Azerbaycanlı Şaman Kimdir? 2020 Kehanetleri Gerçekleşiyor!

Sıradaki içerik:

Azerbaycanlı Şaman Kimdir? 2020 Kehanetleri Gerçekleşiyor!

avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Azerbaycanlı Şaman’nin 2020 Türkiye ve Dünya Kehanetleri Gerçekleşiyor!

Azerbaycanlı Şaman Kimdir? Kahin Baba Vanga ve Nostradamus daha öngörülü olduğu söyleniyor. 2020 kehanetleri gerçekleşen Azerbaycanlı Şaman Türkiye ve Dünya da en çok konuşulan kahinler arasına girdi. Peki 2020 yılında neler olacak? Azerbaycanlı Şaman kimdir? Azerbaycanlı Şaman nereli? Azerbaycanlı Şaman zaman yolcusu mu ? Zamanda yolculuk mu yapıyor? Şamanlar geleceği görebilir mi?

Kısaca kim bu Azerbaycanlı Şaman?

Dünya tarihinde kahinlere ait kehanetlerin bağlayıcılığı çok olmasa da insanlar tarafında daima ilgi ile takip edilmiş, merak uyandırmıştır. Başta Nostradamus ve Baba Vanga olmak üzere dünyaca ünlü kahinlerin gerçekleşen ve gerçekleşmeyen yüzlerce kehaneti bulunmakta. Ama 2019 yılının sonlarında paylaştığımız 2020 Türkiye ve dünya kehanetleri oldukça merak uyandırdı izleyenlerimiz de.

Özellikle Azerbaycanlı Şaman’nin kehanetleri. 2020 yılı felaketler ile geldi resmen. Daha 2020 ilk günleri itibariyle Azerbaycanlı Şaman nin kehanetleri de arka arkaya gerçekleşmeye başlayınca sizlerin yorumlarında kim bu Azerbaycanlı Şaman şeklinde değişmeye başladı.

Evet bu videomuzda Azerbaycanlı Şaman kimdir sorusu gibi sorularınıza cevap verirken Azerbaycanlı Şaman’nin gerçekleşen gerçekleşmeyen tüm kehanetlerini ele alıp sorularınızın hepsine cevap vermeyi düşünüyorum. 2020 yılına girmeden önce paylaşmıştık Nostradamus, Baba Vanga ve Azerbaycanlı Şaman kehanetlerini.

Nostradamus ve Baba Vanga Türkiye ve dünya kehanetleri her sene tekrar ediliyormuş gibi gözükse de Azerbaycanlı Şaman kehanetleri ilk başlarda uydurma gibi gözükmüştü. Özellikle yayınladığımız videonun belli izlenmeler üzerine çıkması akabinde bir gazetecinin hayali kahramanı ile isim benzerliği olması da bu düşünceyi desteklese de zaman ilerledikçe ve dedikleri, en uçuk kehanetleri bir bir gerçekleşmeye başlayınca herkesin dikkatini çekti!

Bakmış kanalı olarak youtube da hep ilkleri ve gerçekleri paylaşmak için uzun süredir olağan üstü bir çapa içerisindeyiz. 2020 Türkiye ve Dünya kehanetlerini ilk paylaşan kanal olmak için de belli araştırmalar ve gerçek Azerbaycanlı Şaman’ye ulaşmak için yaklaşık 3 ay gibi bir zaman harcadık.

Bu 3 ay da sadece abonelerimizin desteği değil özellikle Azerbaycan, Kırgızistan, Türkmenistan, Özbekistan ve Moğolistan da ki dostlarımız ve Türk Birliği grubu toplamda 50 yi aşkın dostumuz yardım etti. Hepsine ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim. Ve nihayet Azerbaycanlı Şaman’ye ulaşmayı onunla konuşmayı ve 2020 kehanetlerini almayı başardık.

Ve işte Tüm ayrıntıları ile Azerbaycanlı Şaman kimdir?

Azerbaycanlı Şaman Azerbaycan doğumlu Kadın bir şaman. Şamanizm inancını ve ritüellerini atalarından edindiği bilgi birikimi ile yaşatmaya devam eden bunun için kendini insanlardan soyutlayan ulaşılması gerçekten zor biri.

52 yaşında olmasına rağmen oldukça genç gözüküyor. Elimizde video ve ses kayıtlarıda bulunmasına rağmen onunla yaptığımız anlaşma gereği bunları paylaşamıyorum sizlerle. Azerbaycanlı Şaman nin gerçek ismi farklı olsada kendisine Azerbaycanlı Şaman denmesini ve kahin olarak değilde bir şaman olarak anılmayı tercih ediyor.

Azerbaycan da yaşayan Azerbaycanlı Şaman kesinlikle para için hiç birşey yapmıyor. Bunun talep edilmesini bile istemiyor açıkçası. Umarım 2021 kehanetlerini hazırlarken onu da kamera karşısına alabilir ve kendine has konuşmasından ediniriz yeni kehanetlerini.

Azerbaycanlı Şaman İletişim

Azerbaycanlı Şaman kesinlikle sosyal medya kullanmıyor. Onun adına açılmış sahte hesaplardan insanların dolandırıldığı da yine abonelerimiz tarafından iddiaa ediliyor. Şaman Selenge yani gerçek Azerbaycanlı Şaman kesinlikle PARA YADA MADDİ BİR KAZANÇ İÇİN hiçbir şey yapmıyor.

Yani sizlere İnternet ortamında Azerbaycanlı Şaman benim diyenlere itibar etmeyiniz. Yine bu konuda dikkat ederseniz eğer bu tür hesaplar bizim ilk video-muzun yayın tarihinden sonra açıldığını da fark edebilirsiniz. Mesela Facebook da açılan Şaman Selenge hesabı 14 ocakta açılmışken biz videoyu Aralık da yayınlamıştık. Yine aynı şekilde twitter da bulunan bir diğer hesapta şubat sonu açıldığı görülmektedir.

Lütfen sahtekar ve dolandırıcılara itibar etmeyiniz sizden para isteyen kim olursa olsun göndermeyiniz. Artık sosyal ortam bu tip dolandırıcılara yeni iş kapısı olmuştur. Gerçek Azerbaycanlı Şaman inançları gereği sizlerden para talep etmez ve sizlerden kesinlikle maddi olarak bir şey talep etmez. Unutmayın…

Dipnot; Abonelerimiz arasından 3 kişinin kandırıldığı bilgisini aldıktan sonra gerekli işlemlerin yapılması için Avukatımız harekete geçmiş olup birden fazla kişi olduğu için dosyaların birleştirilmesi amaçlanmaktadır. Eğer sizinde böyle bir mağduriyetiniz var ise kanalımız iletişim adreslerinden ulaşabilir dosyanızı avukatımıza takip ettirebilir elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız.

 

2020 Kehanetleri için yayınladığımız ilk video;

ÜCRETSİZ ABONE OL.! 
► YA DOĞRUYSA! Yapay Kıyamet Projesi (Zombi) 2020
► Dünya Şokta! Antibiyotik Kıyameti Grip Salgını Zombi Virüsü
► COVID-19 (Corona virüsü) ölümlerinde dikkat çeken artış!

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz. kıyamet

Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.