Filmlerde Nüfus Azaltma Projesi

Sıradaki içerik:

Filmlerde Nüfus Azaltma Projesi

Sanal Bir Oyunun İçinde Mi Yaşıyoruz? Simülasyon Teorisi
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Simülasyon Teorisi

Yaşadığımız dünya ve evren gerçek mi yoksa bir simülasyon içerisinde Sanal Bir Oyunun İçinde Mi yaşıyoruz? Matrix filmi gerçek mi? Nedir bu Simülasyon Teorisi ?

Elon Musk’ın ortaya attı

Son dönemlerinde çalkantılı bir iş hayatı geçirse de modern zamanın en başarılı girişimcisi kabul edilen Elon Musk’ın ortaya attığı ve temelleri yüzyıllar öncesine dayanan Simülasyon Teorisi birçoğumuzun kulağına gelmiştir. Simülasyon teorisi evrenin bir simülasyondan ibaret olduğunu ve gerçeklik algısının olmadığını anlatan bir teoridir. Günümüzde ise Elon Musk tarafından tekrar gündeme getirildi.

Peki bu teori bizlere neleri anlatmaya çalışmakta ve insan sınırlarını içeren bu teori aslında nedir?

Bilgisayar alanındaki simülasyon kavramından oldukça farklı bir anlamda olan buradaki simülasyondan kasıt belirli sınırlardan bahsediyor. Basit düzeyde bir simülasyon programı en fazla 3 boyutlu olabilen ve genellikle 2 boyutlu olarak kodlanan zaman ekseninde ilerlediği için bize gerçeklik algısı ve derinlik aşılayan bir sınırlamadır. Özellikle sınırlama olarak nitelendirilmesinin nedeni simülasyonu kurgulayan kimse onun koyduğu gerçeklikten dışarı çıkmanın mümkün olmadığı hatta bazı süper bilgisayarların bu konuda önceden uyarı hatası vermesidir.

Peki bu sınırlar gerçek yaşamda mevcut mu?
Sınırları aşarsak nelere ulaşırız?
Simülasyon teorisi gerçek mi? mantıklı mı?
Evren simule ediliyorsa eğer bu işin merkezinde ne var?
Matrix kurgu mu yoksa gerçek mi?
Simülasyon argümanı neler içeriyor?

Hepsi ve daha fazlası videomuzda.. İyi seyirler

Simülasyon teorisi nedir Yaşadığımız dünya ve evren gerçek mi yoksa bir simülasyon içerisinde Sanal Bir Oyunun İçinde Mi yaşıyoruz Matrix filmi gerçek mi

Simülasyon teorisi nedir Yaşadığımız dünya ve evren gerçek mi yoksa bir simülasyon içerisinde Sanal Bir Oyunun İçinde Mi yaşıyoruz Matrix filmi gerçek mi

Filmlerde Nüfus Azaltma Projesi
Youtube Kapatılıyor mu? Madde 13 #SaveYourInternet
Hepimiz Köle yiz Modern Zaman Köleliği
Zombi Android – Pc Oyunları ve Filmler Gerçekleşebilir mi?

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ
bakmisonline@gmail.com

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.