Kıyamet Alametleri Son Geldi mi?

Sıradaki içerik:

Kıyamet Alametleri Son Geldi mi?

Yeni Tehlike Salgın Hastalıklar
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mutant virüs teorileri zombi kıyameti ile ilişkilendiriliyor.

Salgın hastalıklar yeni bir tehlike oluşturuyor artık. Mutant virüs teorileri zombi kıyameti ile ilişkilendiriliyor. Grip bile her sene evrim geçiriyor, gelişiyor ve mutasyona uğruyor. Geriye yaslanın ve nüfus azaltma projesine, gündem konuları ile bir bakış atalım… Zombi oyunları yada zombi filmlerinden bahsetmiyorum. Videoya yorum yazmayı unutmayın.

Gerçeklere hazırmısınız?

Dünyada hızla yayılan salgın hastalıklar son zamanlarda hiç dikkatinizi çektimi?

Son günlerde Bulgaristan Gürcistan Nijerya Kongo çekya yemen brezilya Amerika Rusya ve Hindistan başta olmak üzere kasıp kavuran,dünyanın dört bir tarafında hastanelerin ve okulların kapatılmasına yol açan salgın hastalıklar nedir bir anda nereden çıktı bu salgın hastaıklar?

Şimdi herkesin şunu düşünmesini istiyorum.

Zombi terimi aslında kullananların tabiri ile nüfus azaltma projesinin bir yan koludur. Yani amaç burada nüfus azlatma projesini açıklama. Ama içlerinden en dikkat çeken konu bu. Çünkü filmleri var ve kitaplarda bilim kurgu yayınlarında sıkça tekrar ediliyor ve onlarla savaşanlar adeta bir kahraman ilan ediliyor.

Bu bir teoridir.

Gerçekleşme ihtimali var mı derseniz evet %50 gerçekleşme ihtimali %50 ise gerçek olmama ihtimali var. Yani bilim adamları da bu konuda hem fikir olmamışken biz nasıl kesin yargı ile olacak yada olmayacak diyelim. Bakı salgın hastalıklar yani virüsler yerinde saymaz yani 10 sene öncesinde ki grip ile şuanda ki grip hastalığı bir değil evrim geçiriyor bulunduğu ortama ayak uyduruyor gelişiyor bazen başka bir hastalıkla tepkimeye giriyor yada birleşip başka bir hastalığa dönüşüyor. Mesela bir çok yerde görmüşünüzdür hayvanları zombi ye yani beyinsiz birer canlıya dönüştüren parazit ve virüsleri.

Birde bunların insanlara geçtiğini düşünün… bu imkansız değildir.

 

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.