Lucid Dream Bilinçli Rüya Teknikleri Yapılması Gerekenler

Sıradaki içerik:

Lucid Dream Bilinçli Rüya Teknikleri Yapılması Gerekenler

The Economist Dergisi 2019 Kapağı Gizli Şifre
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

The Economist dergisi 2019 kapağı gizli şifre ve mesajları

The Economist dergisi 2019 kapağı gizli şifre ve mesajları ele alacağız. Erol Mütercimler in yorumu ve iç savaş söylemlerinide yeri geldiğince işleyeceğimiz trend bir video

Not: Bir önceki videomuz silindiği için tekrar yükledik… Kanalımıza destek olmak için yorum yapmayı paylaşmayı UNUTMAYINIZ…

The Economist Dergisi 2019 kapağı sizlerin çok istediği bir konu 2 farklı kapak var sosyal medyada biri komple siyah bir kapak diğeride ekranda gördüğünüz diğer kapak ikiside çok anlam yüklü ikisinide ayrı ayrı inceleyeceğiz sonrada Erol Mütercimler in konu ile ilgili yorumlarını dinleyeceğiz bir çok ayrıntı gizli…

The economist, uluslararası ilişkiler ve ekonomi hakkında yazı yazan bir dergidir. Bu dergi Londra merkezinde bulunması ile birlikte, Dünya’nın en zengin ailesi olarak bilinen Rothschild ailesinin sahip olduğu bir dergidir. Dergi editörü de elitlerden John Micklethwait Bilderberg dir ve kariyeri iyi bir kişidir. 1843 Eylül ayında kurulmuştur ve kurulduğundan bu zaman kadar kesintisiz olarak yayınlanmıştır.

The Economist Dergisi

The Economist Dergisi daha önce hiç bu kadar net mesaj göndermedi, açıkça çok büyük olayların ve çok büyük değişimlerin olacağını anlatıyor.

Erol Mütercimler İngiliz The Economist dergisinin 2019 kapağındaki gizli mesajı yorumluyor. Bilindiği gibi The Economist dergisinin kapaklarında birbirinden farklı çok sayıda gizemli sembol yer aldı. Erol Mütercimler The Economist Dergisi 2019 Kapağı Gizli Şifre İç Savaş söylemi

Uzmanlar, Abd’de başlayacak ve Büyük Buhran’da olduğu gibi tüm dünyayı etkileyecek, yıkıcı etkileri olacak ekonomik krizin çok yakında geleceği, insanların paralarını altına yatırmaları gerektiği konusunda uyarıyor.

X-Files dizisinde dünyayı karıştıran olaylar

X-Files dizisinde dünyayı karıştıran olayların, Abd’de başlayacağı, bankaların tüm paralara el koyacağı anlatılıyor, bu durumda parayı herhangi bir para birimine değil, altına çevirmek gerek diye düşünüyorum şimde Erol Mütercimler i dinleyelim onun yorumları neymiş.

En çok mesajın sanal dünyaya verilmesi ise sosyal medya ve internetin daha dikkatli kullanılması gerektiğini gözler önüne seriyor. Gizli mesajları olan örgütlerin olup olmadığı tartışma konusu. Fakat bunca mesajın göz ardı edilmesi, ciddiye alınmaması da yönlendirilebilen halklar arasına girmemize vesile olabilir.

 

 

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ
bakmisonline@gmail.com

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.