DEPREM ÇANTASI | ACİL DURUM HAYATTA KALMA KİTİ – ÇEKİLİŞ VAR!

Sıradaki içerik:

DEPREM ÇANTASI | ACİL DURUM HAYATTA KALMA KİTİ – ÇEKİLİŞ VAR!

Simpsonlar ve Gerçekleşen Kehanetleri

The Simpsons geleceği gören, tahmin eden dizi. Gerçekleşen kehanetleri var Simpsonlar! Peki 2021 kehanetleri? Simpsonlar gelecek kehanetleri tesadüf mü yoksa büyük bir plan mı var? Geleceği bilmek veya tasarlamak? The Simpsons her zaman merak uyandıracak insanlarda.

The Simpsons

Simpsonlar çizgi dizisi ve gerçekleşen gelecek tahminleri her zaman insanları şaşırtmayı başarıyor. Koronavirüsü, Donald Trump’ın gelecekte başkan olacağını, Kobe Bryant’ın uçak kazasında hayatını kaybedeceğini, 11 Eylül Saldırılarını ve daha birçok şeyi doğru tahmin eden The Simpsons (simpsonlar) gelecek tahminlerine son hız devam ediyor.

Simpsonlar dizisinin yazarları ne diyor?

Dizi yazarları gerçekleşen kehanetler hakkında neler dedi? Bu güne kadar gerçekleşen kehanetleri neler? “Geleceği gören dizi” demek doğru mu?

Peki nedir bu Simpsonlar?

The Simpsons (Türkçe: Simpsonlar) , Matt Groening tarafından Fox Broadcasting Company için yaratılan animasyon televizyon durum komedisidir. Dizi, Homer, Marge, Bart, Lisa ve Maggie’den oluşan orta sınıf bir Amerikan ailesinin satirik bir parodisidir. Şov, Springfield adlı kurgusal bir şehirde geçmekte ve Amerikan kültürünü, toplumunu, televizyonunu ve farklı insanlık hallerini hicvetmektedir. (Wikipedia sitesindeki açıklama)

Bu istikrarla televizyon tarihinin en uzun soluklu işlerinden birisi. Her ne kadar Son sezonlarıyla eleştiri konusu olsa da, The Simpsons ’ın çok başarılı olduğu bir konu var. Bu, öyle bir konu ki, dizi hakkında pek çok efsaneyi de beraberine getiriyor: Geleceği görmek yani kehanetler!

Bakmış Kanalında daha fazla video izleyin!

Son Popüler Videolar:
Deprem ACİL DURUM HAYATTA KALMA ÇANTASI
HER ŞEY KONTROL ALTINDA! The Economist Kehanetleri 
KEHANETLERİ GERÇEKLEŞİYOR! Aziz Malaki ve Shipton Ana 
KURAN DA ZAMAN YOLCUSU GİZEMİ!
21 ARALIK’TA NE OLACAK? Kehanetler
2020 Türkiye ve Dünya Kehanetleri – Baba Vanga, Nostradamus, Selenge 
Kahin Alois Irlmaier 3. Dünya Savaşı Kehaneti 
Ve daha fazlası kanalımızda…

Popüler Oynatma Listelerimiz;

Zombi Videoları: https://bit.ly/37r2uSi
Türkiye ve Dünya Kehanetleri: https://bit.ly/31rrTaK
Gündem videoları: https://bit.ly/2FRu7c2
Gizlenen Türk Tarihi: https://bit.ly/3meN6wN
Kıyamet Sonrası Bilim Kurgu: https://bit.ly/3dNqwbC
Epifiz bezi ve 3. Göz hakkında: https://bit.ly/3o7Aj0R
Mehdi ve Deccal Videoları: https://bit.ly/35jYfFt
Dünya bunu konuşuyor! Sondakika: https://bit.ly/3o9fdiJ

Sosyal Medya Takip edin son dakika gelişmelerinden haberdar olun:

Instagram: @bakmisonline
Pinterest: bakmisonline

Bakmış Kanalı Hakkında:

Bakmış içeriklerinde teknoloji ve bilimi en iyi şekilde kullanarak komplo teorileri, gizli bilgiler, ilginç bilgiler ve daha fazlasını tüm okuyucularına ve izleyicilerine ücretsiz şekilde sunmaktadır. Bakmış en çok merak edilen konuların başında gelen kehanetler ve bu kehanetler hakkındaki araştırmaları, gizemli olayları ve merak edilen arkeoloji çalışmalarını detaylı bir şekilde incelemektedir. Bunun yanında mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler ve birçok ilgi çekici içeriği başarılı şekilde yapılan araştırmalar ile sunmaktadır.

Siz de gizemli olaylar izlemek ve daha fazla bilgi almak için hemen BAKMIŞ Youtube kanalımıza abone olarak hemen ücretsiz videolarımızdan bildirim alabilirsiniz. Birbirinden farklı kategorilerde onlarca içerik ve video sizleri beklemektedir. Sizler de tüm bu içerikleri kolayca takip etmek, videoları izlemek ve sevdiklerinizi ile paylaşmak için hemen ücretsiz yerinizi alın, aileye katılın.

ÜCRETSİZ abone olmayı unutmayın; http://bit.ly/2ReyspU
ÜCRETLİ abone olup kanalımıza destek olmak için; https://bit.ly/2TfiSwY
iletişim için; info@bakmis.com

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.