Youtube Kapatılıyor mu? Madde 13 #SaveYourInternet

Sıradaki içerik:

Youtube Kapatılıyor mu? Madde 13 #SaveYourInternet

Zombi Virüsü Kıyameti için Geri Sayım Başladı mı?
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Zombi istilası için geri sayım yapan zombieclock sitesini inceledik.

Zombi saati! Virüs salgını ne zaman olacak? Zombi geri sayım sayacı hakkında tüm gerçekleriyle videomuzda.

Aslında yıllardır web aleminde faliyetine

Son günlerde oldukça dikkat çeken bu site aslında yıllardır web aleminde faliyetine devam ediyor. Bize bir soru yöneltildi bu site için. Sorulardan bazıları; zombi kıyameti ne zaman? Zombi virüsü geri sayım bittiğinde mı başlayacak? Zombi istilasını bu site nereden biliyor? Bu sitede içerisinde ki bilgiler doğru mu? gibi bir çok soru soruldu.

Zombie doomsday clock

Zombie doomsday clock adını taşıyan web sitesi uzun zamandan beri faliyette olan bir web sitesidir. Yani ben uzun süredir ara ara bakıyorum. Genel anlamda bakıldığında reklamm kazanma amacı ile hareket eden bir site gibi görülüyor. Bu amaçla sitede bulunan geri sayım sürekli tekrar tekrar sıfırlanıyor.

Peki arkasında ne var?

Neye göre yapılıyor bu? Bir araştırma ekibi olabilir mi arkasında? Peki haberler bölümünde ki bilgiler? Trump dan Kraliçe Elizabeth e kadar geniş bir kanıt yelpazesi de sunan site, dünyaca ünlü bir haber sitesinin de haberini refarans olarak kullanıyor. Peki bunlar doğru mu? Gerçekler ne? Her zaman yaptığımız gibi. Zombi geri sayım sayacı hakkında konuyu ele aldık ve araştırdık. O zaman iyi seyirler…

 

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ
bakmisonline@gmail.com

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.