Son depremler: Balıkesir de 2 deprem oldu! İstanbul, Manisa da Sallandı!

Sıradaki içerik:

Son depremler: Balıkesir de 2 deprem oldu! İstanbul, Manisa da Sallandı!

Yapay kıyamet projesi; zombi virüs salgını, 2020 kıyameti
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Zombi nüfus azaltma projesi gerçekleri! Yapay Kıyamet Projesi

Yapay kıyamet projesi; zombi virüs salgını, 2020 kıyameti. Zombi nüfus azaltma projesi gerçekleri! Fema, the economist, evangelist ve guidestone arasındaki inanılmaz bağlantı. Dünyanın sonu illuminati ve evangelistlerin ellerinde mi? Dünyanın sonu illuminati, mehdi ve deccal kehanetlerinin satır arasındaki zombi istilası.

Son 3 5 sene içerisinde inanılmaz şeyler oluyor!

Bilim dünyası ve bazı Otoriteler ciddi ciddi zombi istilasından söz ediyor, üniversite hocaları zombi beynini araştırıyor, matematikçiler yeni modellemeler oluşturuyor. Sadece bunlarla da sınırlı değil ileri gelen araştırma ve test merkezleri olası bir zombi istilasında dünyanın davranışlarını test ediyor, şehirlerin kaç günde düşeceğini ve nasıl yayılacağını, kaç insanın kurtulacağını hesaplıyor.

Tabi ortalıkta uçuşan komplo teorilerini oluşturulan grupları falan saymıyorum bile daha ki bu gruplarda profesörlerden çeşitli branşlarda doktorlara avukatından senaristine yüzlerce insan var. Peki ama neden? Olası bir zombi salgını gerçekten bekleniyor mu? Bu komplo teorilerinin çıkış merkezinden başlayarak bilinmeyen tüm ayrıntıları ile günümüze kadar hızlıca tek bir videoda inceleyeceğiz.

GuideStone üzerindeki insan nüfusunun indirilmesi

ABD’nin Georgia eyaletinde bulunan guidestone adındaki anıt üzerinde 10 emir bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de insan nüfusunun 500 milyona indirilmesi yönünde. Bu anıt 1980 yılında inşaa edildi. Yaptıran kişi ise tam bir hayalet. Ama ilk önce biz kısaca bundan öncesinde de bahsedelim. İlk zombi meselesi bu anıt taşından 65 sene önce çıkıyor. Tabi ki de en çok dikkat çeken detay ise kimsenin farketmediği ABD detayı.

Zombi Konusunun Temelleri HAİTİ GERÇEKLERİ

Zombi meselesinin temelleri diye araştırma yapan herkes haiti ye kadar iner ve genelde 1930lardan bahseder. Aslında zombi meselesi 1915 yılında Abd nin Haiti’yi işgali ile başlar. Tarlalarda zor şartlarda çalıştırılan işçiler “yaşayan ölülere” benzetiliyor. Ve orada yaşananları kaleme alan çeşitli gazeteci ve roman yazarları işçileri bir nevi zombiye benzetiyordu.  Haiti’nin hilekar zombilerle dolu vahşi bir yer olduğu yönündeki paranoyak tasavvur ABD işgali döneminde de topluca yeniden üretilir. 1935’te New York’ta yayımlanan ‘Voodoo Fire in Haiti’ (Haiti’de Vudu Ateşi) adlı kitapta yer alan yazıdan biri de şudur:

“Voodoo güçlüdür, ölümden bile güçlü. Papaloi ölüleri diriltebilir.”

Zombi Kelimesi Nereden Çıktı?

Zombi kelimesi ise, ABD’nin ucuz romanlar basan yayınevlerinin matbaalarından fışkırıp dalgalar halinde yayılan anonim söylemin ürünüdür. Yani zombi meselesini ortaya çıkartan ve geliştirenler tamamen Amerikalılardır. Ve ne gariptir ki şuanda en çok hazırlık yapalarda onlar.

Korku Filmlerinin Çıkışı ve ilk Zombi Filmleri

1931’de çekilen Dracula ve 9 ay sonra çekilen Frankenstein filmlerinin sansasyonel başarısı bir dizi “tuhaf” filmin yapılmasına neden oldu. Ve bu filmlere 1932’de korku filmi denildi. 1932 tarihli Beyaz Zombi filminin ana ilham kaynağı William Seabrook’un yazdığı ‘Büyü Adası’dır. Bu noktadan sonrada zaman ilerledikçe dünyamızın geliştiği gibi zombiler de gelişmeye devam etti ve şu anda korku türünden çıkıp bilim kurgu türünde en çok izlenen yapımlar arasına girdi.

Zombi konusu neden ciddiye alınmıyor!

Tabi ki her yerde olduğu gibi başarısız ve ucuz yapımlar sayesinde çoğu zamanda alay konusu olsa da asıl dikkat edilmesi gereken nokta Abd tarafından çıkartılıp geliştirilip günümüze kadar ulaştırılması. Ve şu anda da dikkat ederseniz sinemadan dizilere oyunlara kadar birçok yerde zombi temasını görmeniz mümkün. Genelde de başarılı yapımlar.

Evanjelistler’in Amacı

Rehber taşında bulunan nüfusu indirmek ve zombiler arasında nasıl bir bağlantı var diye bir soru işareti oluşmuştur şimdi sizlerde. Bir önceki videomuzda sizlere Evanjelistlerden bahsetmiştim aslında videolarım genelde birbirleri ile bağlantılı oluşturmaya çalışıyorum. O anıtı dikenlerin Evanjelistler olduğu ve amaçlarını ortaya koymak olduğu çok açık bir şekilde belli. Ayrıntılar için o videoyada göz atmayı unutmayın.

Yapay bir Kıyamet ile Nüfus Azaltılması

Zombi komplo teorilerinin asıl amacı dünya nüfusunu azaltmaktır. Dünya nüfusu katlanarak artmakta ve bazı örgütler bunun bir sonunun olmayacağını ve eninde sonunda bu nüfusun doğal bir etken ile azaltılacağını düşünmektedir. Bu bahsedilen örgütler bu doğal etken oluşmadan yapay bir kıyamet ile nüfus azaltılmasını gerçekleştirip arzu ettikleri insan ırkının yaşama devam etmelerini amaçlamaktadır.

Stephen Hawking ölmeden önce uyardı

Dünyaca ünlü fizikçi Stephen Hawking’in, ölmeden önce yazdığı makalelerinden birinde “Zenginler insanüstü ırk yaratacak, insanlık yok olacak” diyerek tüm insanlığı uyarmıştır. İnsan genom projesi ve geçtiğimiz günlerde dünyanın ilk genetik tasarımlı bebeklerinin Çin’de doğması yine bu komplo teorileri ile ilişkilendirilmektedir.

Kuran’da Zombiler

Bir çok zombi videomun altında görülen yorumlardan bir tanesi eminim bunun altında da olacak “Kuranda yok böyle bir şey” yazanlar var.  İncil’de Yaratılış, Hezekiel, Vahiy kitaplarında ve Kur’an’da bahsedilen yecüc mecüc veya diğer adıyla gog magog açık bir şekilde zombi olarak tasfir edilmektedir. Yani net olarak böyle olmasada Evanjelistler bu şekilde yorumluyor. Diğer videoda özellikle belirttiğim Evanjelistlerin inandığı 7 aşamadan dördüncüsü şu şekilde;

“Yedi yıl sürecek olan felaket dönemi. Türbülasyon (bir çeşit kıyamet senaryosunun yaşanması) veya kaos olarak da adlandırılan bu dönemde Yecüc ve Mecüc orduları tarafından İsrail işgal edilecek ve ABD ile İngiltere İsrail’in yardımına geleceklerdir.”

Tabi burada da dikkatimizi çeken ise yecüc ve mecüc ordularının israili işgal etmesi. Kıyameti hızlandırmak için yapılması gereken ve inanılan bu madde oldukça ilginçtir. İsrail de inşaa edilen yüksek duvarlar aklıma geldi bu arada.

Zombiler ABD’de güçlü

Tabi ki birde Abd tarafı var. Baştada söylemiştimya zombi kelimesinin tanımı Amerika ile başlıyor ve orada gelişiyor e tabiki en çok inanan hazırlık yapanda onlar. Mesela Dünya sağlık örgütünden Fema ya kadar Ordudan hemşirelere kadar hemen her alanda hazırlıklar yapılıyor tabiki tema zombiler. Her yıl yeni bir araştırma yada simülasyon hazırlanıyor neredeyse adeta kendilerini test ediyorlar.

Aslında bunların birçoğunu daha önce hazırladığımız videolarda tüm ayrıntıları ve kanıtlarıyla beraber, videolaştırmıştık ayrı ayrı ama burada özet geçmeden olmaz. Onları da izleyerek ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Beş Amerikalıdan biri inanıyor!

Fema, Cdc ve Ready gibi gov uzantılı resmi siteler. Bu sitelere girip gerçek zombi kıyameti ile ilgili bilgi ve görüntüleri görmek sizleri şaşırtmasın. Çünkü Beş Amerikalıdan biri, kıyametin, kendi yaşamları sırasında kopacağına inanıyor ve bunun için hazırlanıyor. Dünya genelinde silahların yüzde 40’ı ABD’deki sivillerin elinde. Son 10 yılda bireysel silahlanmadaki artış ise yüzde 17. Ülkede sivillere ait silah sayısı, nüfusun üzerinde. Her 100 kişiye 121 silah düşüyor. Neredeyse her evde sığınak var. Ve sığınaklar acil durumlar için özel hazırlanmış uzun süre dayanan gıdalar ile dolu.

Zenginler Zombi kıyametine Hazırlanıyor!

Abd nüfusunun zenginleri ise yani milyonerleri kıyamet senaryolarına karşı kendilerine nükleer silahlara bile dayanıklı yeraltı sığınakları yapmaya başladı. En üst düzey zenginler ise Kuzey Pasifik’teki adalardan arazi satın alıyor. Bunlarla da sınırlı değil tabi ki halk arasında oluşturulan birçok grup orman arazilerinde yerler satın alarak grupları için özel alanlar inşa edip özel araçlar tasarlamayı da ihmal etmiyor. Yani hazırlık aslında hat safhada şuan.

FEMA (Federal Emergency Management Agency)

Hazırlık sadece halk arasında ve zenginler arasında olduğunu düşünmeyin tabi ki ABD hükümeti oldukça hızlı bir şekilde bunun için hazırlanıyor. Fema bu alanda en çok dikkat çeken detay. FEMA (Federal Emergency Management Agency) yani Federal acil yönetim ajansı 1 Nisan 1979 yılında Amerika’da kurulmuş olan bir Ajanstır! Normalde doğal afet ve felaketlerde düzeni sağlayan bir kuruluş iken daha sonra siyasi ve sosyal düzen karıştığında devreye giren düzen bozulduğunda ve yasalar işe yaramadığında, düzeni idame etmeye çalışan bir teşkilat haline gelmiştir.

Fema ve Homeland Security

Fema özellikle kampları ile çok konuşuluyor. Emperyalistlerin planladıkları küresel kaosta olağanüstü durumu kontrol amacıyla personeli hazır bekletilen ancak henüz sakinleri bulunmayan binlerce kamp bulunuyor. Fema’nın emrinde binlerce eli silahlı personel var. Inanılmaz ve korkutucu yetkilerle donatılan fema, bir süredir yeniden yapılanıyor. homeland security adlı yasa ile ülkedeki olağanüstü hal durumunu değiştiren yeni bir sistem kuruluyor.  Fema, kazandığı yeni yetkilerle birlikte, milli güvenlik tehlikeye girdiğinde seçimsiz olarak hükümeti ve tüm yönetimi devralacak kurumdur. Hatta başkan’ı dahi aşarak karar alma yetkisi ve yasaları değiştirme yetkisi bile var. Mesela örnek olarak

“11002 numaralı yürütme emrine göre, iletişim araçları dahil teknolojik araçlara el konulabilir, sivillerden işçi taburları oluşturulabilir,

11490 numaralı yürütme emrine göre ise fema, bütün eyaletleri ve federal yönetimi ele alabilir, anayasayı rafa kaldırabilir.”

FEMA KAMPLARI

Bu kamplar incelendiğinde ilk bakışta hapishanelerde olduğu gibi içten dışa değilde dışardan içeriye gelebilecek saldırlara karşı dizayn edildiği açıkça belli. Zaten elde edilen belgeleride incelediğimizde bu yapıların içerisinde hayatı devam ettirebilecek ve uzun süre dışarı çıkılmadan yaşanabilecek üretim tesisleride bulunuyor.

Hatta ve hatta bazı videolarda ve belgelerde kampların metro hatlarıyla yeraltından birbirine bağlandığının ve bazı büyük kamplarda komuta merkezlerininde bulunduğu açık bir şekilde görülebiliyor. Solar enerji jeneratörleri olan kamplar enerji ihtiyaçlarını kendileri karşılıyor, tarım yapmaya elverişli alanlar ve içleri boş seralar da mevcut. Her kampta yüksek miktarda dayanıklı gıda stoğu, yakıt ve silah stokları da dikkat çekiyor.

Kampların yapmına son zamanlarda hız verildiğide açıkça belli oluyor. ABD’nin en büyük market zinciri Walmart ve bazı eski hapishaneler fema kamplarına dönüştürülüyor. Diğer bir detay ise bu kamplara zırhlı araç nakliyesi yapan trenler son zamanlarda sevkiyatlarını hızlandırmışa benziyor. Tabiki meşhur fema tabutlarınıda unutmamak lazım.

Zombi Grupları

Bu detaylar herkes tarafından fark edilirken bunlara karşı da gerek bilim adamlarında gerekse halk arasında gruplar kurulmayada başlandı.

Bunlardan en çok bilinen grup Zombi Araştırma Topluluğu (Zombie Research Society). Bu grupta kimler yokki ; Efsanevi Zombi Yönetmeni George A. Romero 2017 de fevat etsede onursal olarak yer alıyor. Dr zombi olarak bilinen Harvard Tıp Fakültesi Psikiyatri doçenti Steven Schlozman, Epidemiyoloji Profesörü Tara C. Smith, politika profesörü Daniel W. Drezner, Kaliforniya Üniversitesi nörobilimci Bradley Voytek, Nöropatoloji Direktörü Peter Cummings, Yazar Scott Kenemore , nörobilimci Timothy Verstynen, Columbia College Chicago’da İngilizce Yardımcı Doçent Brendan Riley..

Halk tarafından oluşturulan response team de yine dikkat çeken büyük gruplardan. Bu grubun kendi özel sığınakları ve özel timleri yanı sıra özel olarak tasarlanmış araçlarıda mevcut.

Flakka Tüm Dünya’da?

Zombi salgını dediğimizde bir zaman Türkiye’de çokça haber bültenlerinde yer alan zombi hapı yani flakka geliyor aklımıza. Ama bu çok farklı bir konu çünkü yapılan incelemelerde haberlerde sunulan flakka mağdurları ile Amerikada ortaya çıkan flakka mağdurları arasında çok büyük farklar olduğunu görmek mümkün.

Abd de internete düşen görüntülerde saldırgan tutumları göze çarpan hatta otobüse bile kafa atan insanları görmek mümkün iken haberlerde geçen görüntülerde tam tersi bir etki gözlenmektedir. Aslında bu tamamen ABD’deki görüntüleri örtbas edilmesi için dünyanın dört bir yanında yapılmış bir çalışmadır. Komplo teorisyenlerine göre abd deki görüntüler muhtemelen üzerinde çalışılan  zombi virüsünün deneklerine ait görüntüler. Bunun yanında ABD de evsiz ve kimsesiz insanların yine bu araştırma tesislerine götürüldüğü abd halkı tarafından bilinmekte.

Afrika’da Zombiler

Bir diğer teori ise bu virüsün afrika da sayılamayan nüfusun olduğu bölgede deneniyor olması. Ve hatta yine bazı kayanaklarda teyit edilemeyen bilgilere göre virüsün test aşaması bittiği halde yayılmasının hızlandırılması için çalışmalar devam ediyor

Zombi kıyametine neden olacak virüsler hakkında detaylı videolar hazırlamıştım onlarıda açıklamada bulunan oynatma listesi üzerinden izleyebilirsiniz.

Komplo Teorileri ve Zombiler

Peki buraya kadar herşey tamamda nasıl olacak bu ne zaman olacak diye düşünebilirsiniz. Ne zaman olacağını bunu planlayanlarda başka kimse bilemez ve bu bilgiyide dışarıya sızdırmazlar. Ancak çeşitli komplo teorisyenleri gelişen olaylara dayanarak komplo teorileri üretmektedir.

2020 ve 2030 arasına Dikkat!

Bu komplo teorilerinin geneline baktığımızda 2020 ile 2030 yılları arasında tarihler özellikle sık sık geçtiğini görebilmemiz mümkün. Bu teoriler başka bilgi ve kaynaklardan desteklendiğinde yine youtube kanalımız aracılığı ile yayınlamayı ihmal etmeyecağiz. Bu kaos döneminin 7 ila 10 yıl arası süreceği evanjelist kaynaklardan edinilen bilgi.

Modern Kölelik

İlerleyen teknoloji ve hızla artan nüfus. Eskiden ihtiyaç duyulan insanlara artık ihtiyaç yok. Bunu kabul etmemiz gerekiyor. Şu an içinde bulunduğumuz kapitalist sistem kölelik sisteminin gelişmiş versiyonu. Ve artık bu kölelere ihtiyaç kalmadı. Sözüm ona elit tabaka kendi ırkının zarar görmemişi için planlar ve hazırlıklar içinde…

Zombi ile Amaçlanan Ne?

Zombi virüsü yada başka herhangi bir şey. Tek amaç nüfusu istenilen seviyeye çekmek. Bu zamana kadar bunu amaçlayan bir çok proje hayata geçirildi fakat istenilen derecede başarılı olmadı. Peki ya sizce bu başırılı olur mu? Üst köşedeki ankete katılmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Yeni videolardan haberdar olmak için de kanalımıza abone olun.

Diğer tüm zombi videoları TIKLAYINIZ..! 

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

Önerilen videolar;
DONDURUCU SOĞUKLAR GELİYOR! Mini Buzul Çağı 2020
UFO larla Yakın Temasa Hazır Olun!
Duhan Suresinin Sırrı – Sahte Deccal / Hz mehdi 2019
Epifiz Bezi Nasıl Temizlenir Zihin Gözü ilacı 3. Göz
Göz perdesi kalkarsa ne görürüz? Kalp gözü, Kuran Büyük Sır
NEDEN Tarihçilerimiz Kripto YAHUDİ
Türklerin Anayurdu Kayıp MU KITASI Mı?
Zaman Yolcusu Noah Deşifre Oldu!

Youtube kanal gelirlerimiz çeşitli bağış kampanyalarına harcanmaktadır;
Fidan Bağışı Yaptık 

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları.
Gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi… Antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz. kıyamet

Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.