Makalede Neler Var?

DİKKAT DÜYANIN SONU Küresel ısınma

Son 12 Yıl Küresel Isınma İklim Değişikliği Kıyamet! Global ısınma, küresel ısınma yada iklim değişikliği. Geri dönülemeyecek o noktaya yani dünyanın Sonuna Sadece Son 12 Yıl Kaldı! Farkındamısınız? Mini buzul çağına girdik. Kıyamet günü aslında çok uzakta değil!

“eşi benzeri görülmemiş” adımlar atması gerektiği uyarısı

Birleşmiş Milletler Hükümetler arası İklim Değişikliği Paneli küresel ısınmanın en kötü etkilerini önlemek için dünyanın “eşi benzeri görülmemiş” adımlar atması gerektiği uyarısında bulundu. Rapora göre 1.5 santigrat derece hedefini tutturmak için (buraya dikkat) [ insan kaynaklı karbondioksit (CO2) emisyonlarının ] 2010’daki düzeyini 2030 itibarıyla yüzde 45 oranında azaltmak ve yüzyıl ortasında bu seviyeyi sıfıra düşürmek gerekiyor. İnsan kaynaklı karbondioksit emisyonundan bahsediliyor özellikle, yani bir insanın nefes alıp verirken oksijen alıp karbondioksit verdiğini biliyoruz.

Emisyon nedir? Kürese ısınma etkisi

Emisyon kelime anlamı ile dışarı çıkartmaktır. Yani insan tarafından dışarı çıkarılan karbondioksit. Ve her bir insan her hareketinde karbondioksit emisyonuna devam ediyor. Yerleşim birimlerinde ulaşım, ısınma ve aydınlanma için gerekli enerji, her geçen gün artıp ,çeşitlenen tüketim gereksinmemizi karşılamaya yönelik toplu üretimin artıkları, havayı yoğun karbondioksit kalıntılarıyla doldurmaktadır. Ve bahsedilen rakamlar öyle ampulu az yakmakla falan ulaşılamaz. 2010 yılındaki verilere göre %45 oranında azaltmak ve sıfıra indirmek. Aslına bakarsak dönülmez bir yola girdiğimizin verileri ve analizi bunlar.

Videoda neler var?

Bu videomuzda nasa verilerini ve Birleşmiş milletler Hükümetler arası İklim Değişikliği Paneli’nin (IPCC) raporunu inceleyeceğiz. Komplo teorilerine belki bir yenisini ekleyeceğiz ama yaptığımız araştırmalar, sonun aslında çok yakın olduğunu gösteriyor.

Barış Özcan’ın da dediği gibi

 “Geri dönülemeyecek o noktaya sadece 12 yıl kaldı”
Videomuz hoşunuza giderse beğenmeyi arkadaşlarınızla paylaşmayı ve yeni videolarımızdan haberdar olmak için kanala abone olmayı unutmayınız.

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ
bakmisonline@gmail.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz