Hepimiz Köle yiz Modern Zaman Köleliği

Sıradaki içerik:

Hepimiz Köle yiz Modern Zaman Köleliği

Zombi Virüs Salgını Nasıl Yayılacak?
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Zombi virüs salgını nasıl yayılacak?

Zombi virüs kıyameti dediğimizde ilk akla gelen soru ” zombi salgını nasıl yayılacak? ” Darpa ve Pentagon yapımı olan müttefik böcekler isimli biyolojik silah yapım aşamasında olduğu ortaya çıkarıldı.

Müttefik Böcekler Ordusu Virüsü Yayacak?

Pentagon, Virüs Yayıcı Böcekler Ordusu Yapmak İstiyor. Bilim adamları endişe duyuyor. Almanya ve Fransa’dan bilim insanlarının Science dergisinde yayınladığı makalede, ABD ordusunun genetiği değiştirilmiş virüsleri yaymada böceklerin kullanılmasına yönelik programının Biyolojik Silahlar Sözleşmesi’ne aykırı olabileceği belirtildi.

Herkesin aklında ki en belirgin soruydu ta ki şu ana kadar. “ zombi salgını nasıl yayılacak” biz dahil bir çok koplo teorisyeni komplo teorisi üretirken dün haber bültenlerine sansasyonel bir haber düştü. Amerika birleşik devletleri müttfefik böcekler dediği bir biyolojik silahın üzerinde yıllardır çalışıyormuş. Ve bunda da başarılı olmuşlar fakat hala yapım aşamasında ve bitmesi 2020 2023 aralığına kadar süreceği soyleniyor. Bunun basına sızması ile birlikte konuyu ekolojik bir çalışma olarak göstermeye çalışsada bir çok bilim adamı konu ile ilgili yaptığı açıklamalar aslında bunun bir biyolojik silah olduğu yönünde.

Bizde olayları derinlemesine inceledik bir çok bilim adamının görüşlerine derledik. İşte olası zombi salgınının nasıl başlayacağı nasıl yayılacağının kanıtları ve araştırma sonuçları.Bböcekler aracılığıyla tarlalara virüsler yaymayı planlıyor.

Böcekler aracılığıyla tarlalara zombi virüs ler yaymayı planlıyor.

ABD gıda güvenliğini sağlamayı hedeflediği projesiyle Pentagon, böcekler aracılığıyla tarlalara virüsler yaymayı planlıyor. Bilim insanları projenin biyolojik silaha dönüşeceğinden endişeli. ABD Savunma Bakanlığı İleri Araştırma Projeleri Ajansı DARPA tarafından geliştirilen ve çeşitli tartışmalara neden olan projeye “Müttefik Böcekler” adı verilmiş. CRISPR gibi gen değiştirme teknikleriyle böceklerin genomları üzerinde oynama yapılarak, mısır ve tahıl tarlalarında ürünlerin dayanıklılığı arttırılmak isteniyor yani öyle olduğu açıklanmış. Örneğin, beklenmedik bir sele maruz kalan tarlalara salınacak böceklerle ürünlerin büyümesi yavaşlatılarak selden zarar görmeleri engellenebilecek diyor.

Ve videonun sonunda ise

Ve videonun sonunda ise türkiyede geçmiş yıllarda yaşanmış konu ile alakalı bir haberi paylaştık. Videoyu sonuna kadar izlemeyi unutmayın. Videomuz hoşunuza giderse beğenmeyi paylaşmayı yeni videolardan haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayınız.

Zombi virüs kıyameti dediğimizde ilk gelen soru

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.
Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ
bakmisonline@gmail.com

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.