Zombi Virüs Salgını Nasıl Yayılacak?

Sıradaki içerik:

Zombi Virüs Salgını Nasıl Yayılacak?

Zombi Kıyameti mümkün mü?
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Zombi virüsü hakkında detaylı araştırma videosu

Zombi kıyameti mümkün mü? Zombi virüsü hakkında detaylı araştırma videosu. Zombi filmleri ve dizilerinin gerçeği yansıtmadığını, zombi istilasının imkansız ve saçma olduğunu düşünüyorsanız bu videoyu izledikten sonra bir anda kendinizi zombi kıyameti filmleri izleyip hayatta kalma rehberi oluştururken bulabilirsiniz.

Videomuz hoşunuza giderse beğenmeyi paylaşmayı ve yeni videolardan haberdar olmak için abone olmayı unutmayınız.

Zombi kıyameti mümkün mü? Zombi virüsü hakkında detaylı araştırma videosu. Zombi filmleri ve dizilerinin gerçeği yansıtmadığını, zombi istilasının imkansız ve saçma olduğunu düşünüyorsanız

Popüler zombi felaketi konulu filmlerden ya da dizilerden bahsetmeyeceğiz.

Bilim kurgunun korku ve gerilimle harmanlandığı bu yapımlarda çıkış noktası hep aynı oluyor. Bazıları olabildiğince başarılı şekilde öykü aktarsalar da kötü yapımlar yüzünden, zombi meselesi iyice alay konusu olmuş durumda.

Ne olursa olsun, o diziler ve filmler sayesinde zombi olayına hemen hemen herkes hakim. En azından bu işin ucunda insanların canavarlaşıp hayvansal güdüleriyle hareket ettikleri gerçeğini biliyoruz. Aynı zamanda çürüyorlar, morarıyorlar, çoğu zaman düşünmeden motor fonksiyonlarıyla hareket ediyorlar, kafalarından vurulmadıklarında ölmüyorlar, acı hissetmiyorlar…

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.