içimizde.

Şamanlığın genetik kökenleri vardır nesilden nesile aktarılır ve kimin şaman olup, olamayacağı çocukluğundan belli olur.

Şamanlar, bir din görevlisi, şifacı ya da büyücü olarak tanımlanabilir. Şamanın en temel özelliği, ruhlarla temas duruma geçebilme özelliğidir. Aslında bu konuda uzun bunun hakkında yakın zamanda detaylı bir videoda hazırlarız.

Azerbaycanlı Şaman Gerçekleşen Kehanetleri

Peki Azerbaycanlı Şaman yi bu kadar popüler hale getiren gerçekleşen kehanetleri neler?

Azerbaycanlı Şaman 2020 için birçok kehanette bulunmasına karşı 2020 nin başları ile birlikte kehanetleride gerçekleşmeye başladı. En çok dikkat çeken kehaneti de şüphesiz “ Kuş giribi domuz gribi de neymiş yaşanacak salgının yanında.” Oldu. Videoyu ilk izleyenler buna bir anlam veremese de bazıları zombi ye yorumlasa da videoyu yayınlamamızdan 2 ay geçmeden salgının başlaması her şeyi açıkça ortaya koydu aslında.

Felaket bulutları hiç eksik olmayacak demişti daha kehanetlerine başlamadan. Ki 2020 ye girdiğimiz günden beri gerçekten o felaket bulutları bir türlü dağılmadı.

Birlik bitecek ülkeler birbirinin açıklarını arayacak. Dedi bu aslında benim aklıma son günlerde salgınlar nedeniyle ülkelerin birbirine yolladığı malzemelerin farklı ülkelerce el koyulması olarak yorumladım ama tabi daha 2020nin ilk çeğreyindeyiz daha yeni başladı yıl…

“Türkiye ile savaşa girilmez. Yunanlar yüzmeyi çok seviyor” göçmen krizi ile birlikte özellikle deniz hattında sık sık Türki askerleri ile Yunanlılar karşı karşıya geldi. Birde saygısız yunanlılar kendilerini bir şey sanıp atıp tutmalarıda yine bu 2020 başlarında oldu. Ama şuda bir gerçek Avcılık belgesi olanlar için seferberlik emri çıkartmamız bile yeter Yunanistan için Ordumuzu yormaya değmez.

“Amerika çöküyor, çekik gözlüler altını oyacak ivanlar tetiği çekicek” son günlerde en çok salgından etkilenen ülke oldu amerike sizcede bu kehanetde gerçekleşecek mi 2020 yılında?

“Dünya genelinde para sisteminde dengeler değişecek.” Dünya ekonomisini durdurmaya gözle görülmeyen bir virüs yetti. Dünya ekonomisi özellikle ekonomistlerin ağzına baktığımızda pek iyi yerlere gitmiyor ve ekonomistlerin hem fikir olduğu bir konuda para sisteminde dengelerin değişmesi.

2020 Türkiye ve Dünya Kehanetleri Gerçekleşiyor! Şaman Selenge Kimdir? Kahin Baba Vanga ve Nostradamus daha öngörülü olduğu söyleniyor. 2020 kehanetleri...

Kahin Baba Vanga ve Nostradamus daha öngörülü olduğu söyleniyor. Şaman Azerbaycanlı Şaman 2020 kehanetleri…

Şüphesiz herkesin ilgisini çeken diğer bir kehanetde Galatasaray ve Fenerbahçe için söylenen oldu. Birçok arkadaşımız başlarda uydurma olarak nitelendirsede bazılarıda benim Galatasaraylı olmamı kast etsede. Galatasaray Fenerbahçe derbisi ile yine yorumlar değişti. “Aslan kükreyecek rütbe konuşacak. Fener yine hüsran koç kesecek Fatih paçayı kurtaracak koltuk değiştirecek” sözleri ile anlatmıştı aslında bizlere aylar öncesinden. İzleyenlerimizin arasından bazıları bu tüyoyu iddaa oynayarak değerlendirmiş bile 😀

“Suriyeliler yaka paça gönderilecek yarısı vatandaş oldu kalacak” dedi Azerbaycanlı Şaman ve hepinizin bildiği gibi sınır kapıları Suriyelilere gitmeleri için açıldı pek şuanda gündemde olmasada yaka paça gönderilmeleri için bir çaba sarf ediliyor tabi vatandaşlık verilenler de kalıyor maalesef….

Dünya tarihi kahinler ve kehanetleri ile dolu. Her ne kadar birçoğumuz bu kehanetlere inanmasakta, bazen doğruluk payı olduğunu görünce şaşırmadan edemiyoruz doğrusu. Bu gerçekleşen kehanetlerden sadece bazıları daha fazlası da var hadi gelin o kehanetlere hep beraber bir göz atalım…

Azerbaycanlı Şaman 2020 Türkiye ve Dünya Kehanetleri

 • Felaket bulutları hiç eksik olmayacak
 • Ufukta üçlü ittifak,
 • Birlik bitecek ülkeler birbirinin açıklarını arayacak
 • O ülke iki deniz arasından geçerek Yunanistan ve Türkiye’ye karşı yola çıkacak.
 • Türkiye ile savaşa girilmez. Yunanlar yüzmeyi çok seviyor.
 • Amerika çöküyor, çekik gözlüler altını oyacak ivanlar tetiği çekicek
 • kuzey güneye bölünecek, kartal aslanın ağzında.
 • dünya genelinde para sisteminde dengeler değişecek.
 • Süper güçler değişecek, kuklayı oynatanlar değişmeyecek.
 • 7 tepe öyle bir sallanacak ki, kıyı şehirleri suya gömülecek..
 • Kimse emek vermeden ekmek bulamayacak.
 • Para kazanma akışı değişecek. Bazı meslekler kaybolurken, bazı para kazandıran meslekler ön plana çıkacak.
 • Mart ve temmuz ayında Türkiye’de değişiklikler başlayacak.
 • Seçim kaçınılmaz olacak. Sebep ekonomi olacak, sonuçları anketçiler bilemeyecek..
 • Yıl sonuna doğru Çin ve Hindistan’la ortaklık yapacağız bu kurtuluş olacak.
 • Fener yine hüsran koç kesecekler
 • Aslan kükreyecek rütbe konuşacak. Fatih paçayı kurtaracak koltuk değiştirecek
 • Abd nin yeni başkanı, türkleri sevmeyecek
 • Kaşıkla verilen, kepçeyle alınacak
 • Zam yağmuru için şemsiyeye gerek yok
 • Ajanlar türkiye de çatışmaya devam edecek.
 • Kuş giribi domuz gribi de neymiş yaşanacak salgının yanında.
 • Suriye deki Mehmet evine geri dönecek
 • Suriyeliler yaka paça gönderilecek yarısı vatandaş oldu kalacak
 • Süleyman Şah, eski yerine dönecek

Yani kısaca

Ne kadarı daha gerçekleşir kimse bilemez ama şüphesiz ki Azerbaycanlı Şaman birşeyleri tahmin edebiliyor. Yeni kehanetleride gelecek. Bu videolardan ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız kanala abone olup bildirimlerinizi açmayı unutmayın. Bir videomuzun daha sonuna geldik. Bir sonraki videoda görüşünceye kadar hoşçakalın…

Nostradamus Kehanetleri 2020

Hiç kuşkusuz dünyanın en ünlü kahini Nostradamus… Kehanetlerinin yanı sıra bilim çalışmalarıyla da tanınan Nostradamus, insanlığın her yılı için pek çok kehaneti geride bıraktı.

Nostradamus Öleceğini de bilmişti!

‘Yarın sabaha ölmüş olacağım.’ dedikten sonra hayatını kaybeden Nostradamus’un 2020 kehanetleri ortaya çıkmaya başladı.

Akademisyenler kendisinin yazdığı kehanetlerin bir doğaüstü güçten kaynaklandığını, tamamen yanlış çeviri ve yanlış bilgi verme odaklı yorumlandığını iddia ettikleri için çoğu zaman net tarihleri ifşa edilmiyor. Yine de Nostradamus kehanetleri her yıl büyük ilgi çekiyor.

Nostradamus’un 2020 türkiye ve dünya kehanetleri

-Dünyaya büyük bir gök cismi çarpacak ve büyük bir felaket gerçekleşecek.

-Nükleer felaket veya terör gezegeni harap edecek.

-Nostradamus, Asya’da Ortadoğu kökenli bir Mehdi’nin belireceğini ve akabinde Dünya’nın 2020 yıllarında Altın Çağ’a girecek

-2020 yılında, atomik bir saldırı sonrasında Roma’da taş üzerinde taş kalmayacak

-Büyük bir yanardağ da patlamalar meydana gelecek. Zemin her 5 saniyede 1 sarsılacak ve 6 bin kişi yaşamını yitirecek.

-3.Dünya Savaşı açısından kritik bir yıl olacak. Savaş Avrupa’da baş gösterecek. Tüm dünyaya yayılacak ve tam 27 yıl sürecek.

-Amerika Birleşik Devletleri’nin batısında büyük bir deprem olacak ve bu deprem küresel çapta büyük felaketlere neden olacak.

– Bir ülkede düzen bozulacak ve geleceğin öngörülemediği bir aşamaya gelinecek.

-Katolik Kilisesi’nin lideri ölecek.

-Terör, 2020 yılının en büyük sorunu olacak.

-Küresel ısınma büyük silahlı çatışmalara neden olacak.

-Bir stratejik hamle ile Çin, dünyanın yeni süper gücü olacak.

-İtalya kaynaklı nedenlerle, Avrupa büyük bir krizin eşiğine gelecek.

-Latin Amerika’da radikal pek çok farklı açıdan büyük değişiklikler yaşanacak.

– Tıpta yaşanan gelişmeler ile insan ömrü 2 katına kadar uzayacak.

-Çocuk sahibi olmak isteyenler, hükümetlerinden yasal izin almak zorunda kalacak.

-Dil farkları ortadan kalkacak.

-Kuzey Kore ve Güney Kore birleşecek.

-Güneş enerji panellerinin kullanımı yayılacak.

-Uzay turizmi başlayacak.

-UFO’lar insanlığa daha çok yakınlaşacak.

-Hava kirliliği giderecek artacak.

-Rusya ve Ukrayna arasında sürtüşmeler sona erecek.

-Orta Doğu ülkeleri bombalarla yıkılacak.

-Yunanistan, Hırvatistan, Portekiz, İspanya, Hollanda, Almanya ve Fransa’da orman yangınları baş gösterecek.

-Avrupa ve Amerika göçmen krizi ile yüzyüze gelecek.

-Türkiye’de 7 veya 7.4 büyüklüğünde bir deprem meydana gelecek.

-Birleşik Krallık ‘ta Kraliçe Elizabeth ölecek ve yerine bir kral tahta oturacak.

-Putin ve Donald Trump için hayli zor bir yıl olacak.

Putin’e bir suikast girişiminde bulunulacak. Güvenlik ekibi sayesinde kurtulacak.

Donald Trump gizemli bir hastalığa yakalanacak. Ailesi ile bir trafik kazasına kurban gidecek.

Nostradamus’un Türkiye için son kehaneti ise kısmen gerçekleşti ve gerçekleşeceğe de benziyor bu gidişle. Türkiye ikinci cildin 52’nci dörtlüğünde geçiyor:

Atina ile savaş Geceler boyunca, yeryüzü sallanacak,

Sonraki baharda iki kez daha olacak

Korent, Efes boğulacak denizde

Yiğit şampiyonlar savaşa girecek…

Son zamanlarda geceler boyunca süren sarsıntılar ilk kıtanın gerçekleştiğini gösteriyor aslında dikkat ederseniz depremler de karşılıklı Yunanistan ve Türkiye de meydana geliyor son Balıkesir depremi akabinde de Yunanistan’da deprem meydana gelmişti sonraki baharda yani 2020 içinde iki kez daha olacak diyor sonrasında savaş iki ülke arasında son zamanlarda artan bir sürtüşme mevcut özellikle Kıbrıs ve Libya meseleleri böyle devam ederse iki ülke arasında bir çarpışmanın meydana geleceğini adeta yıllar öncesinden Nostradamus bize belirtmiş.

BabaVanga Kehanetleri 2020

Tarihin en dikkat çeken kahinlerinden olan Baba Vanga, kehanetleriyle bugün bile korku salmaya devam ediyor. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen günümüzde bile birçok kehaneti gerçekleşen Baba Vanga’nın 2020 kehanetleri yavaş yavaş okunmaya başlandı. Bulgaristan’da sıradan bir insan iken bir anda tüm dünyanın gözünü diktiği bir kadın haline gelen Baba Vanga’nın 2020 ve sonrası için bıraktığı kehanetleri, bizleri pek parlak bir gelecek beklemediğini gösterir nitelikte. En az ustası Nostradamus kadar ünlü olan Balkanların Nostradamus’u olarak bilinen Baba Vanga’nın 2020 kehanetlerinde neler yok ki! Ancak en çok dikkat çekenlerinden biri ABD Başkanı Donald Trump’ı hedef gösterir nitelikte olanları.

Baba Vanga 2020 türkiye ve dünya kehanetleri

-Rusya devlet başkanı Vladimir Putin’e bir suikast girişimi düzenlenecek! Üstelik bu güvenlik ekibi içerisindeki bir hain tarafından gerçekleştirilecek. Başarılı olup olmayacağı konusunda bir görüş yok ancak Putin’in dikkat etmesi lazım.

Baba Vanga’nın Rusya ile ilgili başka bir kehaneti daha var. Bu kehanet, Rusya’nın önümüzdeki yıl büyük bir göktaşı kriziyle karşı karşıya kalabileceğini gösteriyor.

-Trump gizemli bir hastalıktan etkilenecek ve işitme kaybı yaşayacak. Ayrıca Amerika başkanının beyninde bazı temel fonksiyonlarda sıkıntılar meydana gelecek

-Avrupa’nın bütünlüğü sona erdiği yıl 2020 olacak.

– Avrupa ekonomisi tamamen çökecek.

– Trenler güneş ışığı ile çalışmaya başlayacak.

– Petrol popülerliğini kaybedecek ve dünya biraz da olsa huzura erecek.

-Pakistan, Hindistan, Japonya, Endonezya ve Çin’in bir kısmını tsunamiler vuracak.

-Terör olayları ve depremler giderek artacak.

‘Büyük ve güçlü bir ejderha insanlığın tepesine çökecek. 3 dev birleşip dünyayı yönetecek. Bu sırada ellerine kırmızı paralar olan insanlar olacak. Ayrıca bol sıfırlı sayılar insanlığa hükmedecek.’

Yorumcular bu satırları ‘Çin’in yeni dünya devi olacağına yorumluyor. Nedeni ise Çin’in sembolünün ejderha olması. 3 dev ise Rusya, Hindistan, Çin. Kırmızı paralar ise çok uzak adreste değil. Çin’in 100 Yuan banknotunun, Rusya’nın da 5000 rublesinin kırmızı banknotlar olduğunu hatırlatalım.

 

ÜCRETSİZ ABONE OL.! 
► YA DOĞRUYSA! Yapay Kıyamet Projesi (Zombi) 2020
► Dünya Şokta! Antibiyotik Kıyameti Grip Salgını Zombi Virüsü
► COVID-19 (Corona virüsü) ölümlerinde dikkat çeken artış!

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz. kıyamet

Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.