ZOMBİ VİRÜS SALGINI NE ZAMAN OLACAK?

Sıradaki içerik:

ZOMBİ VİRÜS SALGINI NE ZAMAN OLACAK?

avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Seattle da Zombi Kadın! Şok Eden Video TikTok’ta Viral Oldu

Son günlerde tiktok da yayınlanan ve viral olan bir video var gündemde. Zombi kadın videosu. Seattle şehrinde çekildiği iddia edilen bu görüntüler kısa süre içerisinde en çok izlenen videolar arasında yer aldı. Merak edilen ise bu videonun gerçek olup olmadığı. Bir film çekimi mi yoksa fenomen olmak için yapılan bir çalışmamı yada daha önce de bir çok kez gördüğümüz zombi virüs deneylerinden biri mi? Buna karar vermeden önce bu videoyu sonuna kadar izlemelisin sonra zaten kararı hep beraber vereceğiz Bakmış kanalına hoş geldin.

TikTok internete hâkim olmaya başladığından beri, tuhaf  trendlere ev sahipliği yapıyor.

TikTok Viral Video

Trend videolar kadar tüm sosyal medya platformları gibi, aynı zamanda bazı inanılmaz viral videolara da ev sahipliği yapıyor.  Bununla birlikte, daha yakın zamanda, bir viral video, sokaklarda dolaşan bir ‘zombi‘ gösterdiği ve bir gün içinde altı milyondan fazla görüntüleme topladığı için bazı kullanıcıları tamamen korkuttu. Korkuttu diyorum çünkü video serisinin tamamını izleyenler cidden korktu. Görüntülerin hepsini maalesef yayınlayamıyorum ama birçoğunu ve arka planını sizlere ayrıntılı olarak en ufak noktasına kadar anlatacağım merak etmeyin sonuna kadar izleyin.

Tiktok da ZOMBİ KADIN

6 Mayıs Perşembe günü Tik tok da yayınlanan ve ‘zombi kadın‘ olduğu iddia edilen bir dizi video viral oldu. Hem de kısa sürede..   @sixtwentyseven adlı tik tok kullanıcısının yayınladığı bu görüntülerin ilkinde zombi yüzü olan bir kadının fotoğrafını göstermeden önce “bugün penceremin dışında ne gördüğümü görmek ister misin? Diyor Sadece 24 saat içinde 900.000 görüntülendi sadece 10k takipçisi vardı ve daha detaylı bir videoyla onu takip etti.

İkinci klipte, caddede yavaşça yürürken çığlık atan kadının videosunu gösterdi. Sadece bir ayakkabı giydiğini, kıyafetleri yırtıldığını ve sadece birkaç saç teli olduğunu görebilirsiniz.  “Yüzü. Yırtık giysiler. 3 saç teli. Acı verici çığlıklar. Şok oldum. Polis sonunda ona yardım etmeye geldi ”diye yazdı. Bir diğer sahnede, elleri göğsüne sarılmış kadın sokaklarda yürüyor ve görünüşte sıkıntı içinde uluyor ya da bağırıyor. Her iki sahnede de, bir bacağını veya ayağını topallıyor veya sürüklüyor.

İkinci klip daha da viral hale geldi ve şaşırtıcı bir şekilde 6,2 milyon görüntüleme kazandı. İkinci video daha sonra TikTok kullanıcısı tarafından silindi.

Zombi istilası başlamış olabilir mi?

İnsanlar videoda neler olduğunu merak ettikçe büyük bir kamuoyu tartışmasına yol açtı. Reddit tiwitter gibi sitelerde oldukça yoğun tartışmaları da beraberinde getirdi. Bu gerçek bir kadın mı? Yoksa bir film seti mi? Zombi istilası başlamış olabilir mi? Yoksa gerçekten mağdur bir kadın mı var ortada…

Zombi Kadın

Kadına yardım etmek için bir noktada iki polis memuru geliyor. Görünüşe göre sadece bir ayakkabı giyiyor. Başka bir sahnede, çok sayıda memur yerde yatarken kadının etrafında toplanıyor. Kadın tüm video sahnelerinde büyük sıkıntı içinde olduğu bilincinin yerinde olmadığı çok açık.

Bir noktadan sonra, memurlar onu bir sedyeye koyarken mücadele ediyor ve “Hastaneye gitmek istemiyorum” diye ağladığı duyuluyor. Memurlar onu dizginlerken çığlık atıyor ve yalvarıyor. Ayrıca sadece saç parçaları var gibi görünüyor.

Şimdi gelelim olasılıklara.  Tüm olasılık ve yaptığımız araştırmaların devamı video içerisinde izleyebilirsiniz. Bakmış Youtube Kanalında…

Konu ile ilgili Popüler Videolar:

ZOMBİ VİRÜS SALGINI NE ZAMAN OLACAK?
Zombi Salgını Sonrası! 2030 YILINDAN GELEN MESAJ – 2. Bölüm
ZOMBİ SALGINI NASIL BAŞLADI? 2030 YILINDAN GELEN MESAJ – 1. Bölüm
ZOMBİ VİRÜS SALGINI – BİR BU EKSİKTİ 2020
YA DOĞRUYSA! Yapay Kıyamet Projesi (Zombi) 2020
Yeni Tehlike Salgın Hastalıklar (2019 YAPIMI)
Zombi Salgını Rehberi – Kıyamet Virüs Programı Hazır mısınız?

Ve daha fazlası youtube kanalımızda…

Bakmış Kanalına Abone Olmayı Unutma!

Bakmış en çok merak edilen konuların başında gelen kehanetler ve bu kehanetler hakkındaki araştırmaları, gizemli olayları ve merak edilen arkeoloji çalışmalarını detaylı bir şekilde incelemektedir. Birbirinden farklı kategorilerde onlarca içerik ve video sizleri beklemektedir. Sizler de tüm bu içerikleri kolayca takip etmek, videoları izlemek için hemen ücretsiz yerinizi alın!

ÜCRETSİZ abone olmayı unutmayın; http://bit.ly/2ReyspU

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.