Yapay Zeka ile Konuştum! Sizden Gelen Soruları Sordum

Sıradaki içerik:

Yapay Zeka ile Konuştum! Sizden Gelen Soruları Sordum

Zombi Salgını Sonrası! 2030 YILINDAN GELEN MESAJ - 2. Bölüm
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Virüs salgını sonrası Zombi istilası

Zombi salgını sonrası yeni bir dünya düzeni. 2030 yılından gelen mesaj 2. bölümü ile sizlerle. Dünya bir virüs salgını sonrası, insanlar zombilere dönüşmüştür. Bakalım bu bölümde neler yaşanacak?

1. Bölüm ZOMBİ SALGINI NASIL BAŞLADI? Tıkla İzle!

“2030 YILINDAN GELEN MESAJ” Hikayesinin Konusu

Kahramanımız 2030 yılında zombilerin istila ettiği bir dünyada yaşam mücadelesi veriyor. Salgın hastalıklar tüm dünyayı sarmış insanlar zombilere dönüşmüştür. Geriye kalan insanlar ya yağmacı gruplar tarafından stokları ve erzakları alınarak zombilere yem ediliyor yada hem zombilerden hemde yağmacı gruplardan kaçarak hayatta kalmaya çalışıyor.

Kahramanımız erzak aramaya çıktığında halen çalışır vaziyette bir video kamera buluyor ve fırsat buldukça kameraya olan biteni anlatmaya çalışıyor. Zamanda yolculuk mümkün olsaydı ve komplo teorileri gerçek olsaydı kahramanımız bu mesajı hem gelecek hem de geçmiş insanlığına gönderecekti…

2030 yılında dünya nasıl bir yer?

Bakalım 2030 yılında dünya nasıl bir yer? Dünyanın sonu yoksa 2030 mu? 2030 Yılından Gelen Mesaj sizlerin yorumları, izlenme süreleri gibi faktörler değerlendirilerek devam bölümleri gelecektir. Bu yüzden yorumlarınız ve arkadaşlarınıza tavsiyeleriniz, özellikle fikir alışverişimiz çok önemli. İyi seyirler…

TÜRK YAPIMI AMATÖR ZOMBİ DİZİSİ

Zombi temalı dizilerin kendine has bir hayran kitlesi vardır. Eğer siz de bu kitleden biriyseniz bu içerik çok işinize yarayacak… Bakmış youtube kanalı abonelerinin isteği için amatör mini bir dizi çekmeye karar verdi. İkinci bölümü yayınlanan dizi izleyenlerden büyük ilgi gördü. Üçüncü bölümünü merak eden zombi dizisi hayranları heyecanla bir sonraki bölümü bekliyor. Eğer sizde zombi temalı hayatta kalma dizilerini seviyorsanız mutlaka izlemelisiniz.

Konu ile ilgili Popüler Videolar:

ZOMBİ SALGINI NASIL BAŞLADI? 2030 YILINDAN GELEN MESAJ – 1. Bölüm
ZOMBİ VİRÜS SALGINI – BİR BU EKSİKTİ 2020
YA DOĞRUYSA! Yapay Kıyamet Projesi (Zombi) 2020
Yeni Tehlike Salgın Hastalıklar (2019 YAPIMI)
Zombi Salgını Rehberi – Kıyamet Virüs Programı Hazır mısınız?

Ve daha fazlası youtube kanalımızda…

Bakmış Kanalına Abone Olmayı Unutma!

Bakmış en çok merak edilen konuların başında gelen kehanetler ve bu kehanetler hakkındaki araştırmaları, gizemli olayları ve merak edilen arkeoloji çalışmalarını detaylı bir şekilde incelemektedir. Birbirinden farklı kategorilerde onlarca içerik ve video sizleri beklemektedir. Sizler de tüm bu içerikleri kolayca takip etmek, videoları izlemek için hemen ücretsiz yerinizi alın!

ÜCRETSİZ abone olmayı unutmayın; http://bit.ly/2ReyspU

Zombi dizisi izle, Zombi dizi önerileri, mini zombi dizisi, türk yapımı zombi, internet dizisi

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.