Selenge’nin 2020 Türkiye ve Dünya Kehanetleri Gerçekleşiyor!


Şaman Selenge Kimdir? Kahin Baba Vanga ve Nostradamus daha öngörülü olduğu söyleniyor. 2020 kehanetleri gerçekleşen Şaman Selenge Türkiye ve Dünya da en çok konuşulan kahinler arasına girdi. Peki 2020 yılında neler olacak? Şaman Selenge kimdir? Selenge nereli? Selenge zaman yolcusu mu ? Zamanda yolculuk mu yapıyor? Şamanlar geleceği görebilir mi?

Kısaca kim bu Selenge?

Dünya tarihinde kahinlere ait kehanetlerin bağlayıcılığı çok olmasa da insanlar tarafında daima ilgi ile takip edilmiş, merak uyandırmıştır. Başta Nostradamus ve Baba Vanga olmak üzere dünyaca ünlü kahinlerin gerçekleşen ve gerçekleşmeyen yüzlerce kehaneti bulunmakta. Ama 2019 yılının sonlarında paylaştığımız 2020 Türkiye ve dünya kehanetleri oldukça merak uyandırdı izleyenlerimiz de.

Özellikle Şaman Selenge‘nin kehanetleri. 2020 yılı felaketler ile geldi resmen. Daha 2020 ilk günleri itibariyle Selenge nin kehanetleri de arka arkaya gerçekleşmeye başlayınca sizlerin yorumlarında kim bu Selenge şeklinde değişmeye başladı.

Evet bu videomuzda Selenge kimdir sorusu gibi sorularınıza cevap verirken Selenge’nin gerçekleşen gerçekleşmeyen tüm kehanetlerini ele alıp sorularınızın hepsine cevap vermeyi düşünüyorum. 2020 yılına girmeden önce paylaşmıştık Nostradamus, Baba Vanga ve Selenge kehanetlerini.

Nostradamus ve Baba Vanga Türkiye ve dünya kehanetleri her sene tekrar ediliyormuş gibi gözükse de Selenge kehanetleri ilk başlarda uydurma gibi gözükmüştü. Özellikle yayınladığımız videonun belli izlenmeler üzerine çıkması akabinde bir gazetecinin hayali kahramanı ile isim benzerliği olması da bu düşünceyi desteklese de zaman ilerledikçe ve dedikleri, en uçuk kehanetleri bir bir gerçekleşmeye başlayınca herkesin dikkatini çekti!

Bakmış kanalı olarak youtube da hep ilkleri ve gerçekleri paylaşmak için uzun süredir olağan üstü bir çapa içerisindeyiz. 2020 Türkiye ve Dünya kehanetlerini ilk paylaşan kanal olmak için de belli araştırmalar ve gerçek Selenge‘ye ulaşmak için yaklaşık 3 ay gibi bir zaman harcadık.

Bu 3 ay da sadece abonelerimizin desteği değil özellikle Azerbaycan, Kırgızistan, Türkmenistan, Özbekistan ve Moğolistan da ki dostlarımız ve Türk Birliği grubu toplamda 50 yi aşkın dostumuz yardım etti. Hepsine ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim. Ve nihayet Selenge’ye ulaşmayı onunla konuşmayı ve 2020 kehanetlerini almayı başardık.

Ve işte Tüm ayrıntıları ile Selenge kimdir?

Şaman Selenge Azerbaycan doğumlu Kadın bir şaman. Şamanizm inancını ve ritüellerini atalarından edindiği bilgi birikimi ile yaşatmaya devam eden bunun için kendini insanlardan soyutlayan ulaşılması gerçekten zor biri.

52 yaşında olmasına rağmen oldukça genç gözüküyor. Elimizde video ve ses kayıtlarıda bulunmasına rağmen onunla yaptığımız anlaşma gereği bunları paylaşamıyorum sizlerle. Selenge nin gerçek ismi farklı olsada kendisine selenge denmesini ve kahin olarak değilde bir şaman olarak anılmayı tercih ediyor.

Azerbaycan da yaşayan Şaman selenge kesinlikle para için hiçbirşey yapmıyor. Bunun talep edilmesini bile istemiyor açıkçası. Umarım 2021 kehanetlerini hazırlarken onuda kamera karşısına alabilir ve kendine has konuşmasından ediniriz yeni kehanetlerini.

Şaman Selenge İletişim

Şaman Selenge kesinlikle sosyal medya kullanmıyor. Onun adına açılmış sahte hesaplardan insanların dolandırıldığı da yine abonelerimiz tarafından iddiaa ediliyor. Şaman Selenge yani gerçek Selenge kesinlikle PARA YADA MADDİ BİR KAZANÇ İÇİN hiçbir şey yapmıyor.

Yani sizlere İnternet ortamında Şaman Selenge benim diyenlere itibar etmeyiniz. Yine bu konuda dikkat ederseniz eğer bu tür hesaplar bizim ilk video-muzun yayın tarihinden sonra açıldığını da fark edebilirsiniz. Mesela Facebook da açılan Şaman Selenge hesabı 14 ocakta açılmışken biz videoyu Aralık da yayınlamıştık. Yine aynı şekilde twitter da bulunan bir diğer hesapta şubat sonu açıldığı görülmektedir.

Lütfen sahtekar ve dolandırıcılara itibar etmeyiniz sizden para isteyen kim olursa olsun göndermeyiniz. Artık sosyal ortam bu tip dolandırıcılara yeni iş kapısı olmuştur. Gerçek Şaman Selenge inançları gereği sizlerden para talep etmez ve sizlerden kesinlikle maddi olarak bir şey talep etmez. Unutmayın…

Dipnot; Abonelerimiz arasından 3 kişinin kandırıldığı bilgisini aldıktan sonra gerekli işlemlerin yapılması için Avukatımız harekete geçmiş olup birden fazla kişi olduğu için dosyaların birleştirilmesi amaçlanmaktadır. Eğer sizinde böyle bir mağduriyetiniz var ise kanalımız iletişim adreslerinden ulaşabilir dosyanızı avukatımıza takip ettirebilir elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız.

Selenge kimdir videosu ;

2020 Kehanetleri için yayınladığımız ilk video;

ÜCRETSİZ ABONE OL.! 
► YA DOĞRUYSA! Yapay Kıyamet Projesi (Zombi) 2020
► Dünya Şokta! Antibiyotik Kıyameti Grip Salgını Zombi Virüsü
► COVID-19 (Corona virüsü) ölümlerinde dikkat çeken artış!

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz. kıyamet

Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz