Çin Roketi Türkiye’ye Düşebilir! Uzaya Fırlatılan Roket Kontrolden Çıktı

Sıradaki içerik:

Çin Roketi Türkiye’ye Düşebilir! Uzaya Fırlatılan Roket Kontrolden Çıktı

avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ZOMBİ VİRÜS SALGINI

Zombi virüs salgını ne zaman olacak? Bugünlerde en çok sorulan sorulardan bir tanesi. Zombi salgını ne zaman olacak tam tarihi ile kimse söyleyemez. Zaten bu konuyu suiistimal eden para kazanma uğruna sürekli tarih vererek bu önemli konuyu dalga geçilir bir konu haline getirdiler.

Son zamanlarda yaşanan bazı konular bazı detaylar zombi virüs salgının çok yakın bir zamanda gerçekleşebileceğinin işareti mi? Gelin birlikte detaylıca araştıralım ve zombi salgını ne zaman olacak sorusuna yanıt bulalım.

En çok merak edilen soru? Zombi Virüs SAlgını

Pandemi ile birlikte virüsler hakkında herkes az çok bilgi sahibi oldu artık. Mutasyon gibi bizlerin daha önceleri söylediği terimler artık daha çok insan tarafından biliniyor. Hatta bu virüslerin laboratuvarda üretildiğini gen mühendislerinin  çalışmaları sonrasında ise yeni yeni virüslerin ortaya çıkabileceğini bile biliyoruz artık. Bu yaşadığımız pandemi biz insanlara çok şey öğretti.

Kanalımızı sürekli takip edenler zaten bunları çok önceden biliyordu. Coronavirüs daha gündemde yokken yayınladığımız salgın hastalıklar kapıda videomuz bunlardan sadece biri.

Zombi Nedir? Nasıl Olacak?

Zombi meselesini en az ciddiye alan ülkelerden biri olduğumuz çok açık. Zombi kelimesini duyduğumuzda her insanın aklına farklı farklı şeyler geliyor. Bazılarının aklına mezardan kalkan cesetler, bazılarının aklına ise ölüp dirilen canlılar geliyor. Aslında bizlerin dile getirdiği ise bunlardan tamamen farklı.

Zombi sadece, bir virüs nedeniyle insanın düşünme gibi özelliklerini kaybetmesi sonucu ölü bir insandan farksız bir şekilde yürüyen bir hastalıklı canlı durumuna geçmesi demek. Bu aslında doğadaki canlılar arasında olan bir şey bunu daha önce birçok videomuzda dile getirmiştik.

Videonun Açıklama bölümünde o videolara gidip izleyerek daha ayrıntılı fikirlere sahip olabilirsiniz.

Zombi Virüs Salgını Ne zaman olacak?

Bu videoda konumuz bu zombi virüs salgınının ne zaman olacağı? Şimdi bu konuya geleceğim. 2018 yılında yayınladığımız videomuzda ele aldığımız araştırmada grip virüsünün bile her yıl mutasyon geçirerek bir önceki yıldan daha tehlikeli bir hal aldığını dile getirmiş ve salgın hastalıkların artık kapıda olduğunu söylemiştik. Peki bu videoları 2018 yılında bizlere çektiren, aklımıza bu konuların gelmesini sağlayan hatta dünya çapında bir çok araştırmacı ve profesöre, deneyleri araştırmaları yaptırtan ana konu neydi.

Konu ile ilgili Popüler Videolar:

Zombi Salgını Sonrası! 2030 YILINDAN GELEN MESAJ – 2. Bölüm
ZOMBİ SALGINI NASIL BAŞLADI? 2030 YILINDAN GELEN MESAJ – 1. Bölüm
ZOMBİ VİRÜS SALGINI – BİR BU EKSİKTİ 2020
YA DOĞRUYSA! Yapay Kıyamet Projesi (Zombi) 2020
Yeni Tehlike Salgın Hastalıklar (2019 YAPIMI)
Zombi Salgını Rehberi – Kıyamet Virüs Programı Hazır mısınız?

Ve daha fazlası youtube kanalımızda…

Bakmış Kanalına Abone Olmayı Unutma!

Bakmış en çok merak edilen konuların başında gelen kehanetler ve bu kehanetler hakkındaki araştırmaları, gizemli olayları ve merak edilen arkeoloji çalışmalarını detaylı bir şekilde incelemektedir. Birbirinden farklı kategorilerde onlarca içerik ve video sizleri beklemektedir. Sizler de tüm bu içerikleri kolayca takip etmek, videoları izlemek için hemen ücretsiz yerinizi alın!

ÜCRETSİZ abone olmayı unutmayın; http://bit.ly/2ReyspU

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.