DİJİTAL KIYAMET – Küresel Elektrik Kesintisi – GÜNEŞ ve EMP 2020

Sıradaki içerik:

DİJİTAL KIYAMET – Küresel Elektrik Kesintisi – GÜNEŞ ve EMP 2020

Zombi salgını nasıl başladı? 2030 yılından gelen mesaj ilk bölümü ile sizlerle. Amatör hikaye tadında eğer zombi istilası gerçekleşirse ne olur internet dizisi
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2030’DAN GELEN MESAJ

Zombi salgını nasıl başladı? 2030 yılından gelen mesaj ilk bölümü ile sizlerle. Amatör hikaye tadında eğer zombi istilası gerçekleşirse ne olur düşüncesi ile oluşturacağımız bu internet dizisi umarım hoşunuza gider….

Hikayenin konusu

Kahramanımız 2030 yılında zombilerin istila ettiği bir dünyada yaşam mücadelesi veriyor. Salgın hastalıklar tüm dünyayı sarmış insanlar zombilere dönüşmüştür. Sadece bu yetmez gibi küresel bir elektrik kesintiside elektriğe bağlı tüm elektronik cihazların kullanılamaz hale gelmesine neden olmuştur. Geriye kalan insanlar ya yağmacı gruplar tarafından stokları ve erzakları alınarak zombilere yem ediliyor yada hem zombilerden hemde yağmacı gruplardan kaçarak hayatta kalmaya çalışıyor. Kahramanımız erzak aramaya çıktığında halen çalışır vaziyette bir video kamera buluyor ve fırsat buldukça kameraya olan biteni anlatmaya çalışıyor. Zamanda yolculuk mümkün olsaydı ve komplo teorileri gerçek olsaydı kahramanımız bu mesajı hem gelecek hemde geçmiş insanlığına gönderecekti…

ZOMBİ SALGINI NASIL BAŞLADI?

Bakalım 2030 yılında dünya nasıl bir yer? Dünyanın sonu yoksa 2030 mu? ilk bölümü ile izleyicileri ile buluşan ; “ZOMBİ SALGINI NASIL BAŞLADI? 2030’DAN GELEN MESAJ” sizlerin yorumları, izlenme süreleri gibi faktörler değerlendirilerek devam bölümleri gelecektir. Bu yüzden yorumlarınız ve arkadaşlarınıza tavsiyeleriniz, özellikle fikir alışverişimiz çok önemli. İyi seyirler…

Son 3 5 sene içerisinde inanılmaz şeyler oluyor!

Bilim dünyası ve bazı Otoriteler ciddi ciddi zombi istilasından söz ediyor, üniversite hocaları zombi beynini araştırıyor, matematikçiler yeni modellemeler oluşturuyor. Sadece bunlarla da sınırlı değil ileri gelen araştırma ve test merkezleri olası bir zombi istilasında dünyanın davranışlarını test ediyor, şehirlerin kaç günde düşeceğini ve nasıl yayılacağını, kaç insanın kurtulacağını hesaplıyor.

Tabi ortalıkta uçuşan komplo teorilerini oluşturulan grupları falan saymıyorum bile daha ki bu gruplarda profesörlerden çeşitli branşlarda doktorlara avukatından senaristine yüzlerce insan var. Peki ama neden? Olası bir zombi salgını gerçekten bekleniyor mu? Bu komplo teorilerinin çıkış merkezinden başlayarak bilinmeyen tüm ayrıntıları ile günümüze kadar hızlıca tek bir videoda inceleyeceğiz.

Zombi (film)

Zombi (İngilizce özgün adıyla Dawn of the Dead), George A. Romero tarafından yazılan ve yönetilen 1978 yılı zombi filmi. Romero’nun Yaşayan Ölüler serisindeki ikinci filmidir fakat serinin önceki filminden karakter ya da yer içermemektedir ve toplum üzerinde bir zombi salgınının gelecek etkilerini geniş bir ölçekte göstermektedir. Filmde, insan etiyle beslenen ve daha sonra kitle histeriye sebebiyet veren kökeni bilinmeyen bir salgın, reanimasyon ölümlere sebep vermektedir. David Emge, Ken Foree, Scott H. Reiniger ve Gaylen Ross, bir banliyö alışveriş merkezinin içinde kendilerini barikat kurarak salgından kurtulanları canlandırmaktadırlar.

Dawn of the Dead, 1977’ten 1978’in başlarına kadar toplamda yaklaşık olarak dört ayda Pensilvanya’nın Pittsburgh ve Monroeville şehirlerinde çekildi. Monroeville Mall, filmin birincil mekânıdır. 650.000 Amerikan doları ile çekilen film, dünya çapında tahmini olarak 55.000.000 ABD doları hasılat elde etti. 1978 yılında sinemalarda gösterilmesiyle, ağır gore içeriğine rağmen film hakkında neredeyse oybirliği ile olumlu yorumlar yapıldı.

2008 yılında Dawn of the DeadEmpire dergisi tarafından Tüm Zamanların En Mükemmel 500 Filmi listesinde öncülü Yaşayan Ölülerin Gecesi ile birlikte yer aldı.

Film sinema kalitesi düşük ülkelerde fazla bilinmediğinden dolayı fazla önemsenmemiştir. film dünyada halk tarafından en fazla oy verilen filmdir. “Eleştirmenler %40, Halk %60” olarak oylanmıştır. film Türkiye’de 1983’te gösterime girmiştir. en çok fanı olan zombi filmidir. pek çok film Dawn of the Dead filminden esinlenerek çekilmiştir. Dünyada en çok hasılat yapan of the Dead serisidir.

Dawn of the Dead IMDb’nin 8/10’luk puanıyla Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi zombi filmi seçilmiştir.

Popüler kültürde zombiler

Popüler kültürde zombilere korku ve fantastik temalı, kurgu ve eğlencede düzenli olarak rastlanmaktadır. Zombiler genellikle akılsız, aç, insan eti düşkünü ve bazı durumlarda insan beyni düşkünü olan bozulmaya yüz tutmuş cesetler olarak tasvir edilir. 2009 itibarıyla, zombiler popülerlikleri açısından vampirlerle kıyaslanabilir.

Filmlerdeki zombi kavramına göre, zombiler öldükten sonra dirilir ve beyin fonksiyonları sadece et ihtiyacını gidermeye programlanır. Zombileri öldürmek için kafa bölgesine sert bir vuruş yapmak yeterlidir.

Tags; #zombi #kıyamet #kehanet #zamanyolcusu

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz. kıyamet

Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. 

Diğer videolarımız;

► DİJİTAL KIYAMET – Küresel Elektrik Kesintisi GÜNEŞ ve EMP 2020
► 2020 Türkiye Kehanetleri Baba Vanga, Nostradamus, Selenge
► Zaman Yolcusu Noah Deşifre Oldu! 2019, 2020 ve 2030 Kehanetleri
► HZ MEHDİ / MESİH HZ İSA YAKLAŞAN DECCAL KIYAMET 2020
► HER ŞEY KONTROL ALTINDA! YENİ The Economist Kapakları 2020 Kehanetleri

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.