Büyük İstanbul Depremi için Deprem Kahini Hoogerbeets 2019 Türkiye Kehaneti

Sıradaki içerik:

Büyük İstanbul Depremi için Deprem Kahini Hoogerbeets 2019 Türkiye Kehaneti

Tüm YOUTUBER lara Meydan OKUYORUZ! Fidan Bağışı

1205 okunma — 10 Eylül 2019 08:35
Tüm YOUTUBER lara Meydan OKUYORUZ! Fidan Bağışı

Tüm Youtuber lara Meydan Okuyoruz!

Fidan bağışı ile ormanlar yeniden ağaçlar ile dolacak. Tema vakfı kampanyasını Norm Ender Challenge yani meydan okuma ile sosyal sorumluluk projesi olması için adım atmıştı. Bizde üstümüze düşeni yaptık 100 Fidan bağışladık…

Hiçbir youtuber’ın bu videoya karşılık bu akıma gireceğine inanmamakla beraber eğer dahil olupta bağış yaparlar ise ne mutlu 🙂 Evet tüm youtuberlara meydan okuyoruz…

Orman yangınlarıyla alakalı bir video yapmıştım!

Bu içeriğimde fidan bağışının öneminden, fidan bağışına destek veren ünlülerden ve Tema Vakfı’na nasıl bağış yapılacağından bahsettim. Ben Bakmış ve bu video asla sponsorlu içerik değildir. Sosyal varlık olmamızla ilgili bir ritüeller başlangıcıdır. Keyifli seyirler.

Tema vakfı tarafından başlatılan fidan bağışı kampanyası, Norm Ender desteği ile büyümüş ve ünlüler arasında bir yarışa sahne olmuştu. Fidan bağışlayan ünlüler arasında Reynmen, Hadise ve Cem Yılmaz gibi bir çok ünlü isim yer aldı. Tema vakfı yardım için oluşturulan web sitesini nasıl kullanıp bağış yapacağınızı anlattık bu videomuzda.

Yeni akım olması umuduyla

KANALIMIZ ADINA 100 adet fidanı BAĞIŞLADIK.. Umarım bizim vesilemiz ile bağış yapan kişi sayısı artar ve geleceğimiz için bir dikili ağacımız olur..

Son günlerde artan orman yangınları sebebiyle fidan dikmek geleceğimiz için, çocuklarımız için hayati önem arz ediyor. Bu sorumluluk bizde.. Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya için tanesi 10 TL olan bu fidanlardan bağışlayabilirsiniz..

Challenge yani türkçesi ile meydan okuma…

Umarız videomuz trend olmasada youtuber lar arasında kıyasıya bir challenge yani meydan okuma başlarda sayelerinde ormanlarımız tekrar yeşerir…

#fidanchallenge #youtuber #temavakfı #normender

 

 

Youtube kanalımızdaki diğer popüler videolardan bazıları ;
Büyük Marmara Depremi için Tarih Verildi 2019
NEDEN Tarihçilerimiz Kripto YAHUDİ 
Türkiye’de Meleklerin Yaşadığı Yeraltı Şehri 
Deprem Kahini Frank Hoogerbeets Yine Bildi
2019 Kehanetleri Gerçekleşti Zaman Yolcusu Noah 

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları. Gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi… Antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.