SEATTLE’DA ZOMBİ KADIN? TİKTOK TA VİRAL OLDU! TÜM GERÇEKLER

Sıradaki içerik:

SEATTLE’DA ZOMBİ KADIN? TİKTOK TA VİRAL OLDU! TÜM GERÇEKLER

avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Devasa kum fırtınası ŞanlıUrfa ve Mardin

Suriye üzerinden gelen devasa kum fırtınası ŞanlıUrfa ve Mardin’in kızıla boyadı. Toz bulutu, Urfa’nın ve Mardin’in sınır ilçeleri ile kent merkezini etkisi altına aldı. Fırtına nedeniyle gökyüzünde devasa toz bulutları oluştu. Görüş mesafesini düşüren fırtına hayatı olumsuz yönde etkiledi. Şehir merkezindeki bazı esnaflar, işyerlerinin zarar görmemesi için kepenk kapattı. Yurttaşlar kapı ve pencerelerini kapatarak toz bulutundan korunmaya çalışıyor. Sizden gelen görüntüleri sizler için derledik.

Şanlıurfa’da korku dolu anlar! Bir anda başladı

Gelen son dakika haberine göre; Şanlıurfa Ceylanpınar ve Akçakale’de kum fırtınası etkisini giderek artırdı ve görüş mesafesini epey düşürdü. O anlar saniye saniye kameraya yansıdı.

Kum fırtınası rüzgarın da etkisiyle Şanlıurfa’nın sınır ilçesi Ceylanpınar ve Akçakale’de hayatı olumsuz etkiledi. Toz bulutu her yeri kapladı, Şanlıurfa’yı adeta esir aldı. Dakikalar ilerledikçe etkisini artıran toz bulutu ilçelerde görüş mesafesini düşürdü. Şanlıurfalılar kapı ve pencerelerini kapatarak toz bulutundan korunmaya çalıştı.

Şanlıurfa’da bu akşam saatlerinde kum fırtınası meydana geldi.

Şiddetli rüzgarla birlikte kentin bazı noktalarında göz gözü görmedi.

Kum fırtınası kentin birçok noktasında görüldü.

Suriye sınırında akşam saatlerinde çıkan toz fırtınası görevlilere zor anlar yaşattı. Aniden çıkan toz fırtınasının ardından sınır hattında göz gözü görmezken; askerler, AFAD görevlileri, gazeteciler ve sınırı geçen Suriyeliler kendilerini korumak için uğraş verdi.

Toz bulutunun özellikle astım hastaları, yaşlılar ve çocukları etkileyip, baş ağrısına sebeb olabildiğine dikkati çeken uzmanlar, vatandaşlara, bu tür havalarda mecbur kalmadıkça dışarı çıkmamalarını önerdi.

Bu videoları izledin mi?

Çörek Otu ve 41 Ayetel Kursi BİLİNMEYEN BÜYÜK SIRRI MUCİZESİ
15 MİLYON KİŞİNİN HAYATINI KURTARAN DAHİ! Alan Turing
Azerbaycanlı Şaman Virüsü Bildi! YENİ 2021 Türkiye Kehanetleri
TÜRKİYE DE YAŞANMIŞ EN KORKUNÇ OLAYLAR ve 16 GİZEMLİ YER
SEATTLE DA ZOMBİ KADIN? TİKTOK TA VİRAL OLDU! TÜM GERÇEKLER
Çin Roketi Türkiye ye Düşebilir! Uzaya Fırlatılan Roket Kontrolden Çıktı

Ve daha fazlası youtube kanalımızda…

Bakmış Kanalına Abone Olmayı Unutma!

Bakmış en çok merak edilen konuların başında gelen kehanetler ve bu kehanetler hakkındaki araştırmaları, gizemli olayları ve merak edilen arkeoloji çalışmalarını detaylı bir şekilde incelemektedir. Birbirinden farklı kategorilerde onlarca içerik ve video sizleri beklemektedir. Sizler de tüm bu içerikleri kolayca takip etmek, videoları izlemek için hemen ücretsiz yerinizi alın!

ÜCRETSİZ abone olmayı unutmayın; http://bit.ly/2ReyspU

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.