Kaz Dağları’nda altın arayan firma… SON DAKİKA

Sıradaki içerik:

Kaz Dağları’nda altın arayan firma… SON DAKİKA

Zaman Yolcusu Noah Deşifre Oldu! 2019, 2020 ve 2030 Kehanetleri
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Zaman yolcusu Noah deşifre oldu!

2019 kehanetleri gerçekleşen, 2020 ile 2030 kehanetlerini açıklayan gelecekten gelen adam gerçek kimliğini açıkladı. İstanbul depremi, deprem kahini Frank Hoogerbeets‘i popüler hale getirdi! Türkiye’de kahin ve kehanetler tekrar gündem konusu oldu. APEX TV tarafından ortaya çıkan ve bizimde daha önce videosunu yaptığımız, zamanda yolculuk yapan Noah açıklamalarda bulundu.

Zamanda yolculuk yaptığını iddia ederek “2030 yılından geldim” diyen Noah kehanetlerini sosyal medyada çektiği videolarla paylaşmıştı. bir takım kehanetlerini sıralamış ve bu kehanetler bir bir tutmaya başlayınca ise popüler hale gelmişti. Daha sonra yalan dedektörüne giren Noah bu testten başarıyla geçmesi ise büyük yankı uyandırmış özellikle Noah’ın videolarını yayınlayan APEX tv adlı youtube kanalı bu işten çok fazla gelir elde etmişti.

Noah bir açıklama videosu yayınladı ve bu açıklamaları yine YouTube üzerinden yaptı. ApexTV kanalı üzerinden yayınlanan video ise, nedeni bilinmeyen bir şekilde YouTube’dan kaldırıldı. Şimdi gerçeklerin su yüzüne çıkma vakti. Zaman yolcusu olduğu iddaa edilen Noah deşifre oldu.

Zaman yolcularını sık sık artık görmekteyiz!

Bunların bazıları gelecekten geldiklerini bazıları ise geçmişten gelip gizli saklı kalmış konular hakkında bilgi verdi bize. Birçok kişiye ütopik gelse de zaman yolculuğu yaptık diyenlerin söylediklerini merak etmeden de duramıyoruz.

En sık karşımıza çıkan ve sık sık zaman yolculuğu yaptığını söyleyen Noah ise gelecek ile ilgili ilginç iddialarda bulunmuştu. 2030 geldiğini söyleyen Noah’un bu iddialarının bazıları şu an için yaşanmış görünüyor. Yakın zamanda söylediği diğer iddiaları ise şok etkisi yarattı.

İstanbul depremi ile kahin ve kehanetler tekrar gündem konusu oldu.

İstanbul depremi, deprem kahini Frank Hoogerbeets’i popüler hale getirdi Türkiye’de. istanbul’da deprem olacakmı bilmiyoruz! Zaman yolcusu gerçek mi? diye sorgularken diğer geleceği gören animasyon ve kehanetleri gerçekleşen insanlarda popüler hale geldi. Baba vanga ve Nostradamus zaten bildiğiniz kahinler buna birde Selenge‘yi eklemiştik. 2019 kehanetleri tutan Noah; 2020 kehanetlerini ve daha sonra 2030 yılına kadar olacakları öngördüğü video ise halen daha trend konular arasında.

2030 yılından geldiğini iddia eden ve sık sık gelecekte yaşanacağını öne sürdüğü olaylar hakkında insanları videolarla bilgilendiren zaman yolcusu Noah geçtiğimiz aylarda gelecekte meydana gelecek olayların net tarihini vermişti. İddialarını sıralayan Noah daha sonra gelecekten getirdiğini söylediği kitap ve dergi sayfalarını kanıt olarak göstermişti.

Hangi kehanetleri çıktı?

Noah 2019 yılında dünya genelinde UFO ihbarlarında patlama yaşanacağını ve ABD’nin orta batı eyaletlerinde de aşırı soğukların etkili olacağını söylemişti. Noah’ın iddiaları doğru çıktı ve ABD’nin iç kesimleri son yılların en soğuk kış mevsimini yaşadı. Dünyanın birçok noktasında bildirilen UFO ihbarları ve geçen ay pentagonun ufo itirafı da dikkatleri tekrar zaman yolcusuna çevirmişti. Bunun benzeri birçok iddası gerçekleşen Noah 2020 sonrası kehanetlerinide paylaşmıştı.

İşte zaman yolcusunun kehanetlerinden bazıları…!

 • Ocak 2020’de A1 Machidan adlı insansı robot üretilecek ve bu robota karşı dünya çapında büyük protestolar düzenlenecek.
 • 3 Kasım 2020’de ABD Başkanı Donald Trump tekrar başkan seçilecek.
 • Ağustos 2028’de uzaylılar ve zaman makinesi kamuoyuna duyurulacak.
 • Kasım 2028’de Martin Kuther King’in torunu Yolanda Renee King 20 yaşında ABD Başkanı seçilecek.
 • 2028 yılında İkinci Sanayi Devrimi gerçekleşecek.
 • Şubat 2029’da The One adı verilen çip insanlara takılmaya başlayacak ve böylece insanların sağlık durumu ve beyin fonksiyonları sürekli olarak takip edilecek.
 • 2030’a kadar ABD ve Kuzey Kore arasında savaş başlayacak.
 • İnsan benliği bilgisayara aktarılabilecek ve böylece ölümsüzlüğün ilk adımları atılmış olacak.
 • İngiltere 2030 yılına kadar son derece şoke edici birtakım olaylarla yüzleşecek. İngiltere 2030 yılında tekrar Avrupa Birliği’ne katılacak.
 • 2030 yılına kadar AB ülkeleri tek bir çatı altında birleşecek ve Avrupa Birleşik Devletleri’ni kuracak. Avrupa Birliği’nin tek bir devlet olmasının ardından birçok ülke bu trende ayak uyduracak ve devletleri birleştirme kararı alacak.
 • Avrupa Birleşik Devletleri avro ve sterlin kullanımını bırakarak yeni ortak bir para birimi kullanmaya başlayacak.
 • İngilizler ayrıca yakın gelecekte özel bir çip kullanmaya başlayacak ve bu çip beyin fonksiyonlarını artıracak.
 • Ev işlerine yardımcı robotlar kullanılmaya başlanacak.
 • Bitcoin kullanımı yaygınlaşacak fakat kağıt paralar hâlâ dolaşımda olacak.
 • Küresel ısınma sebebiyle amerika daha sıcak, avrupa ise daha soğuk olacak.
 • 2028’de insanlar mars’a yolculuk yapacak.
 • aynı yıl, zamanda yolculuk mümkün hale gelecek.
 • elektrikli araçlar tek şarjla 965 km yol katedecek.
 • birçok kanser türü tedavi edilebilir hale gelecek.

Tüm dünyada büyük ses getiren bu açıklamalar sonrası herkes tarafından “yalan” ve “kurgu” olarak algılanmıştı.

Noah, zamanda yolculuk yaptığı için anoreksiya ve depresyon sorunu yaşadığını da söylemişti. 50 yaşında olduğunu da dile getiren adam genç görünümünü gençlik ilaçlarına borçlu olduğunu belirtmişti. Tüm bunlar tabii ki bize çok uzak kavramlar ve kimse de zaten bunlara şu an için inanmıyor. Ancak bu bir yalan testine sokuldu. Poligrafi Testi olarak da bilinen ve makinelerle gerçekleştirilen testte, teste sokulan kişinin bir şey söylerken yalan söyleyip söylemediği tespit ediliyor. Noah’a ilk olarak 2030 yılından gelen bir zaman yolcusu olup olmadığı soruldu. Noah bu soruya evet yanıtını verdi. Makine Noah’ın dediklerini doğruladı. Daha sonra gerçekleşeceğini öne sürdüğü bazı iddiaların doğruluğu soruldu ve Noah’ın cevaplarını makine tekrar doğruladı.

2030 yılından geldiğini söyleyen ve kendisini Noah olarak tanıtan genç, çektiği bir videoda “Artık her şeyi açıklamanın zamanı geldi” deyip gerçek isminin Denis olduğunu söyledi.

Çeşitli kehanetlerde bulunan ve dergi ve gazete parçalarıyla kendisini ispat etmeye çalışan Noah’ın 16 yaşında Denis Bel olduğunu açıkladı.

Sözlerine “Bu videoyu çektiğime inanamıyorum. Çok uzun zaman oldu ve artık her şeyi açıklamanın zamanı geldi.” , “Herkese merhaba, adım Denis ve ben zaman yolcusu Noah’ım” diyerek sözlerine devam etti.

Her geçen gün biraz daha popüler olduğunu söyleyen Noah, bu popülerliğin artık kontrolden çıktığını düşündüğünü belirtti. Noah, neredeyse her gün yeni bir ölüm tehdidi aldığını iddia ederek artık dayanamadığını söyledi.

Sürecin 2014 yılında başladığını ifade eden Noah, ApexTV isimli YouTube kanalıyla bir anlaşma yaptı. Kanalın hem kendi hem de ailesinin gerçek kimliğini sonsuza dek gizleyeceğine dair bir anlaşma istediğini söyleyen Noah, aslında gelecekten gelmediğini ifade etti. Noah bu açıklamaları yine YouTube üzerinden yaptı. ApexTV kanalı üzerinden yayınlanan video ise, nedeni bilinmeyen bir şekilde YouTube’dan kaldırıldı.

Videonun yeniden yayınlanıp yayınlanmayacağı ise henüz bilinmiyor ama böyle bir videonun internete düşmesi ve akabinde kaldırılması kafalarda büyük soru işaretlerini getirmiyor değil. Peki ya sizce Noah gerçekten bir zaman yolcusu mu yoksa iddaa edildiği gibi bir kurgudan mı ibaret! Noah olduğunu iddaa eden Denis de yalan söylüyor olabilir bu da bir ihtimal çünkü Noah’ın şu zamana kadar yayınlanan tüm vidolarında yüzü kapalıydı. Peki ya yalan testinden geçmesi? Buda bir kurgu olabilir bu mümkün. Kararı yine sizlere bırakıyorum saygıdeğer bakmış ailesi….

Bu videoları da izlemelisiniz;
DİKKAT Büyük Marmara Depremi için 
2019 Kehanetleri Gerçekleşti Zaman Yolcusu Noah 
Hayvanlar Neden DÖNÜYOR?
NEDEN Tarihçilerimiz Kripto YAHUDİ 
Sır Gibi Gizlenen Türk Tarihi 

Youtube kanalımızdaki diğer popüler videolardan bazıları ;
51. BÖLGE Baskını – Pentagon UFO itirafı ve UZAYLILAR
Göz perdesi kalkarsa ne görürüz? 
36 Saat 80 Milyon Kişi! Antibiyotik Kıyameti 
Bu Tarihlere Dikkat! Büyük İstanbul Depremi ! 
Türkiye’de Meleklerin Yaşadığı Yeraltı Şehri 

Bu video Canon Eos M50 ile 4K çekilmiştir. Montaj ise 4k UHD olarak Filmora9 ile yapılmıştır.

Youtube kanal gelirlerimiz çeşitli bağış kampanyalarına harcanmaktadır;
Fidan Bağışı Yaptık 

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları. Gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi… Antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler… 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.