2019 Kehanetleri Gerçekleşti – Zaman Yolcusu Noah

Sıradaki içerik:

2019 Kehanetleri Gerçekleşti – Zaman Yolcusu Noah

Süper Asker Projesi - Darpa zombi asker deneyleri Hiç düşündünüz mü? gelecekte askerler nasıl gözükecek? Geleceğin süper askerleri projesi hayata geçiyor
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Süper Asker Projesi – Darpa zombi asker deneyleri

Hiç düşündünüz mü, gelecekte askerler nasıl gözükecek? Geleceğin süper asker leri projesi özellikle ABD ve İsrail ordularının şimdiden kullanmaya başladıkları askeri malzemelerle kademe kademe hayata geçirilmeye başlanmıştır. Peki sadece malzeme mi? İnsan üstü güçlere sahip yorulmayan açıkmayan ve ölmeyen SÜPER ASKER..

Sizlere süper asker lerden bahsediyorum!

Geçmiş yıllardan beri tüm ülkelerin hayali bu proje aslında. 1939 lu yıllardan başlayacağız ve 2019 yılındaki gelişmelere kadar ilerleyip daha sonra gelecekteki süper asker projelerini inceleyeceğiz bu videomuzda. Zombi hikayeleri ne kadar imkansız gözüksede aslında süper asker projesi zombi askerler yaratmak demek bir nevi.

Darpa’nın projelerini biliyormusunuz?

Bu yöntem süper asker projelerinde bilim insanlarına sınırsız bir alan… Peki gen tedavileri ya da diğer askeri çalışmaların ahlaki boyutu nedir? ABD’nin “süper asker” yaratma hedefi için yapılan deneyde zihinsel becerileri geliştirmek amacıyla elektroşok verilen denekler, yapılan testte çok daha başarılı oldu.

Adolf Hitler’in, ikinci dünya savaşı sırasında süper asker projesi geliştirdiği fakat projenin tam anlamıyla başarıya ulaşamadığı açıklanmıştır. Alman Doktorlar Birliği’nin araştırması, Naziler’in askerleri güçlendirip, daha uzun süre savaşabilmelerini ve normalden daha dayanıklı olmalarını sağlamak amacıyla geliştirdiği açığa çıkardı. Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı’na bağlı Defansif İleri Araştırma Projeleri Ajansı’nın (Defense Advanced Research Projects Agency / DARPA) Süper Asker üretme hedefli proje.

Darpa nedir? ne yapıyor? 2 milyar dolarlık muazzam bütçesi ile Amerika Birleşik Devletleri’nin savaş meydanındaki teknolojik üstünlüğünün sağlanması için bilim ve teknolojinin sınırlarında projeler geliştiren DARPA’nın, uzun süredir piyade birliklerini daha etkili hale getirmek için ünlü çizgiroman ve beyazperde karakteri Demir Adam (Iron Man) benzeri dış iskeletler (exoskeleton) üzerine çalıştıkları biliniyor.

Amerika ordusunun “Deli Bilim Adamları” kanadı olarak da anılan DARPA’nın “Süper Asker” projesinin temel araştırma odağı ise askerlerin genetik yapıtaşları ile oynayarak onları düşmanlarından daha güçlü, daha hızlı ve “süper güçlere” sahip savaş makinelerine dönüştürme üzerine. DARPA, geniş maddi imkanlara, projelerinde kullanma adına ABD’nin en önde gelen üniversiteleri ve bilim adamlarından oluşan çok geniş ve zengin bir kaynak havuzuna ve askeriye gibi devletleri tarafından çok önem verilen bir üstünlük alanında proje geliştirme avantajına sahip.

Bütün bunlar da ajansın, pek çok araştırma alanı üzerinden kesiştiği Singuleriteryen ve Transhumanist akımların arkasındaki esaslı yürütücü güçlerden biri olarak faaliyet göstermesini sağlıyor.

Almanya’dan yayın yapan heise.de sitesinin haberine göre, ABD’nin önde gelen üniversitelerinden Massachusetts Institute of Technology’e (MIT) ,”süper kara savaşçıları projesi” kapsamında 35’i profesör toplam 150 bilim insanından oluşan bir ekip kurdu. Ekibin, sözkonusu proje kapsamında tesis edilen “Nano-teknoloji Askeri Enstitüsü” (Institute for Soldier Nanotechnologies) bünyesinde çalışmalarını yürütecekleri belirtildi.

Proje 5 yıl sürecek. Proje, ABD Ordusu askerlerini, birtakım kimyasal, biyolojik ve teknolojik araçlarla donatmayı hedefliydr. Bu çerçevede ABD kara savaşçıları şu özelliklere sahip olacak:

 • İnsanüstü güçler sağlayan yapay kaslar,
 • Çatışma anında kullanılabilecek görünmezlik zırhı
 • Kemik kırılmalarında devreye girecek “yedek kemikler”
 • Kurşun geçirmezlik

Nanoteknoloji nedir?

Nano teknoloji, maddenin atomik, moleküler ayrıca supramoleküler seviyede kontrolüdür. Nanoteknolojinin ayrıca bugün moleküler nanoteknoloji olarak bahsedilen en eski ve yaygın tanımı, tam olarak ‘makroölçek ürünlerinin imalatı için atomların ve moleküllerin kontrolünün belirli bir amacını ifade etmektedir.

► Bu videolara da bakman gerekiyor!

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.