GÖZ PERDESİ KALKARSA! Ne görürüz? Kalp gözü nasıl açılır?

Sıradaki içerik:

GÖZ PERDESİ KALKARSA! Ne görürüz? Kalp gözü nasıl açılır?

Virüs kıyameti dediğimizde ilk akla gelen soru zombi salgını nasıl yayılacak? Darpa ve Pentagon yapımı olan müttefik böcekler isimli biyolojik silah

Virüs kıyameti dediğimizde ilk akla gelen soru ” zombi salgını nasıl yayılacak? ” Darpa ve Pentagon yapımı olan müttefik böcekler isimli biyolojik silah yapım aşamasında olduğu ortaya çıkarıldı.

Müttefik Böcekler Ordusu Virüsü Yayacak?

Pentagon, Virüs Yayıcı Böcekler Ordusu Yapmak İstiyor. Bilim adamları endişe duyuyor. Almanya ve Fransa’dan bilim insanlarının Science dergisinde yayınladığı makalede, ABD ordusunun genetiği değiştirilmiş virüsleri yaymada böceklerin kullanılmasına yönelik programının Biyolojik Silahlar Sözleşmesi’ne aykırı olabileceği belirtildi.

Virüs Salgını Nasıl Yayılacak?

Herkesin aklında ki en belirgin soruydu ta ki şu ana kadar. “ zombi salgını nasıl yayılacak” biz dahil bir çok komplo teorisyeni komplo teorisi üretirken dün haber bültenlerine sansasyonel bir haber düştü. Amerika birleşik devletleri müttefik böcekler dediği bir biyolojik silahın üzerinde yıllardır çalışıyormuş. Ve bunda da başarılı olmuşlar fakat hala yapım aşamasında ve bitmesi 2020 2023 aralığına kadar süreceği söyleniyor. Bunun basına sızması ile birlikte konuyu ekolojik bir çalışma olarak göstermeye çalışsa da bir çok bilim adamı konu ile ilgili yaptığı açıklamalar aslında bunun bir biyolojik silah olduğu yönünde.

DARPA Müttefik Böcekler Projesi

ABD gıda güvenliğini sağlamayı hedeflediği projesiyle Pentagon, böcekler aracılığıyla tarlalara virüsler yaymayı planlıyor. Bilim insanları projenin biyolojik silaha dönüşeceğinden endişeli. ABD Savunma Bakanlığı İleri Araştırma Projeleri Ajansı DARPA tarafından geliştirilen ve çeşitli tartışmalara neden olan projeye “Müttefik Böcekler” adı verilmiş. CRISPR gibi gen değiştirme teknikleriyle böceklerin genomları üzerinde oynama yapılarak, mısır ve tahıl tarlalarında ürünlerin dayanıklılığı arttırılmak isteniyor yani öyle olduğu açıklanmış. Örneğin, beklenmedik bir sele maruz kalan tarlalara salınacak böceklerle ürünlerin büyümesi yavaşlatılarak selden zarar görmeleri engellenebilecek diyor. Ve videonun sonunda ise türkiyede geçmiş yıllarda yaşanmış konu ile alakalı bir haberi paylaştık. Videoyu sonuna kadar izlemeyi unutmayın. Videomuz hoşunuza giderse beğenmeyi paylaşmayı yeni videolardan haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayınız.

Bakmış Kanal Halil BAKMIŞhttps://www.youtube.com/channel/UCrGfioES4LLa0-aiSljuphg

Şunları da beğenebilirsin:

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.