YILBAŞI ÖZEL OYUNCAKLI DEV SÜRPRİZ YUMURTA AÇMA

Yılbaşı özel oyuncaklı dev sürpriz yumurta açma videosu. Kinder Surprise Maxi, Ozmo, Toybox ve dev sürpriz yumurtalar açıp eğlenceli oyuncaklar çıkıyor.

Videoyu beğendiysen Beğen (👍) tuşuna basabilirsin 😊

Kinder Sürpriz Maxi dev yumurta

öteki adıyla Kinder surprise Maxi yumurtaların içinden hangi sürpriz oyuncaklar çıkıyor neler çıkacak ve farklı mı aynı mı sürpriz oyuncaklar çıkacak? Aburcubur çok fazla yeyememiz gerektiğini hepimiz biliyoruz fakat bu çikolata kaplı dev sürpriz yumurtalar içinden çıkacak olan oyuncaklar bir harika oluyor. Ayrıca açması çok heyecanlı. Kinder sürpriz maxi, ozmo sürpriz yumurta ve toybox oyuncak kutusu, yumurta açma videosu AfacanAli Kids Tv kanalında. Çocuklar ve bebekler için harika videolar.

AfacanAli Kids Tv kanalına hoşgeldiniz

Bebekler ve çocuklar için hazırlanan eğitici ve eğlenceli, oyuncak videoları, çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak için hazırlanmıştır. Kanalımız çocukları eğlendirirken onlara eğitici bilgiler vermeyi de ihmal etmiyor. Birlikte eğlenecek ve zaman zaman da birlikte öğreneceğiz…

Yılbaşı özel oyuncaklı dev sürpriz yumurta açma videosu. Kinder Surprise Maxi, Ozmo, Toybox ve dev sürpriz yumurtalar açıp eğlenceli oyuncaklar çıkıyor.

❤️ ÜCRETSİZ ABONE OL 

❤️ Oyuncaklar ile Renkleri ve Sayıları Öğreniyoruz

❤️ Şirinler kayıp köyünü bulduk çok eğlendik 

❤️ AKÜLÜ ARABA OYUNCAK CHALLENGE! 

❤️ ALIŞVERİŞ MERKEZİ OYUNCAKLAR İLE OYNADIK! 

❤️ Örümcek Adam Hulk Batman Süperman 

❤️ HAYVAN YERLEŞTİRME EŞLEŞTİRME OYUNU 

❤️ YILBAŞI ÖZEL OYUNCAKLI DEV SÜRPRİZ YUMURTA AÇMA – Kinder Surprise Maxi, Ozmo, Toybox 11:28

Daha sonra bunları da yapacağız kaçırmamak için abone ol kanalımıza.

Big Toybox, Toybox sürpriz kutu

Cosbybox sürpriz kutu dev sürpriz yumurta yani Dino sürpriz yumurta sürpriz paket Ayı Mokko içinden LOL bebek çıkan LOL sürpriz yumurta Shopkins Cicibiciler Pepee şaşırtı paketleri ve Pepee lolipop ile Ozmo sürpriz yumurta nın yanı sıra Kinder Joy sürpriz yumurta.

Sürpriz yumurta lardan Barbie sürpriz yumurta, Kinder joy sürrpiz yumurta ve Çılgın suratlar dev sürpriz yumurta ile Ozmo Egg Türkçe adıyla Ozmo sürpriz yumurta nın yanı sıra Victoria sürpriz yumurta gibi aburcubur lar açıyoruz. Pepee şaşırtı, Cece sürpriz yumurta ve Bambi sürpriz yumurta diğer adıyla ayaklı yumurta yada şapkalı yumurta ile devam edip Sürpriz paketlere geçiyoruz. Sürpriz paketlerden Şekerli Ayı Mokko, Whirly sürpriz paket ler ve Num Noms 2. seri olan numnoms sürpriz paket ile Cosbybox yani Cosby paketler açıyoruz. Sürpriz Yumurtalar. Surprise egg Toys Sürprizlerimizin arasında Toybox sürpriz paket diğer adıyla Toybox sürpriz kutu ve mini mix toys da bulunuyor. Sürpriz oyuncak larımızdan yunus balıklı nazar boncuğu ve Whirly arabaları eğlenceli dakikalar geçiriyoruz. Pepee Şaşırtı sürpriz yumurta içinden hangi oyuncak çıkıyor acaba? İzlemek için kanalımıza abone olun.

Toybox Cosbybox

Maşa ile Koca Ayı Sürpriz Yumurta Ülker Smart Çokotoy Kinder Ozmo Pepee Şaşırtı LOL. Maşa ile Koca Ayı Kinder Joy Sürpriz Yumurta Ozmo sürpriz yumurta ile Ülker Smart Çokotoy açıyoruz. LOL Sürpriz Lils, Ülker Smart Eğlenceli Sürpriz Yumurta, Pepee Şaşırtı Sürpriz Yumurta nın yanı sıra Cosbybox, Toybox, Kukuli Sürpriz içecek Kutusu ile Tom ve Jerry Sürpriz Lolipop, Niloya Bonitop ve Hello Kitty dev sürpriz dondurma oyuncak kutu açılımı ile eğlenceli vakitler geçiriyoruz. Hepsi ve daha fazlası AfacanAli Kids Tv ile sizler buluşacak.

AfacanAli Kids TV “Çocuk kanalı”

Okul öncesi çağındaki çocuklara uygun içerikli etkinlikler, bebekler için eğlenerek öğrenecekleri videolar ve oğlumuz Ali’nin dünyasından paylaşımlarımız olacak. Ali’nin bu güzel deneyimlerini izlemek için bizi takipte kalın, çok eğleneceğiz…

afacanali kids tv kanalı kids tv for kids kids çocuk yılbaşı özel oyuncaklı sürpriz yumurta kinder surprise kinder surprise maxi ozmo toybox toybox sürpriz yumurta ozmo sürpriz yumurta sürpriz yumurta toys and fun toybox yumurta kinder maxi toys maxi yumurta oyuncak yılbaşı sürprizi dev sürpriz yumurta oyuncak tv oyuncak abi songül abla dev yumurta sürpriz yumurtalar toys and fun tv oyuncax tv bidünya oyuncak fun

AfacanAli Kids Tv Youtube Kanalı

Yeni çocuk kanalımızın ilk videosunu yükledik. Çocuklar için AfacanAli youtube kanalı sizce nasıl olmuş. Önerileriniz neler özellikle bu işte pro olanlardan öneriler alabilirsem memnun olurum.

Afacanali Kids Tv kanalına hoşgeldiniz.

Çocuklar için eğitici ve eğlenceli, oyuncak videoları AfacanAli kanalında. Bebekler ve çocuklar için hazırlanan videolar, çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak için hazırlanmıştır. Kanalımız çocukları eğlendirirken onlara okul öncesi eğitici bilgiler vermeyi de ihmal etmiyor. Birlikte eğlenecek ve zaman zaman da birlikte öğreneceğiz…

AfacanAli Çocuk kanalı; Okul öncesi çağındaki çocuklara uygun içerikli etkinlikler, bebekler için eğlenerek öğrenecekleri videolar ve oğlumuz Ali’nin dünyasından paylaşımlarımız olacak. Ali’nin bu güzel deneyimlerini izlemek için bizi takipte kalın, çok eğleneceğiz…

Bu eğitici kanal çocuklar için.

Oyuncaklarla oynamak sever misin? O zaman kanalımıza katılın. Kaçırmayın en eğlenceli çizgi filmi ve en sevdiğiniz kahramanlarla eğitici videoları. Oynuyoruz, öğreniyoruz ve keyifli zamanımızı geçiriyoruz.

AfacanAli ile eğlenceye hazır mısın?

Çocuk şarkıları, eğlenceli oyunlar, oyun havaları, çocuk bilmeceleri, bulmacalar, okul öncesi eğitici içerikler, ve dahası. AfacanAli ile eğlenceli şarkılar söyleyelim, renkli danslar edelim.

Bu kanal, Ali BAKMIŞ’ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Video içeriklerinde asla çocukları olumsuz etkileyecek davranışlar yer almaz.

#çocukşarkıları #youtubekids #forkids #kids #forbaby #çocuk #childrenplay #kidssong #kidssongs #kidsvideos

https://www.youtube.com/channel/UC2kbm72BAGKQiFSah44Go

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz