Kıyamet Projesi Svalbard Küresel Tohum Deposu

Sıradaki içerik:

Kıyamet Projesi Svalbard Küresel Tohum Deposu

Yeni Dünya Düzeni Siyaset üstü Analizler (Sizden Gelenler)

784 okunma — 19 Temmuz 2019 13:46
Yeni Dünya Düzeni ni başarmak için, Bunlar ilk yok edilmesi gerekenlerdir – çekirdek aile, milliyetçilik, aile otoritesi, bireyselliğimiz, tüm ülke

Merhabalar, ( Yeni Dünya Düzeni )

Öncelikli olarak bu garibin yazılarını yayınlayacak olmalarından ötürü bakmis.com yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu sitede yazılanları, videoları incelediğinize göre sizler de günümüz Dünyasında bazı anormal, yüzde yüz açıklan(a)mayan olayların yaşandığının ve halen yaşanmakta olduğunun farkındasınız. Sizlerin de hissettiği, fark ettiği üzere çok enteresan bir zaman diliminde yaşıyoruz. Özellikle son 4 senedir Dünya daha da garip bir hal almaya başladı.( yeni dünya düzeni )
Şimdi .. Dünya’nın kahir ekseriyetini son 110-120 yıldır ekonomi, teknoloji, siyaset, silah, ideoloji ile kontrol altına almış , kendini kamil seviyeye ulaşmış, aydınlanmış olarak gören ve tanıtan bir yapı var. Bunların nihai hedefi kendileri gibi   “Aydınlanmış” ;dinden, aileden, vatanseverlikten, onlar için dogma- bağnazlık kabul edilen şeylerden arınmış insanlığın yaşadığı bir yeryüzü inşa etmek.
Bunun için nasıl bir strateji uyguladıkları, an itibarıyla yaşananlar ve ilerde yaşanacaklar hakkında siyaset üstü analizlerle acizane anlatmaya çalışacağım kısmetse.(yeni dünya düzeni)

Kendinize Dikkatli Bakın, Sağlıcakla Kalın.(yeni dünya düzeni)

 Untold & Expose

(Bu yazı Untold&Expose mahlaslı üyemiz tarafından kaleme alınmış ve bizler aracılığı ile sizlerle paylaşılmıştır. Sizde bakmis.com‘da geçen konular üzerine yazı yazıp yayınlatmak isterseniz info@bakmis.com mail adresine gönderebilirsiniz.) (yeni dünya düzeni)

 

“Dünya hükümetine ulaşmak için, erkeklerin bireysellik, aile geleneğine sadakat, milli vatanseverlik ve dini dogmalardan uzak durmaları gerekiyor.”

George Brock Chisholm

(1896-1971, Birinci Dünya Savaşı Gazisi, tıp pratisyeni, Psikiyatrist, Dünya Sağlık Örgütü’nün ilk Genel Direktörü)

” Dünya Devletini kurmak için, insanların beyninden bireycilik, aileye sadakat, milliyetçilik ve dinsel dogmaların silinmesi gerek”.

Yeni Dünya Düzeni’nin başarılı olabilmesi için önce bunların imha edilmesi gerekir: aile birimi, vatanseverlik, ebeveyn otoritesi, bireysellik, tüm ulusal sınırlar ve ahlak. (yeni dünya düzeni)

Yeni Dünya Düzeni ni başarmak için, Bunlar ilk yok edilmesi gerekenlerdir – çekirdek aile, milliyetçilik, aile otoritesi, bireyselliğimiz, tüm ülke sınırları, ve ahlakımız.

Peygamberler nasıl Allah’ın(c.c) birliğini, kendisinin O’nun tarafından gönderildiğini , iyilik etmeyi, kötülükten sakınmayı bildirmişse bunun tam tersi tarafta Şeytan, gönüllü fedaileri ile insanlığın “Aydınlanması ” ( Hakikatte Perişan Olması) için uğraşmaktadır.
Onların Aydınlanma inanç sistematiğinde ;
Dinler Bağnazlık , Milliyetçilik boş iş, Tek Eşli Evlilik ile süren Aile hayatı sıkıcı, kısıtlayıcı, Bireycilik saçmalık.

Allen Carr’in Sigarayı Bıraktırmak için yazdığı bir kitap var. Orada insanların Sigara içme nedenlerini sıralar ve bunların aslında yanılgı, yanlış olduğunu göstererek sigara içenin nedenlere olan bağlılığını kırarak sigarayı bırakmasını sağlar.
Bu Şeytani yapının İnsanları “Aydınlanmaya” ulaştırmak için yaptıkları da bunun gibidir. (yeni dünya düzeni)

Din Adamlarının, Dini Sıfat taşıyan kişilerin aleyhine haberler yapılır.

Dünya genelinde en çok bilineni Katolik Rahiplerin çocuklara cinsel tacizi. Bunlar tamamen yanlış ya da tamamen doğrudur demiyorum ama özel bir kasıt var. Hristiyanları Dinine bağlayan kişiler başta Papa olmak üzere Din Adamlarıdır. Bu adamların konuşmaları, davranışları ile inançlarını kurar, yaşar ve sürdürürler. Çocuk İstismarı gibi rezilane haberleri çıkınca da doğal olarak inançlarını sorgularlar, bağları zedelenir.

Geriye dönüp baktığımızda Avrupa’daki Rönesans Dönemi insanların dine olan bağlarını koparmak için atılan işaret fişeği gibiydi. Din ve Bilimi bir araya gelemez 2 unsur olarak gösterdiler ve haliyle Din geri kalmışlığın, bağnazlığın simgesi haline gelmeye başladı insanların gözünde.  Müslüman ülkelerde de durum benzerdir. Satılık, dengesiz “Din adamlarına” cinsel istismardı, başka saçmalıklardı vs. olayları yaptırırlar ve inanç sorgulaması, bağ kopmasını sağlamaya çalışırlar. Buna ilave olarak tüm dünyaya “ Rönesans Aydınlanmasını” pazarlarlar ve o ülkenin halkının dinden kopmasının fikri altyapısını, desteğini sunarlar. Ülkemizde Deiz’min son yıllarda trend olması tesadüfen gelişen bir olay değil. Gençler hakikatte iman ve(ya) ilim ehli olmayan bu  “Din adamı, Dindar” sıfatına sahip kişilerin yaptıklarına, konuşmalarına bakıyorlar,kendi kişilikleriyle çatışınca da İslamiyeti reddediyorlar.(yeni dünya düzeni)

Milliyetçiliğe- Vatanseverliğe gelince;

Onlara Göre bir insanın  taşı toprağı, ırmağı ovaları, bir bölgeye ait kültürü, geleneği sevmesi çok boş ve saçmadır. 100 kilometre doğuda doğsan farklı bir vatan , farklı bir kültür içinde yaşayacaktınız ve bu sefer o vatana, kültüre mi değer verecektin? Dünya bir bütündür onlar için. Nerede doğduğun, nerede yaşadığının pek ehemmiyeti yok. Sen kendini onların dogma gördüklerinden temizledin mi, temizlemedin mi ? Şeytana- Deccale kutsaliyet atfediyor musun? Bunları önemserler.

Milliyetçiliği temsil eden Siyasi- Yazar-İdeoloji- Kanaat Önderlerine operasyon yapılması, onları insanların gözünden düşürmek te yine bu bağları koparmayı hedefler.  Mesela  Birinci Dünya Savaşı sonunda İmparatorlukların yıkılması o günün halkları için çok büyük bir olay ve bağ kopmasıydı. Yakın Geçmişte (özellikle) Sovyetler Birliği, Yugoslavya’nın yıkılması da Sosyalizm- Komünizme olan bağı koparmakta çok etkili oldu. Dünyanın büyük bir kısmı komünistlere garip bir gözle bakıyor günümüzde. Bir ülkenin Vatanseverlikle özdeşleştirilen liderinin karizmasının çizdirilmesi de doğal olarak vatanseverlik kavramını sorgulatır.

Şeytana itaat etmek ve kudsiyet atfetmek varken kendini üstün ve değerli görmek,

Bireyciliği kabul etmezler.
Namus- Evlilik.. Bir Kadın ve Bir Erkeğin birbirine aşkla bir ömür bağlı kalması (Onlara Göre) aptallık ve zevklerden feragat etmektir. İstediğinle istediğin zaman zevkli dakikalar geçirmek varken neden sadece bir insana bağlı kalasın, kendini o kişinin dışındakilere karşı soyutla-yasın. Her gece gözüne kestirdiğin ile eğlenme fırsatı varken kocana-karına sadık kalmaya çalışmak yobaz bir düşünce onlar için. Bu mentalite nin oluşmasını sağlayan en önemli unsur tabi ki Porno Endüstrisi- Sex İşçiliği.

” PornHub, one of the industry’s biggest providers, claim their site streamed 75 GB of data a second last year (2017 açıklaması)”. 2016 yılında saniyede 75 Gb’lık yayın paylaşılmış bir sitede. Ve bu sadece bir site. Bu sektörde çalışan bir kadının kocasına ” Nasıl oluyorda eşiniz bu filmlerde oynuyor ” diye sorulacak olsa ” Bu onun işi” gibisinden bir cevap verir. Zerre sahiplenme, namus algısı yok.(yeni dünya düzeni)

Aile Kurumu- Ebevenlerin (Onların Bakışına Göre) yobaz kafada olmaları,

Dünyadaki genel yobaz düşünce sistematiğini koruduğu ve sürdürdüğü için hedeftir. Çocuklarına Din öğretirler, Dine bağlanmalarını sağlarlar, ülkesini sevmelerini isterler, Çekirdek aile kurmaya örnek olurlar. Genelde Bilgisayar oyunları, sipariş film ve kitaplar bu bağı hedefler. Yoğun olarak bilgisayar oyunu oynayan çocuklar, gençlerin aileleri ile sürekli sorun yaşamaları kaçınılmazdır.

Yunan Aydınlanması, Rönesans Dönemi, Fransız Aydınlanması, Bolşevik Devrimi vd.  Majör “Gerçek Aydınlanma” yolunda araç olarak kullanılmış Minör aydınlanmalar dır. Uzay aracının  parçaları zamanla nasıl ayrılıyorsa, zamanla bütün bu minör aydınlanmaların insanlar, ülkeler, dinler arasındaki etkileşimi sonucunda o potansiyeli olan insanlar dogmatik düşüncelerinden uzaklaşıp majör aydınlanmaya ulaşıcak düşünceleri var.

İşte İnsanlığın ancak tüm bu bağlardan koptuğunda-koparıldığında  Onlar Gibi “Gerçek Aydınlanmaya” ulaşabilecekleri öngörülür. Yeni Dünya Devletini (yeni dünya düzeni) kurmak için  “Aydınlanmamış- Aydınlatılamamış” bireyleri de zamanı geldiğinde toptan elemine etmeyi hedeflemektedirler.(yeni dünya düzeni)

Yazıyı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın. 

 

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler… 

Yeni dünya düzeni hakkında daha fazla bilgiyi websitemizde bulabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.