Dünya’nın En güzel Mumyası Bir Türk Kraliçesi – LOLAN GÜZELİ (Gizlenen Türk Tarihi)

Sıradaki içerik:

Dünya’nın En güzel Mumyası Bir Türk Kraliçesi – LOLAN GÜZELİ (Gizlenen Türk Tarihi)

Squid Game Nedir – Squid Game Konusu Oyuncular ve karakterler

602 okunma — 16 Ekim 2021 02:24

Squid Game, Netflix’te geçtiğimiz ay yayınlanmış ve kısa sürede tüm dünyada popüler hale gelmiş bir dizidir. 17 Eylül 2021 tarihinde platformdaki yerini alan dizi, Güney Kore yapımı drama, macera, aksiyon ve distopya türlerinde sürükleyici bir dizidir.

Squid Game Konusu

Boşanmış ve borçlu bir şoför olan Seong Gi-hun, büyük bir nakit ödül şansı için bir dizi çocuk oyunu oynamaya davet edilir. Teklifi kabul ederek bilinmeyen bir yere götürülür ve kendisini benzer büyük borçlara sahip 455 diğer oyuncu arasında bulur. Oyuncular, Front Man tarafından denetlenen oyunlarla birlikte kırmızı tulumlu maskeli korumalar tarafından her zaman gözetim altında tutulur. Oyuncular kısa süre sonra bu oyunlarda kaybetmenin ölümleriyle sonuçlandığını keşfederler ve her ölüm potansiyel ₩45,6 milyar büyük ödüle 100 milyon₩ ekler. Gi-hun, çocukluk arkadaşı Cho Sang-woo da dahil olmak üzere diğer oyuncularla, oyunların fiziksel ve psikolojik dönüşlerinden kurtulmaya çalışmak için müttefik olur.

Squid Game Nedir - Squid Game Konusu Oyuncular ve karakterler

Kalamar Oyunu

Squid Game Oyuncular ve karakterler

  • Lee Jung-jae – Seong Gi-hun: Bir şoför ve kumar bağımlısı, annesiyle birlikte yaşıyor ve kızını maddi olarak desteklemek için mücadele ediyor. Birçok borcunu kapatmak için oyuna katılır.
  • Park Hae-soo – Cho Sang-woo: Bir menkul kıymetler şirketindeki yatırım ekibinin başkanı, Gi-hun’un küçük bir öğrencisiydi ve Seul Ulusal Üniversitesi’ne giren yetenekli bir öğrenciydi, ancak şimdi müşterilerinden para çaldığı için polis tarafından aranıyor.
  • Yeong-su Oh – Oh Il-nam: Dışarıda ölmeyi beklemek yerine Oyunu oynamayı tercih eden beyin tümörlü yaşlı bir adam.
  • Anupam Tripathi – Abdul Ali: İşvereni ona aylarca ödeme yapmayı reddettikten sonra genç ailesine bakmak için Oyuna giren Pakistanlı bir yabancı işçi.
  • HoYeon Jung – Kang Sae-byeok: Hayatta kalan aile üyelerini bu ülkeden bulabilecek ve geri alabilecek bir komisyoncu için ödeme yapmak üzere Oyuna giren Kuzey Koreli bir sığınmacı.
  • Wi Ha-joon – Hwang Jun-ho: Kayıp kardeşini bulmak için Oyuna gizlice giren bir polis memuru.
  • Heo Sung-tae – Jang Deok-su: Büyük kumar borçlarını kapatmak için Oyuna giren bir gangster.
  • Kim Joo-ryoung – Han Mi-nyeo: Zavallı bekar bir anne olduğunu iddia eden gizemli ve manipülatif bir kadın.

 

Şunları da beğenebilirsiniz:

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.