BEDEN DIŞI DENEYİME HAZIRMISIN – Astral Seyahat

Sıradaki içerik:

BEDEN DIŞI DENEYİME HAZIRMISIN – Astral Seyahat

Dünyayı Onlar Yönetiyor! En Zengin Siyonist Gizemli Aileler
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünyayı Onlar Yönetiyor!

En zengin, gizemli ve karanlık aileler. Siyonist güçler yeni dünya düzenini kurmak için çalışıyor. Parayı yönetenler, para baronlarının aileleri ve açıklamaları. Dünyayı yöneten 13 aile denir hep her yerde görmüşsünüzdür. Hıristiyanlar için 13 sayısı uğursuz ama Siyonistler için pek uğurludur.

O yüzden de Illuminati‘yi yöneten aile sayısı 13’le sınırlandırılmış. Fakat bu aileler her teoride her yerde farklılıklar göstermekte yani aslında 13 aile var ama hangisi ana aktör hangisi kukla bu belli olmuyor dışarıdan bakıldığında onun için ben size her teoriye konu olan bu 19 ailenin ismini vermek istiyorum ve sizlerden bekliyorum bu 19 aileden hangileri dünyayı yöneten 13 aile içerisindedir.

ABONE OL.! 

1- Astor Ailesi
2- Bundy Ailesi
3- Collins Ailesi
4- DuPont Ailesi
5- Freeman Ailesi
6- Kennedy Ailesi
7- Lee Ailesi
8- Onasis Ailesi
9- Reynolds Ailesi
10- Rockefeller Ailesi
11- Rothschild Ailesi
12- Russell Ailesi
13- McDonald ailesi
14- Warburg Ailesi
15- Oppenheımer Ailesi
16- Morgan Ailesi
17- Lord Ailesi
18- Habsburg Ailesi
19- Merovenj ya da Merovenjiyan Ailesi

Dünyayı onlar yönetiyorlar iki dudaklarının arasında herşey, medya,basın,görsel,istihdam alanı toplumsal olarak
bu 13 ailenin elinde ulaşım paylaşım,haberleşme kısacası herşey ama herşey.. Dünyanın en zengin aileler i bu listede. Paraların hesabı bile tutulmayan bu dünyanın en zengin aileler i sadece parayı değil dünyayı kontrol ediyor.

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler…

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.