KARA ŞÖVALYE UYDUSU (Black Knight satellite) BATTANİYE ÇIKTI

Sıradaki içerik:

KARA ŞÖVALYE UYDUSU (Black Knight satellite) BATTANİYE ÇIKTI

Zombi Salgını – Fight Kulüp Başlıyor mu? Ebola Vtr Mrsa
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Zombi virüs salgını için kripto bir kelime olabilir “Fight Kulüp”

Trend video listesinden aklıma geldi. Ebola, Vtr ve Mrsa nedir? Aralarında ki bağlantı bilim adamlarını neden tedirgin ediyor? Zombi salgını için geliştirilen virüs son aşamada mı? Zombi salgını gerçekten gerçekleşecek mi?

ABONE OL.!
Tüm zombi videoları Tek Link

*** Notun dibi..! *** Normalde bu video tam 30 dakikaydı. Malesef youtube politikaları bu videonun yarısının kırpılmasına neden oldu. Videomuzun süresi 15:48 ama üzülmeyin! Siz istedikten sonra yeni ve daha detaylısınıda hazırlarız. Bunun için yorumlarınızı yazmayı, videoyu paylaşmayı unutmayın!

Zombi salgını için aslında geri sayım yıllar önce başlamıştı.

Vtr isimli bir virüs geliştirildi. Ne kadar 1993 yılında projeye başladığı söylensede daha da eskilere kadar uzanıyor geçmişi. Mrsa virüsü ne demek? yada nedir? dediğinizi duya gibiyim. Video içinde açıkladım sizlere. Bazı Türk web sitelerindeki haber manşetlerini de bilerek arka plana koydum ki araştırmanız basit olsun 😉

Bir diğer konuda zombilerin imkansız bir konu olduğunu dile getirenler.

Bu konu çok tartışılır ve bunu saatlerce tartışabilir konuşabiliriz. Bunun için bu videoda konuyu olduğu gibi anlattım sizlere ve yorumu siz değerli dostlarıma bıraktım. Bu konuyu derinlemesine konuşalım istiyorum. Sizce Zombi Virüs Salgını gerçekleşecek mi? Gerçekleşecek ise ne zaman gerçekleşecek zombi kıyameti… Yada nasıl gerçekleşecek?

Daha önceleri tarih açıklandı falan diyenler vardı

Biliyorsunuz daha önceleri tarih açıklandı falan diyenler vardı bir çok forum ve sosyal medya da hepsi yakın tarihler vererek izleyici yada okuyucuyu kendilerine bağlamak ve o kısa süre içinde hit alarak üst sıralara çıkma hedefleri vardı. Zombi istilası hakkında konuşup bunu savunan bilim adamlarını konuşmadan olmaz. Özellikle bu bilim adamlarının bu konu hakkında yazdıkları kitabları okumadan konuşmak hiç olmaz.

****(bu kesimin bir bölümünü videodan çıkarmak zorunda kaldım)
Dr. Steven Schlozman da bu bilim adamları arasında öne çıkanlardan biri. Dahasıda var… Bilim adamları bu konuda bir topluluk bile kurmuş durumda. Zombie Research Society yani ZOMBİ ARAŞTIRMA TOPLULUĞU bu topluluk içerisinde bir çok bilim insanı var.

Zombie Research Society yani ZOMBİ ARAŞTIRMA TOPLULUĞU

Topluluğun en medyatik ismi George. A. Romero! Onu takip edenler arasında, California Üniversitesinden sinir bilimci Bradley Voytek, yine bir sinir bilimci olan, Pittsburgh’taki ‘Center for the Neural Basis of Cognition’da çalışan Dr. Timothy Verstynen, Alaska Üniversitesi’nde sinirbilim ana dalında biyoloji doçenti ve Nöroanatomi uzmanı Mike Harris, Chicago Columbia College’da medya dersleri veren doçent Brendan Riley, Iona College’da din bilim doçenti Kim Paffenroth ve daha fazlası bunlar sadece bir kaçı. Dahası da var…

Fight Kulüp Başlıyor mu?

dedim başlıkta ve birçoğunuz buna takıldı. Videoyu yüklerken geçen zamanda trend videolar sekmesine göz attım. Killa Hakan, Ceza, Ezhel ve Ben Fero’nun beraber söylediği ” Fight Kulüp ” rap şarkısı dikkatimi çekti. Rap savaşları zaten Norm Ender – Mekanın Sahibi adlı diss çalışması ile başlamıştı… Bu savaşın en bariz kaybedeni de bu şarkı galiba daha şakıyı dinlemeden disslike atanlar bile var eminim. Fight kulüp güzel bir parça demiyorum özellikle bence Killa Hakan gibi eskide kalan isimler eskide hafızalarımızda kalması daha doğru. Yani bu benim düşüncem. Bu şarkıdan dolayı da bu videonun alt başlığı olarak “Fight Kulüp Başlıyor mu?” yaptım. Ve bence çok da güzel oldu. Ya sizce?

Videoda bahsettiğimiz diğer zombi projesi konulu videolarımız ;
Tüm zombi videoları 
Süper Asker Projesi (Darpa) 
– YENİ TEHLİKE SALGIN HASTALIKLAR 

Youtube kanalımızdaki diğer popüler videolardan bazıları ;
Büyük Marmara Depremi için Tarih Verildi 2019
NEDEN Tarihçilerimiz Kripto YAHUDİ
Türkiye’de Meleklerin Yaşadığı Yeraltı Şehri 

Kaynaklar;
Not: deep web kaynaklarının youtube platformunda herkese açık bi şekilde paylaşmak sakıncalı olduğu için 18 yaş altı ile paylaşılmayacaktır.
“Zombilerin imkânsızlığının 10 bilimsel kanıtı” konusu tam metni; https://www.gazeteduvar.com.tr/bilim/2016/08/08/zombilerin-imkansizliginin-10-bilimsel-kaniti/
Kullanılan müzik: Kevin MacLeod sanatçısının Exotic Battle adlı şarkısı, https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/ altında lisanslıdır.
Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100451
Sanatçı: http://incompetech.com/

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.