Makalede Neler Var?

Timüs Bezi ve Epifiz Bezi Mucizesi!

Timüs bezi Epifiz bezi Aktivasyonu Evde Nasıl Yapılır? Nasıl Çalıştırılır? Nasıl Açılır? Nasıl Aktif Hale Getirilir? Tüm Sorularınızın Cevaplarını Bu Video ile En Basit Şekilde Verdik.

Bu yöntemler denenmiş ve başarıya ulaşmış, en doğal en basit kolayca evde uygulayabileceğiniz yöntemlerdir.

Timüs bezi Epifiz Bezi Aktivasyonu ve Nasıl Çalışılır? Evde nasıl yapılır?

İnsan biyolojik sınırlarını zorlamayı yine kendi sahip olduğu muhteşem organlarla sağlayabilir. Her şeye potansiyeli olan insan kendini keşfettiğinde büyük bir mucize ile karşı karşıya kalıyor. Bugün sahip olduğumuz iki mucizevi yapıdan bahsetmek istiyorum. Timüs bezi ve Epifiz bezi

Timüs bezi hakkında ne kadar bilgiliyiz? Yada Epifiz bezi hakkında gerçekten neler biliyoruz? Peki bunları nasıl aktive edebileceğimizi, bu iki mucizevi organı nasıl çalıştırabileceğimizi biliyor muyuz? Bu video diğer videolardan tamamen farklı çünkü Bakmış Kanalındasınız hoş geldiniz.

Doğal evde uygulayabileceğiniz yöntemler

Videonun derinliklerine inmeden yani doğal evde uygulayabileceğiniz yöntemlerden, neler kullanmalıyız neler kullanmamalıyız bunlardan bahsetmeden timüs bezi ve epifiz bezi nedir bi ona bakalım.

Timüs bezi komuta-eğitim merkezidir diyebiliriz!

Tiroid bezinin altında, göğüs boşluğunda ve soluk borusunun önünde ceviz büyüklüğünde pek önemsenmeyen ama epifiz gibi mucizevi bir organdır. Peki ne yapıyor bu timüs bezi?

Timüs bezi, lenfosit meydana getirerek vücudu enfeksiyonlar dan korur. vücudun savunma sisteminde önemli yeri olan lenfositlerin yapım yeridir. Ergenlik dönemine kadar lenfositler bu timüs bezinde üretilir. Ergenlikten sonra işlevini kaybederek küçülür. Lenfositler ise kemik iliğinde yapılmaya devam eder.

Peki bu lenfositler nedir?

Lenfositler, vücudu hastalıklara karşı koruyup savunan antikorlar üretirler ve diğer hücreleri tehlikelere karşı uyarmak için kimyasallar gönderirler. Hani biraz önce demiştim ya vücudun savunma sistemi bu timüs bezi diye işte bu yüzden.

Timüs bezi ne kadar çok titreşirse kişi o kadar sağlıklı ve bağışıklık sistemi sağlam olur.

Timüs ve Epifiz benzerliği?

İşte bu bez doğumdan itibaren vücudumuzu korumaya başlıyor taki erkenliğe kadar sonrada işlevini kaybediyor vücudun büyüdükçe. Bu bize tanıdık geldi dimi? Epifiz bezinden… Bu yüzden bu konu içinde Epifiz bezini de sizlere aktarmak istiyorum çünkü burada anlatacağım aktivasyon yöntemleri her iki organ içinde yararlı, uygulanmış ve denenmiş içeriklerdir.

Peki epifiz bezi nedir?

Epifiz bezinin diğer adı da Pineal Gland’dır. Yani Çam kozalağı.. Antik çağlardan beri çam kozolağı çeşitli şekillerde hep vurgulanmıştır. Hipofiz bezinin hemen arkasında iki beyin lobunun arasında ve bir oyuğun içinde arka tarafa doğru yani epitalamusta bulunur. Kalp gözü olarakda geçer hatta bilimsel olarak da zihin gözü olarak kabul edilir.

Vücuttaki melatonin salınımını düzene sokan, melatonin dengesini sağlayan organ olan epifiz bezi aynı zamanda, biyolojik saatimizi de gösteriyor. Yapılan araştırmalarda epifiz bezinin ergenlik çağında çalışma miktarı düştüğü gözlemlenmiştir. Aynı Timüs bezi gibi..  Büyüme çağında epifiz bezi ve timüs bezi oldukça önemli roller üstleniyor.

Beyinin görselleştirme yönünü geliştirir ve bunu keşfetmek bireyin beyin sağlığını geliştirir. Epifiz bezi, zihnimizin yüksek Bilinçliliğini ve fiziksel dünya arasındaki birincil bağlantı olarak düşünülür.

Yani özetle timüs bezi ve epifiz bezi için şunu söyleyebiliriz!

Epifiz bezi zihnin bilinçliliğini Timüs bezi ise vücudun bilinçliliği için çalışmaktadır. Yani bu iki mucizevi organı faliyete geçirebilirsek hem vucud sağlığımızı hemde zihin sağlığımızı en üst seviyelere çıkartabiliriz. Peki bunu nasıl yapacağız? Videoyu dikkatle izleyin!

 

Konu ile ilgili Popüler Videolar:
Epifiz Bezi Nasıl Açılır? 3. Göz Nasıl Temizlenir? Kalp Gözü
Göz perdesi kalkarsa ne görürüz? Kalp gözü nasıl açılır? 
MANNA ORMUS KURAN, HZ MUSA, FİRAVUN, MASON, EPİFİZ
Epifiz Bezi Nasıl Temizlenir Zihin Gözü ilacı 3. Göz
HZ SÜLEYMAN IN GİZLİ DUASI – KURAN DA GİZEMLİ ZENGİNLİK MUTLULUK DUASI
Azerbaycanlı Şaman Virüsü Bildi! YENİ 2021 Türkiye Kehanetleri
2021 KEHANETLERİ – Baba Vanga, Nostradamus, Azerbaycanlı Şaman
Ve daha fazlası youtube kanalımızda…

Popüler Oynatma Listelerimiz;

Zombi Videoları: https://bit.ly/37r2uSi
Türkiye ve Dünya Kehanetleri: https://bit.ly/31rrTaK
Gündem videoları: https://bit.ly/2FRu7c2
Gizlenen Türk Tarihi: https://bit.ly/3meN6wN
Kıyamet Sonrası Bilim Kurgu: https://bit.ly/3dNqwbC
Epifiz bezi ve 3. Göz hakkında: https://bit.ly/3o7Aj0R
Mehdi ve Deccal Videoları: https://bit.ly/35jYfFt
Dünya bunu konuşuyor! Sondakika: https://bit.ly/3o9fdiJ

Sosyal medya takip edin son dakika gelişmelerinden haberdar olun:

Instagram: @bakmisonline
Pinterest: bakmisonline

Bakmış en çok merak edilen konuların başında gelen kehanetler ve bu kehanetler hakkındaki araştırmaları, gizemli olayları ve merak edilen arkeoloji çalışmalarını detaylı bir şekilde incelemektedir. Birbirinden farklı kategorilerde onlarca içerik ve video sizleri beklemektedir. Sizler de tüm bu içerikleri kolayca takip etmek, videoları izlemek için hemen ücretsiz yerinizi alın!

ÜCRETSİZ abone olmayı unutmayın; http://bit.ly/2ReyspU
ÜCRETLİ abone olup kanalımıza destek olmak için; https://bit.ly/2TfiSwY
iletişim için; info@bakmis.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz