BU KLİP ÇOK KONUŞULUYOR – Supplies

Sıradaki içerik:

BU KLİP ÇOK KONUŞULUYOR – Supplies

SANAL KIYAMET PLANI
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünya hızla sanal kıyamet planına doğru sürükleniyor.

İç savaş, küresel ısınma ve iklim değişikliği derken asıl amaç nüfus azaltmak. Dünyanın sonu yakın mı? Filmler bize neler anlatıyor? Peki ne zaman, nasıl, ve neden gerçekleştirilecek? Sanal Kıyamet 2019 da mı kopacak yoksa planlar başka mı? Bir film konusundan yola çıktık ve araştırdık. Yoğun istek alan bir inceleme videoyu ile sizlerleyiz hem parça parça bu videoyu ele alacağız hemde şöyle samimi bir sohbet ortamı geçekleştireceğiz sizlerle.

Hemen konuya girmek istiyorum

Videomuzun asıl konusu olan video kesiti ölümcül deney filminden alınmıştır. Bir toplantı odasında geçen konuşmanın asıl konusu sanal kıyamet olması ve anlatılanların günümüz ile orantılı olması komplo teorisyenlerini heyecanlandırıyor. Belli başlı dönemler içerisinde vizyona giren ve seyircisinin tadını damağında bırakacak derecede harika işleyişleri içerisinde bulunduran filmin son halkası ve final bölümü Resident Evil: The Final Chapter yani Ölümcül Deney Final olarak seyirci karşısına çıkan serinin son filminden alınmıştır.

İzleyenler hatırlayacakları gibi

filmin sonlarına doğru virüs salgına başlamadan 17 ay önce yapılan bir toplantı görüntüsünü izliyorlar ve toplantı konuşmasına baktığımızda gerçekten bu günlerin gerçekliğini anlatan bir konuşma hakim ve dediklerine ben şahsım olarak %100 katılıyorum. Videoyu parça parça kademeli bir şekilde inceleyeceğiz videomuzun sonunda ise tamamını bir bütün olarak yayınlacağım dikkatli izlemenizi öneririm. Şu anda bir iç savaş konusu almış başına gidiyor. Küresel ısınma ve iklim değişikliği de konuşulan diğer konular. Dünyanın sonu geldi yorumları da yapılıyor.

Dünya hızla sanal kıyamet planına doğru sürükleniyor, İç savaş, küresel ısınma ve iklim değişikliği derken asıl amaç nüfus azaltmak

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ
bakmisonline@gmail.com

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.