Türkiye Ekonomi Durumu 2019 Dolar Gerçekleri

Sıradaki içerik:

Türkiye Ekonomi Durumu 2019 Dolar Gerçekleri

Türk Tarihi – Tarihçilerimiz Kripto YAHUDİ Sır Gibi Gizlenen
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Okul tarih kitaplarımızın yazarları neden hep Kripto yahudidir?

Türk tarihi bizlerden gizleniyor mu? İsminde Türk geçen İlk Türk devleti Göktürkler değil, Turukku Krallığı… Biz Türkler Anadolu’ya 1071’de girdi diye biliyoruz ama… Ön-Türk uygarlığı okullarda öğretilmiyor. Çünkü okullarda okutulan tarih kitapları, 1939’dan itibaren yörüngesine girdiğimiz Batılı ülkelerin çıkarları doğrultusunda yazılmaya başladı.

19. ve 20. yüzyıl başlarında Batılı araştırmacılar tarafından ortaya çıkarılan Ön-Türk uygarlığıyla ilgili buluntular, ilk başta Avrupa’da Türkofiliya modasına yani Türk severliğe sebep olmuştu.

Türklerin Anadolu’ya ilk girişi Hıristiyan tarihçilerin ve Tanzimatın frenkleşmeci tarihçilerinin iddia ettiği gibi 1071 Malazgirt Zaferi ile olmamıştır. 1071 Türklerin Anadolu’ya ilk değil son girişiydi. Ancak bu buluntular Batı’nın Türkleri Anadolu’dan sürüp Asya’ya geri gönderme iddaasına uymadığı için, bugüne kadar hep saman altı edildi ve Ön-Türkler Atatürk’ün ölümünün hemen ardından okul kitaplarından çıkarıldı.

Dünya tarihinde Türk adıyla bilinen ilk devlet de Göktürkler değil, milattan önce 4000-2000 yılları arasında Mezopotamya bölgesinde kurulan Turukku Krallığı ile Anadolu’da kurulan Turki Krallığı’ydı.

Türkiye’de, çoğu son yıllarda ünlü Ön-Türkçe araştırmacısı Kazım Mirşan tarafından okunan çok sayıda yazılı kaya bulundu. Bulunan Ön-Türk damgası ve kaya resimleri, Orta Asya’daki ve Avrupa’da bulunanlarla aynı. Ancak bu bilgiler hala resmi olarak kitaplara geçmiyor. Türkler nereden ve nasıl geldi? Bozkır İmparatorluğu’dan Dev Bir İmparatorluğa uzanan yolculuğun hikayesini Büyük Türk Tarihi belgesel serisi ile yaşayabilirsiniz. Büyük Türk Tarihi Belgesel serisini Türkçe olarak HD kalitesinde online izleyebilirsiniz.
Geçmişe yolculuk yapsaydınız, zamanda nereye gitmek isterdiniz? Türklerin tarihine göçebe türklere kadar gidelim bu video ile. İlk türkler, türklerin tarihi osmanlı devletinden de öncesine ön türkler… Göktürk türkçesi, uygur türkçesi ve osmanlı türkçesi (osmanlıca) her zaman merak konusu olmuştur. ilginç bilgiler, ilginç hakikatlar…

Bilinen ilk türk devleti göktürkler değildi.

Diriliş ertuğrul ve muhteşem yüzyıl zaten tam bir fiyasko. Türklerin tarihini çok yanlış aktarıyorlar. Türk tarih eğitimi sıfır… Tarih nedir onu bile bilmiyoruz artık. Osmanlı devleti haremlerde yaşayan padişahlar olarak anlatılıyor. Oysa savaşlarda geçen ömürleri böyle yad edilmemeli. Şamanizm bile para kazanmak isteyenlerin elinde oyuncak olmuş. Orhun yazıtlarından öncesine gidiyoruz. Geçmişte zamanda yolculuk yapıyoruz. Ön türkler Turukku krallığına yada Turki krallığına.. Biz anadoluda en başından beri vardık…

Türkler nereden ve nasıl geldi?

Bozkırlarda İlk İzler’dan Dev Bir İmparatorluğa uzanan yolculuğun hikayesini Büyük Türk Tarihi belgesel serisi ile yaşayabilirsiniz. Büyük Türk Tarihi Belgesel serisini Türkçe olarak HD kalitesinde online izleyebilirsiniz. 300 Saniyede 10.000 Yıl (Türk Tarihine Yolculuk). Gündem Özel, kavimlerden imparatorluğa Türklerin tarihini araştırmaya; Kime Türk denir, hangi kavimler Türk’tür? İlk Türk devletini kim kurdu? Türkler hangi dinlere inandı, dünyaya nasıl yayıldı? Türkler hakkında bilinmeyenler ya da doğru bilinen yanlışlar nelerdir? Göç yolları haritasını Atatürk mü çıkardı? Truvalılar Türk müydü? Tarihçi-Yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı yanıtladı. Türk tarihi.

İlk Türkler kimdir?

Türklerin ilk anayurdu neresidir? Türkler nereden ve nasıl geldi? yada ön Türklerin kökeni gibi sorulara Yahudi efsanesi Türklerin ilk atası Yafes, Türkler Mu kıtasından geldi yada Türklerin ilk Anavatanı Anadolu gibi.. Ön Türkler Azerbaycan ve Anadolu ( Türkiye )coğrafyasına küçük gruplar halinde antik çağlarda gelmiş ve Azerbaycan ve Türkiye tarihi üzerinde etkiler bırakmaya başlamış.


BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.