ZOMBİ TESTİ ÇÖZ – 18 FARKLI STRATEJİ İLE HAYATTA KAL

Sıradaki içerik:

ZOMBİ TESTİ ÇÖZ – 18 FARKLI STRATEJİ İLE HAYATTA KAL

Kahin Alois Irlmaier in 3. Dünya Savaşı Kehaneti 2019 Kıyamet
avatar

hbakmis

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kendi ölümünü bile bilen madenci

Kendi ölümünü bile bilen madenciden Alois Irlmaier 3. dünya savaşı kehaneti. Kıyamet 2019 yılında kopacak. Nostradamus ve Baba vanga ile yarışan Shipton ana kadar isabetli kehanetler. Gelecek gözlerinin önündeydi…

Sıradan bir maden arayıcısı,

3. Dünya Savaşı‘nın çıkacağını söylese ve gelecekle ilgili kehanetlerde bulunsa ne kadar inanırdınız? Kehanetlere inanın veya inanmayın Alois Irlmaier’ın gelecekle ilgili söyledikleri, siyasi durum ve dünyanın belli bölgelerindeki dini çatışmalar göz önüne alındığında, çok rahatsız edici geliyor. İlginç ve merak uyandıran Irlmaier’ın kısa hikâyesine bir göz atalım bu videomuzda.

Alois Irlmaier kimdir?

1894 yılında Almanya’da doğdu. Çiftçi bir babanın oğlu olan Alois İrlmaier, 1914’ten 1916’ya kadar Birinci Dünya Savaşı’nda bir askerdi. 1920’de Maria Schieblinger ile evlendi ve onunla birlikte dört çocuğunu büyüttü. Gelecekten haber veren biri olan Alois Irlmaier’in, 2. Dünya savaşı boyunca bombalanacak bölgeleri ve birkaç kayıp kişiyi bulma konusunda oldukça isabetli kehanetleri vardı. Büyücülük ve sahtekârlık nedeniyle mahkemelik olan Alois Irlmaier, bu davada kendisinin bir sahtekâr ve şarlatan olmadığını kanıtladı. Alois Irlmaier Temmuz 1959’da hayatını kaybetti.

Alois İrlmaier film izlermişçesine izliyordu…

Irlmaier, gelecekle ilgili bilgileri bazen bir film izliyormuşçasına sinema ekranında beliren rakamlar, şifreler ya da tamamlanmamış veriler şeklinde görüyordu. Kendisinin 1959 Temmuz’undaki ölümünü de tahmin etmişti.
Irlmaier’ın 3. dünya savaşı ile ilgili ürpertici kehaneti dünyamızın nasıl sonlanacağı konusunda bir hatırlatma gibi. Şüphesiz ki dünyanın en ilginç kâhinlerinden biri Alois Irlmaier…

Baba Vanga ve Nostradamus

Baba Vanga ve Nostradamus bu kâhinlerin en ünlüleri olabilir ama gizliden gizliye ünü yayılan başka kahinler var. Alois Irlmaier gibi. Alois Irlmaier’in kehanetine göre 3.Dünya Savaşı nasıl başlayacak? Tüm kehanetleri doğru çıkan Alois Irlmaier 3.Dünya Savaşının Orta Doğu’da başlayacağını söylüyordu: Nostradamus kehanetler kitabı içinde 2019 Türkiye kehanetleri hakkında neler yazıyor.

Kehanetler kitabı geçtiğimiz günlerde yeniden okunmaya başlandı.

Yüzyıllar isimli Nostradamus’un kitabında 2019 ve Türkiye için kehanetler var. Nostradamus Türkiye kehaneti daha önce nostradamus belgeseli adında bir belgesel filmine de konu olmuştu. 2019 kehanetleri sadece bununla da sınırlı değil. Baba vanga kehanetleri de bir o kadar önem taşıyor bu konuda. Baba vanga Nostradamus kadar önemli bir kahin. Baba vanga 2019 Türkiye kehanetleri gerçekten çok şaşırmanıza neden olacak.

Selenge ise bir şaman kahin.

Selenge ise bir şaman kahin.  Şu ana kadar bir çok kehaneti tuttuğu iddaa ediliyor. Şaman Selenge ayrıca fal da bakıyor. Selenge nin 2019 Türkiye kehanetleri de bu video içerisinde bulabilirsiniz. Türkçe belgesel tadında alois irlmaier kehanetler kitabında 2019 kehanetleri dünya savaşı hakkında açıklamalarda bulunuyor…

 

 

BAKMIŞ YOUTUBE’da

YouTube kanalları arasında yer alan ve her gün abone sayısını hızla arttıran BAKMIŞ YouTube kanalı sizlere birbirinden ilginç içerikleri en iyi şekilde sunmaktadır. Video içeriklerinde teknoloji haberleri, bilim haberleri, komple teorileri, gizli bilgiler, kehanetler, gizemli olaylar youtube, merak edilen arkeoleji çalışmaları, gizli tarihi bilgiler, mitler, efsaneler, paranormal olaylar, uzay ve uzay bilimi, antik medeniyetler hakkında araştırmaları ve daha fazlasını sizlere en açıklayıcı şekilde sunmaktadır.

BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. BAKMIŞ ilginç bilgiler kanalı haftada iki yeni video yükleyerek içeriklerini sürekli güncellemekte ve güncel trend konuları paylaşmaktadır. Sizlerde dünya insanlarından saklanan bu gizli bilgileri ve belgeler ile ilgili analizleri merak ediyorsanız BAKMIŞ YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen aşağıdaki abone ol butonundan kanalımıza abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın. Diğer kategorilerimize de göz atın; Komple Teorisi, Gizemli Olaylar, İlginç Bilgiler, Bilinmeyenler

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.