Makalede Neler Var?

Zombi Kıyameti Gerçek Olabileceğini Düşünenlerin Ortaya Attığı Teoriler

Zombi kıyameti gerçek olabilir mi? zombi salgını, deneyleri, araştırmaları derken zombi virüsü gün geçtikçe zombi filmleri ile hayatımıza girmeye devam ediyor. Peki zombi kıyameti mümkün olabilir mi? Zombi gerçekleri ve zombi araştırması konusu ile videomuz salgın komplo teorisini inceliyoruz.

Zombiler son zamanlarda çok öne çıkartıldılar. Aslında tarih boyunca büyük tartışmalara neden olmuşlardır zaten. Zombilerin çıkış yeri Haiti ve çoğu araştırma buraya dayanıyor doğal olarak. Bugüne kadar zombi kıyameti nin gerçek olabileceğini düşündürten nedenlerden anlatmaya çalışacağım. Zombi karıncaları konuya dahil etmeyeceğim. Çünkü onlar son zamanlarda zaten herkes tarafından biliniyor. Kanalımız da da bu konu ile ilgili bir çok video paylaştık onlarıda seyretmeden geçmeyin derim.

işte başlıklar ;

”28 Gün Sonra” filmi gerçeğe dönebilecek bir senaryo olabilir
Haiti zombilerini oluşturabileceğini iddia eden Wade Davis
Zombilerin zaten var olduğunu söyleyen Zora Neale Hurston
Zombi modeli olarak kullanabileceğimiz bir örneğimiz var diyen Steven Schlozman
CDC insanları böyle bir salgına hazırlıyor diyenler
Pentagon’un olası bir zombi istilasına karşı bir planı var
Zombiler hakkında gerçekleştirilen kanun çalışmaları

Peki siz ne düşünüyorsunuz

Peki siz ne düşünüyorsunuz bu video dan sonra biraz daha inandırıcı geldi mi yoksa hala yalnızca televizyonlarda göreceğimizi mi düşünüyorsunuz? Yorum bölümüne mesajlarınızı bekliyorum. Bir çok arkadaşımız konu ile ilgili yorum ve görüşlerini tartışabilirler. Tabiki küfürsüz olarak küfürlü yorumları ne olursa olsun direk siliyorum. Küfür kullanmadan tartışabilirsiniz.

 

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ
bakmisonline@gmail.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz