YECÜC ve MECÜC Gerçekleri – Kuran – Kıyamet Alametleri

Sıradaki içerik:

YECÜC ve MECÜC Gerçekleri – Kuran – Kıyamet Alametleri

Zombi virüs programı gerçek mi? Virüs tarama adına neler yapılıyor? Zombi bir grip salgını gibi başlayabilir mi? Zombi salgını rehberi videomuz sizlerle
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Zombi salgını rehberi, zombi virüs kıyametine hazır mısınız?

Zombi virüs programı gerçek mi? Virüs tarama ve virüs temizleme adına neler yapılıyor? Zombi bir grip salgını gibi başlayabilecek olan salgın olabilir. Zombi salgını rehberi videomuz sizlerle

Zombi istilası ne zaman?

Olası salgın sırasında hayatta kalmak için yapılması gerekenler rehber niteliğinde sizlerle.

Hepimiz biliyoruz ki, günlük normal yaşamımızda olası bir zombi salgını endişe edeceğimiz sorunlar listesinde sonuncu sıralarda yer alır. Doğal afetler,nükleer savaş,ölümcül virüs salgınları,terörist saldırılar ve benzeri durumlar yanında olası bir zombi salgını uç bir fantezi olarak görünür. gerçekleşme ihtimalini bir kenara bırakırsak olası bir zombi salgını diğer olası pek çok felaketle ortak noktalar gösterir. Eğer bir olası zombi salgını durumunda bile hayatta kalabiliyorsak diğer felaketlerle de başa çıkabiliriz. Videomuz hoşunuza giderse beğenmeyi paylaşmayı ve yeni videolardan haberdar olmak için abone olmayı unutmayınız.

Virüs programı diyince herkesin aklına ilk gelen

Zombi virüs programı kapsamında dünya çapında yapılan araştırma ve tarama gibi bilimsel veriler, gün geçtikçe daha da hızlanmaya başladı. Virüs programı diyince herkesin aklına ilk gelen tabiki de bilgisayar virüsleri ve malwere virüs programı, avg antivirüs pro, mac virüs tarama gibi şeyler. Ama zombi virüsü hayatnı kaybetmiş bir bedenin diriliş aşamsında gerçekleşen bir virüs hastalığı.

Virüs yapma bilim açısından mümkün!

Ne kadar aksi iddaa edilsede birçok bilim adamı bunu doğruluyor. Korku evi hikayeleri gibi oldukça insanları tedirgin eden aile mahremiyetine kadar erişen bir durum bu. Deccal Hz mehdi diye dolanırken asıl bilimsel gerçekleri atlıyoruz sanki. Salgın rehberi olarak adlandırdığımız bu kıyamet rehberi şimdi işinize yaramasada belki bir gün yarayacak.
Komplo Teoriler her zaman dediğimiz gibi yüzde elli olma ihtimaline sahiptir. Gerçekliği kanıtlanamadığı gibi imkansız olmasıda kanıtlanamıyor. ama bilim gösteriyor ki olma ihtmali yüksek bir durum. özellikle kötü kişilerce bu mümkün.

 

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.