The Economist Dergisi 2019 Kapağı Gizli Şifre

Sıradaki içerik:

The Economist Dergisi 2019 Kapağı Gizli Şifre

2019 Türkiye Dünya Kehanetleri Baba Vanga Nostradamus Selenge
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2019 Türkiye Dünya Kehanetleri Baba Vanga Nostradamus Azerbaycanlı Şaman

İlk Kez Duyacağınız 2019 Türkiye ve Dünya Kehanetleri Kahin Baba Vanga, Nostradamus ve Azerbaycanlı Şaman. Türkiye’de ve dünyada 2019 yılında neler olucak?

Nostradamus kehanetler kitabı içinde 2019 Türkiye kehanetleri hakkında neler yazıyor. Kehanetler kitabı geçtiğimiz günlerde yeniden okunmaya başlandı. Yüzyıllar isimli Nostradamus’un kitabında 2019 ve Türkiye için kehanetler var. Nostradamus Türkiye kehaneti daha önce nostradamus belgeseli adında bir belgesel filmine de konu olmuştu. 2019 kehanetleri sadece bununla da sınırlı değil.

Baba vanga kehanetleri de bir o kadar önem taşıyor bu konuda. Baba vanga Nostradamus kadar önemli bir kahin. Babavanga 2019 Türkiye kehanetleri gerçekten çok şaşırmanıza neden olucak. Azerbaycanlı Şaman ise bir şaman kahin. Şu ana kadar bir çok kehaneti tuttuğu iddaa ediliyor. Azerbaycanlı Şaman ayrıca fal da bakıyor. Azerbaycanlı Şaman nin 2019 Türkiye kehanetleri de bu video içerisinde bulabilirsiniz. Ayrıntılar ve derinlemesine bir inceleme belgesel tadında sizlerle.

Azerbaycanlı Şaman

Baba vanga ve Nostradamus zaten bildiğiniz kahinler buna bir de Azerbaycanlı Şaman yi eklemek istiyorum. 3 kahine sırayla değineceğiz. Ve en çok merak edilen 2019 Türkiye kehanetlerini beraber öğreneceğiz.

Baba Vanga

Dünyanın geleceği hakkında pek çok şeyi bilen bir kadın ‘Baba Vanga’ Bulgaristan’da sıradan bir insan iken, tutturduğu kehanetleriyle tüm dünyanın gözünü üzerine çeken Baba Vanga’nın 2019 kehanetleri, bu yılın bizler için pek huzurlu geçmeyeceğini gösteriyor gibi. En az ustası Nostradamus kadar ünlü olan Baba Vanga’nın 2019 kehanetlerinde neler yok ki! Ancak en çok dikkat çekenlerinden biri ABD Başkanı Donald Trump’ı hedef gösterir nitelikte olanları. Peki Baba Vanga’nın 2019 Türkiye kehanetleri neler? İşte Baba Vanga’nın korkunç kehanetlerinin tamamı..

Bulgaristan’ın küçük bir köyünden çıkıp, söyledikleri ile dünyayı etkileyen bir kadın. Ne dediyse çıkan ve dedikleri doğru olmaya devam ederse sonumuzun pek hayırlı olmayacağı açık olan bir kadın, Baba Vanga. Bu zamana kadar kehanetlerinin yüzde 85’nin tuttuğu belirtiliyor.

Nostradamus

Baba Vanga gibi yakından takip edilen ve tüm dünyanın söylediklerine göre önlem alınmaya çalıştığı kahinlerden biri olan Nostradamus 2019 kehanetleri ortaya çıktı. Nostradamus’un 2019 kehanetleri arasında en çok dikkat çeken ise Türkiye ile ilgili olanlar oldu. Nostradamus’un 2019 kehanetlerine göre Türkiye ile Yunanistan arasında savaş çıkacak, ölümcül depremler meydana gelecek.

Nostradamus’un söylediklerine bu denli kulak verilmesinin nedeni ise yaptığı tahminlerden bazılarının önceden gerçekleşmiş olması. Ünlü kahin Nostradamus’un Türkiye ile ilgili kehanetleri Yüzyıllar isimli kitabındaki bölümlerin yeniden okunmaya başlanmasıyla ortaya çıktı. İşte Nostradamus’un 2019 Türkiye kehanetleri nden bazıları..

Azerbaycanlı Şaman, Orta Asya doğumlu bir kadın şaman… Müthiş bir kâhin. Nostradamus dan daha öngörülü olduğu söyleniyor.

Bu gibi videoların devam etmesini istiyorsanız kanalımıza destek olmayı unutmayın. Yorumlarınızı yorum bölümüne bekliyorum. Kanalımıza destek olmak için arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın.

 

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın…

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

http://youtube.com/c/BAKMIŞ
bakmisonline@gmail.com

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.