Düz Dünya Teorisi – Yerküre Haritası Gerçekleri

Sıradaki içerik:

Düz Dünya Teorisi – Yerküre Haritası Gerçekleri

Android ve pc de oynadığınız zombi oyunları, zombie konulu filmler gerçekleşebilir mi? Zombileri araştıran bilim adamlarının Zombi Araştırma Topluluğu
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Zombi Android & Pc Oyunları ve Filmler Gerçekleşebilir mi?

Android ve pc de oynadığınız zombi oyunları, zombie konulu filmler gerçekleşebilir mi? işte Zombi gerçekliği İnanılmaz derecede güç bir fikir olarak kabul edilen zombileri araştıran bilim adamlarını ve kurdukları Zombi Araştırma Topluluğunu mercek altına aldık. ” Zombie Research Society ” adındaki topluluk içerisinde bilim insanları, yazarlar ve yönetmenler var.

Atlanta’daki Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi (CDC)

Atlanta’daki Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi (CDC) insanlığın büyük depremler, seller, kasırgalar gibi felaketlere hazırlıklı olmasını, bunun için gerekli çalışmaları yaptığını belirtirken olası bir zombi istilasına da hazır olduklarını resmi sitesinde duyurduğunda, insanlar, önce bunun bir şaka olduğunu düşündüler.

CDC’in internet sitesinde yönetici Ali Khan

CDC’in internet sitesinde yönetici Ali Khan imzası ile yayınlanan yazı, her tür felakete hatta zombi istilasını bile hazırlıklı olmalıyız başlıklı bir yazı yayınlandığında, CDC’in internet bloğu adeta kilitlendi.

Bilim insanları için fazlasıyla ütopik olan bu yazı gösterdi ki, insanlar bu konuya oldukça meraklı. Özellikle gençler arasında son derece çekiciliğe sahip, onları mıknatıs gibi çeken bir fenomen. A. Khan esasen, yaklaşan kasırgalara dikkat çekmek amacıyla yazdığı bu yazıda, olası felaketleri ve felaket sonrası nasıl hayatta kalınacağına dair takip edilmesi gereken yolları kamuoyuna anlatmak istemişti.

Anlaşılıyor ki,

televizyon dizilerinden sinema filmlerine kadar hemen her yerde karşımıza çıkan, pop kültürünün dehşet verici karakterleri, normal vatandaşlarla beraber konusunda otoriter bilim insanlarının da ilgisini çekmeyi başarıyor, yapılan bilimsel çalışmalarda ilham verici olabiliyor. Bu bilim insanlarından biri de hiç şüphesiz Harvard Üniversitesinden Dr. Steven Schlozman. Öyle ki, Dr. Schlozman, zombileri, yaşadığımız gerçek dünyada sağlık sorunlarına ve olası felaketlerle baş etme yollarına dair bir motivasyon olarak görüp, bunu kullanmasını biliyor. Dr. Schlozman, derslerine giren tıp öğrencileriyle, zombiler hakkında konuşuyor ve böyle bir felaketin hangi virüslerin mutasyon geçirmesi sebebiyle oluşabileceği hakkında tartışmalar başlatıyor. Bu tartışmalar genel itibariyle: tedavisi henüz olmayan bir hastalığa yakalanan insanların ne yapması gerektiği, zombi ve sağlıklı insan beyni arasında olan belirgin farkların neler olduğu, küresel salgın ve felaketlerin, insanoğlunda yarattığı kargaşa ve korku ortamından nasıl kurtulacağı ile alakalı oluyor.

Bir zombi istilasında neler yapılması gerektiği

Bir zombi istilasında neler yapılması gerektiği ile ilgili birkaç küçük araştırmanın bizler için hiçte fena olmayacağını hatta hayat kurtarabileceğini de sözlerimize ekliyoruz. Bunun içi kanalımıza göz atabilirsiniz…

Arkadaşlarınıza kanalımızı tavsiye etmeyi de unutmayın bir sonraki videoda görüşmek üzere…

Zombi Android & Pc Oyunları ve Filmler Gerçekleşebilir mi?

 

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ
bakmisonline@gmail.com

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.