Zombi Kıyameti Hayatta Kalmanızı Sağlayacak Yetenekler

Sıradaki içerik:

Zombi Kıyameti Hayatta Kalmanızı Sağlayacak Yetenekler

Zombilerin Afrika Kıtası bağlantısı Zombi Virüsü Deneyleri
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Zombilerin Afrika ile bağlantısı

Zombilerin Afrika ile bağlantısı, Zombi Virüsü Denemeleri Deneyleri yapıldığı tahmin edilen kıta.Afrika ülkelerini mercek altına aldık.

Zombilerin Afrika Kıtası bağlantısı Zombi Virüsü Deneyleri

Dünya nüfusunu azaltmanın çeşitli yöntemleri bulunmaktadır

Dünya nüfusunu azaltmanın çeşitli yöntemleri bulunmaktadır; virüsler, Hastalıklar, Sağlıksız Ürünler, Savaşlar, Çevre Felaketleri, Doğal Felaketler ilk akla gelenleri. Ve şu anda en popüler olanı zombi salgını. Peki bir virüsü yada hastalığı insanlar üzerinde denemek isteseniz bunu nerede yaparsınız? Amerika’nın göbeğinde yada avrupanın büyük şehirlerinde mi? Yoksa kuç uçmaz kervan geçmez kimsenin haberdar bile olamayacağı alanlarda mı? Tabi ki de ikinci seçenek evet başlıktan da anladığınız gibi Afrika .

İşte zombiler ile Afrika arasında ki inanılmaz bağ. Videomuz hoşunuza giderse beğenmeyi arkadaşlarınızla paylaşmayı ve yeni videolardan haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayınız…

Güncel bir örnek

Güncel bir örnek olarak Afrika’daki Zika, Ebola ve AIDS virüslerine olası bir nüfus azaltma operasyonun deneyleri ve testleri olarak bakılabilir. Sonuçta bu virüsler Afrika’da olduğu için kimsenin umurunda olmaz değil mi? Sizden istirhamım, her gün muhatap olduğunuz gündeme ve konulara bakmanız Afrika’nın ne kadar yer kapladığını hesaplamanız.

Yorulmanıza gerek yok ben söyleyim:

Orası neredeyse hiç yokmuş gibi davranılıyor. Halbuki dile kolay; 1 milyarı aşkın insan yaşıyor orada. Tabi bu rakam resmi rakamlar birde sayılamayan nüfus var. Dünya nüfusu azaltma projesi adlı videomuzda ufak bir giriş yapmıştık. O video da bu sayılamayan nüfus değerlendirilmiyor. Hesaplamalar resmi rakamlar üzerinden yapıldı. Dilerseniz video sonunda o videomuza da bir göz atın.

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.
Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ
bakmisonline@gmail.com

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.